در حال خواندن
مرکز تبادل ارتباطات ترافیک اینترنت شرکت زیرساخت راه‌اندازی شد
0

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: مرکز تبادل ارتباطات ترافیک اینترنت (IXP) در مجتمع مخابراتی امام خمینی(ره) این شرکت راه اندازی شد.
نود آی سی تی – محمود خسروی با اعلام این مطلب افزود: این مرکز با هدف ارایه خدمات به شرکت‌های میزبانی محتوا و ارایه دهندگان پهنای باند اینترنت راه اندازی شده است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: خدمات قابل ارایه در این بخش شامل فضای نصب تجهیزات و هر گونه سرویس ارتباطی مورد نیاز متقاضیان  است.
وی ادامه داد: IXP نقطه تبادل ترافیک اینترنت (Internet Exchange Point) است و استفاده از این خدمات باعث کاهش هزینه و افزایش سرعت کاربران اینترنت می شود.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر