هم زیستی با دنیای تکنولوژی

پایگاه خبری تحلیلی نود فناوری (www.90ict.com) سایت نقد و بررسی تحولات فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران است که با همت و تلاش عده‌ای از خبرنگاران و کارشناسان حوزه ICT کشور راه‌اندازی شده است که به صورت روزانه به‌روز رسانی می‌شود.

ما قصد داریم تا قابلیت‌ها، ‌توانمندی‌ها و چالش‌های پیش روی فضای ICT کشور را در حد توان معرفی و ارزیابی کنیم. در گام دوم نیز سعی خواهیم کرد با باز انتشار اخبار خبرگزاری‌های رسمی  کشور نسبت به ارایه اطلاعات نادرست توسط منابع خبری واکنش نشان داده و با ارایه مستندات درست به شفاف سازی بیشتر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور کمک کنیم.

مدیران سایت در تلاشند با ارایه مطالب تحلیلی و روز، خوراک مناسب خبری به مخاطبان خود در داخل و خارج از کشور ارایه کرده و زمینه را برای انتقال و درج نظرات کارشناسان  ICT کشور در این پایگاه ‌خبری فراهم کنند.

نوع نگاه و مطالب سایت خبری نود فناوری به مسایل فناوری اطلاعات، ارتباطات، ‌اخبار شرکت‌های ایرانی، کشف وعده‌های دروغین اپراتورهای ارتباطی کشور، فناوری‌های مهیج و کاربردی در زندگی روزمره و ارایه اطلاعاتی در خصوص نحوه استفاده از فناوری‌های روز به منظور کاهش زمان و جلوگیری از اتلاف انرژی شهروندان متمرکز شده است که امیدواریم این رویکرد،‌ باعث روشنگری بیشتر در فضای رسانه‌ای کشور شود.

ما امیدواریم بتوانیم در جهت روشنگری افکار عمومی بدون جانب داری و پرهیز از هرگونه سیاست ورزی موثر واقع شویم.

صاحب امتیاز: منصوره خالقی مدیر مسوول: منصوره خالقی

سردبیر: عبدالله افتاده

آدرس: شهران – خیابان طالقانی – جنب مجتمع نفت تلفن: ۰۹۳۳۳۹۰۹۰۹۱

 

نحوه ارسال خبر:

برای ارسال خبر می‌توانید از طریق ایمیل ۹۰ICTNEWS@GMAIL.COM اقدام نمایید.

ما در تلاشیم در اولین فرصت نسبت به ایمیل‌های دریافتی اقدام و مطالب را در صورت امکان منتشر کنیم.