در حال خواندن
گوگل امکان ترجمه متون در تمامی اپلیکیشن ها را فراهم کرد
0

این روزها مترجم گوگل همه کاره شده و کمک دست بزرگی برای کاربران شده است تا با ارتباطات با یکدیگر دست به رمزگشایی متون، اصوات و حتی عکس های مربوط به زبان های خارجی بزند.
نود فناوری – سال گذشته گوگل اعلام کرد قصد دارد تا گوگل ترنسلیت مانند «کلیپ برد» در کنار هر اپلیکیشنی در صورت درخواست کاربر، ظاهرشده و نقش خود را ایفا کند.و امروز این ویژگی روی اندروید تبدیل به واقعیت شده و کاربران با نصب جدیدترین نسخه گوگل ترنسلیت می توانند با انتخاب کلمه خارجی موردنظر روی هر اپلیکیشنی که بازکرده اند، ترجمه هم زمان را درخواست کنند.ویژگی جدید با هر نوع اپلیکیشنی و با هر زبانی کار می کند و نکته جالب پشتیبانی به صورت آفلاین است که کمک بزرگی به کاربران می کند.از سوی دیگر سرانجام نسخه آفلاین گوگل ترنسلیت برای آی او اس نیز آمد و کاربران آیفون و آی پد می توانند با دانلود بسته های زبانی متنوع ترجمه آفلاین را در اختیار داشته باشند. (البته برای زبان های برگزیده و نه همه زبان ها)

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر