در حال خواندن
با تصمیم هیات مدیره فرامرزی از رکیش رفت
0

عصر امروز جلسه هیات مدیره رکیش برگزار شد که خروجی این جلسه خداحافظی با صادق فرامرزی مدیرعامل این شرکت پس از ۵ سال حضور در این شرکت بوده است.

نود فناوری – براساس اطلاعات تایید نشده گویا هیات مدیره شرکت ایران کیش با توجه به اتمام حکم مدیرعاملی فرامرزی با ابقای ایشان موافت نکردند و فعلا پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش به عنوان سرپرست این شرکت انتخاب شده است.

گفتنی است، روز گذشته مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در سالن تلاش وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد و ۳۰ درصد افزایش سرمایه در این مجمع به تصویب سهامداران رسید.

در این مراسم که ۸۴ درصد از سهامداران حضور داشتند، صادق فرامرزی، مدیر عامل شرکت ایران کیش به عنوان ناظر این جلسه در ابتدا توضیح داد: «سال ۱۳۸۲ شرکت ایران کیش تاسیس شد و سال ۱۳۸۶ مجوز پی‌اس‌پی را دریافت کرد. از سال ۱۳۹۰ هم به حوزه بورس وارد شد.»

او با بیان اینکه از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۶ سرمایه این شرکت ۲۰۰ میلیارد تومان بوده، گفت: «به پیشنهاد مجمع از امروز این سرمایه ۳۰ درصد افزایش پیدا می‌کند و به ۲۶۰ میلیارد تومان می‌رسد. به نظر می‌رسد که بازگشت این سرمایه هم ۳۴ ماه به طول انجامد.»

 

فرامرزی در ادامه به برنامه‌هایی که بابت افزایش سرمایه در نظر گرفته شده است، اشاره کرد وگفت: «عمده این برنامه‌ها برای تامین دستگاه‌های کارتخوان لازم در سال جدید است که حدود ۱۲۹ هزار و ۲۵۰ دستگاه خواهد بود. بخشی از این هزینه از محل افزایش سرمایه و بخش دیگر از دارایی‌های شرکت و وام‌ها کسر می‌شود. همچنین در این افزایش سرمایه، اصلاح ساختار مالی شرکت در اولویت است.»

 

در ادامه پیشنهاد هیات مدیره به رای گذاشته شد و با رای‌گیری سهامداران به حد نصاب رسید. فرامرزی توضیح داد: «با تصویب این پیشنهاد و انجام مراحل آن، در فرصت ۶۰ روزه از اواخر خرداد سال آینده کار آن نهایی می‌شود و در اوایل تیر مجمع عادی خود را برگزار خواهیم کرد.»

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر