در حال خواندن
۹۷ درصد پیش‌بینی درآمد فصل نخست رایتل دو ماهه محقق شد
0

به گفته عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت، اپراتور سوم براساس ارزیابی که از اهداف درآمدی خود به دست آورد برای هر فصل امسال پیش‌بینی درآمدی را در نظر گرفته بود که با برنامه‌ریزی‌های دقیقی که انجام شد، ۹۷ درصد از اهداف فصل بهار در دوماهه نخست محقق شد.
نود فناوری – سعید کریم‌زاده، عضو هیأت مدیره و سرپرست شرکت رایتل در جلسه شورای معاونان این اپراتور، از تحقق ۹۷ درصدی فصل نخست سال در دو ماهه اول خبر داد گفت: در پایان سال ۹۷ و در بحث درآمدزایی، اهداف ماهانه‌ای برای سه ماهه‌ نخست سال ۹۸ تعیین شد که این شرکت با ارائه خدمات متناسب با نیاز مخاطبان، ارائه طرح‌ها و بسته‌های جذاب و افزایش فروش سیم‌کارت، موفق شد تا درآمد اپراتور سوم را به صورت قابل توجهی افزایش دهد.
سرپرست مدیریت عامل رایتل در تشریح نحوه افزایش درآمدزایی افزود: میزان استقبال مشترکان از بسته‌های خدمات محور از جمله طرح تامین اجتماعی، باعث شد تا سهم استفاده از خدمات متنوع رایتل به میزان قابل قبولی افزایش یابد.
وی ابراز امیدواری کرد که با روند سیاست‌های پیش رو، تعداد مشترکان و سهم استفاده از خدمات و سرویس‌های رایتل طی ماه‌های آتی افزایش چشم‌گیری را به همراه داشته باشد و تعداد مشترکان وفادار این اپراتور نیز روز به افزایش بگذارد.
کریم‌زاده تاکید کرد: انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌ گذاری بلند مدت امسال شاهد آغاز فصل نوین در حوزه عملکردی رایتل به منظور استفاده حداکثری همه ذینفعان از این منافع، به خصوص اعضای خانواده بزرگ تامین اجتماعی و افزایش سهم درآمدی سازمان تامین اجتماعی از اپراتور باشیم.
وی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ورود به بازار بورس، ارائه آمار و اطلاعات صحیح بر پایه شفافیت در دستور کار مدیران و پرسنل رایتل قرار دارد.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر