در حال خواندن
“تیمچه”فروشگاه اینترنتی با ارسال رایگان فعالیت خود را آغاز کرد
0

فروشگاه اینترنتی «تیمچه» با ارسال کاملا رایگان به سراسر کشور، شروع به فعالیت کرد.

نود فناوری – در این فروشگاه آنلاین، تنوعی نزدیک به ۳۰ هزار کالا وجود دارد که در دسته‌های متنوع از جمله لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، کالاهای دیجیتال مثل موبایل، لپ‌تاپ و… آماده فروش هستند. از آنجا که تیمچه از همین شروع کار با گروهی از فروشندگان کالاهای مختلف در سراسر کشور وارد همکاری شده، به نظر می‌رسد برای گسترش همکاری‌ها و افزودن بر تنوع کالایی هم برنامه‌هایی داشته باشد.

تیمچه برای خرید اول مشتریان کد تخفیف چهل هزار تومانی در نظر گرفته و همچنین برای هر کالا مبلغی به عنوان «پاداش نقدی» تعیین کرده که پس از خرید به‌صورت Cashback به حساب مشتریان بازمی‌گردد.

سرمایه‌گذاری یک مجموعه فعال در حوزه خرید اقساطی روی تیمچه

لندو (ایران رنتر سابق) که چند سالی است در حوزه خرید اقساطی فعالیت می‌کند، به‌عنوان یکی از سرمایه‌گذاران فروشگاه اینترنتی تیمچه معرفی شده است. لندو پیش از این هم در حوزه خود نوآوری‌هایی داشته و حالا به دنبال تجربه‌های جدید در یک فروشگاه اینترنتی همه‌چیزفروش است.

خرید اقساطی و پاداش نقدی به مشتریان

از آنجا که لندو به‌عنوان یکی از سرمایه‌گذاران تیمچه، مجموعه‌ای‌ است که از شش سال پیش در حوزه لندتک و خرید اقساطی فعالیت می‌کند، از همان ابتدا انتظار می‌رود که در تیمچه هم امکان خرید اقساطی فراهم باشد. این امتیازی است که تیمچه در آغاز کار وعده‌اش را داده و خرید اقساطی بدون نیاز به چک و ضامن را به‌عنوان یکی از مزایای خرید از تیمچه مطرح کرده است.

علاوه‌بر این، سازوکاری برای جذب وفاداری مشتریان طراحی شده است؛ به‌این ترتیب که برای هر یک از کالاهای عرضه‌شده در تیمچه مبلغی با عنوان «پاداش نقدی» مشخص می‌شود و مشتریانی که مشمول عضویت در گروهی به نام «شاه‌نشین» شوند، مجموع این مبالغ را به‌صورت Cash Back در حساب خود خواهند داشت.

ارسال رایگان؛ حتی اگر فقط یک خودکار بخرید!

برای رقابت در این بازار، شاید برگ برنده تیمچه، مزیت ارسال رایگان کالاها به همه نقاط کشور باشد. در شرح این مزیت روی وب‌سایت فروشگاه نوشته شده که هیچ محدودیتی در مبلغ سفارش‌ها وجود ندارد و حتی سبدهای خرید با مبلغ کمتر از ۲۰ هزار تومان هم رایگان به دست مشتریان می‌رسد.

ده روز ضمانت برای بازگشت کالا

تیمچه برای کالاهای خود ضمانت بازگشت ده‌روزه تعریف کرده است. در حالی که فروشگاه‌های آنلاین معمولا به ضمانت هفت‌روزه بسنده می‌کنند.

اما به هر حال میزان رضایت مشتریان از یک فروشگاه اینترنتی، در گذر زمان مشخص می‌شود و شبکه‌های اجتماعی هم راه را برای انتشار صریح بازخوردها باز گذاشته‌اند. تیمچه با این آمادگی و البته تجربه تیم لندو از مشتری‌مداری، انتخاب کرده که خدمات پس از فروش را جدی‌تر بگیرد.

بازاری آنلاین از همه نوع کالا

خرید آنلاین در سال‌های اخیر محبوبیتی روزافزون میان قشرهای مختلف جامعه پیدا کرده و کم‌کم تمایل افراد برای خرید با استفاده از گوشی‌هایی که همیشه همراه دارند، بیشتر می‌شود. البته فروشگاه اینترنتی تیمچه، فعلا اپلیکیشن مخصوص موبایل ندارد اما نمایش صفحات این فروشگاه روی مرورگرهای تلفن همراه شکیل است و برای خرید دست کاربران را باز می‌گذارد.

تصویری که از بازاری برای همه نوع کالا داریم حالا متناسب با سبک زندگی امروزی تغییر کرده و تیمچه هم در کنار سایر فروشگاه‌های آنلاین آمده تا بخشی از این تصویر باشد.

درباره نویسنده
مهدی مقدم

ارسال یک نظر