در حال خواندن
رونمایی تبلت تایوانی توسط استیو جابز قلابی
0

رونمایی تبلت تایوانی توسط استیو جابز قلابی

نویسنده:  عبدالله افتادهبهمن ۲۶, ۱۳۹۰

یک شرکت تایوانی برای تبلیغ تبلت جدید خود که برپایه سیستم عامل آندرویید تولید شده از یک استیو جابز تقلبی بالدار استفاده کرد.
نود آی سی تی – در این آگهی تلویزیونی که با واکنش‌های بسیاری در شبکه مواجه شده است یک شرکت تایوانی به نام Action Electronics برای معرفی تبلت جدید خود به نام Action Pad از استیو جابز قلابی استفاده کرد.
این “استیو جابز تقلبی” در واقع یک هنرپیشه محلی است که با دو بال و هاله سفید درحالی که شلوار جین آبی و پیراهن یقه سه سانتی مشکی پوشیده است در صحنه این آگهی ظاهر می‌شود و به همان شیوه بنیان‌گذار اپل این تبلت را که برپایه سیستم عامل رقیب بزرگ اپل (گوگل) قرار دارد معرفی می‌کند.
“اکشن پد”، یک تبلت “وای- فای” 7 اینچی است که از یک نسخه شخصی سازی شده آندرویید 2.3 بهره می‌برد.
این پیام بازرگانی که 23 ثانیه به طول می‌انجامد با این جمله پایان می‌یابد: “خدایا شکر. بالاخره می‌توانم از یک پد دیگر استفاده کنم.” (Thank God, I can finally play another pad).
براساس گزارش TheAppleLounge، در حالی که این آگهی با انتقادات شدیدی مواجه شده است اما به اعتقاد سخنگوی این شرکت تایوانی، هدف از ساخت این پیام تبلیغاتی تمسخر درگذشت استیو جابز (به خاطر با‌ل‌ها و هاله سفید) و یا دست انداختن شخص وی نیست.

خلاقیت رو داشتین، مدیران شایسته به اینها می‌گن!

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر