در حال خواندن
انتقادات مردمی
0

انتقادات مردمی

نویسنده:  عبدالله افتاده۱۳۹۰-۱۲-۱۵

• روزنامه اطلاعات به نقل از یک مشترک ایرانسل نوشت: مدتی است شرکت ایرانسل در پیامک‌هایش به مشترکان اعلام می کند، چنانچه فلان مبلغ شارژ خریده باشند، مبلغی هم به عنوان هدیه به آن شارژ افزوده می‌شود، اما وقتی گوشی تلفن همراه خود را کنترل می‌کنیم، خبری از این هدایا نیست.
نود آی سی تی – روزنامه جام جم به نقل از جمعی از پیمانکاران شرکت مخابرات نوشت:
جمعی از نیروهای پیمانکار در شرکت مخابرات هستیم که هنوز تغییری در وضعیت کاری ما به وجود نیامده است.  
•    روزنامه اطلاعات به نقل از یک مشترک ایرانسل نوشت:
مدتی است شرکت ایرانسل در پیامک هایش به مشترکان اعلام می کند، چنانچه فلان مبلغ شارژ خریده باشند، مبلغی هم به عنوان هدیه به آن شارژ افزوده می شود، اما وقتی گوشی تلفن همراه خود را کنترل می کنیم، خبری از این هدایا نیست. شرکت تلفن همراه نیز به بهانه تولد یا پرداخت های غیرحضوری اعلام می دارد پیامک رایگان هدیه می دهد، اما پس از یک هفته پیام می‌رسد که هدیه شما تمام شده و این در حالی است که مشترک بیش از یکی دو تا پیامک استفاده نکرده است که تازه همین تعداد هم در صورت حساب ماهانه مشترک ثبت و از او دریافت می شود!  
•    روزنامه خراسان به نقل از یک مشترک همراه اول نوشت:
با سلام، این همراه اول هم شورش را درآورده با این آنتن دهی ضعیف، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان فقط بلد است نامزد نمایندگی مجلس معرفی کند؟ چرا هیچ کس پاسخگو نیست؟  
•    روزنامه راه مردم به نقل از یک مشترک همراه اول نوشت:
تعرفه اپراتور همراه اول در خارج از کشور مثلا در امارات برای هر دقیقه تماس با ایران 890 تومان، تماس داخلی در همان کشور 290 تومان، تماس دریافتی 190 تومان و ارسال پیام کوتاه 90 تومان است که بسیار گران است. چرا همراه اول برای صیانت از پول های مردمی که به آن کشور سفر می کنند و تعدادشان هم کم نیست چانه زنی نمی کند و اصلا علت این همه خدمات گران این شرکت برای خارج از کشور چیست؟  
•    روزنامه آرمان به نقل از یک مشترک تلفن همراه نوشت:
پیشنهادم به شرکت مخابرات این است که آنتن دهی موبایل ها را در شهرها تقویت کند زیرا در بعضی موارد عدم آنتن دهی باعث می شود که نتوان یک تماس ضروری گرفت.  
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر