در حال خواندن
اولویت واگذاری سیم‌کارت رایتل در سایر شهرها اعلام شد
0

اولویت واگذاری سیم‌کارت رایتل در سایر شهرها اعلام شد

نویسنده:  عبدالله افتادهاسفند ۱۹, ۱۳۹۰

به گفته مديركل برند و ارتباطات رايتل، اولويت اول ما براي واگذاري سيم‌كارت‌ها بعد از تهران، شهرهاي قم، مشهد و اهواز است و بعد از آن سه كلانشهر ديگر شامل شيراز، تبريز و اصفهان در اولويت هستند كه اميدواريم در شش ماهه اول سال 91 بتوانيم اين شش شهر را هم پوشش بدهيم.
نود آی سی تی – شاهين آرپناهي با بیان این مطلب گفت: ‌بيش از 14 هزار پيش‌ثبت نام در كرج و تقريبا همين ميزان را هم در تهران داشتيم و تا 15 فروردين‌ماه سال 91 اگر با مشكلي مواجه نشويم، برنامه ما اين است كه از ميان افرادي كه در تهران و كرج پيش ثبت‌نام كردند؛ آن‌هايي كه سيم‌كارت‌هاي دایمي ثبت نام كردند، در اولويت اول باشند و سيم‌كارت‌هاي ديتا در اولويت بعدي واگذار شوند.
وي پيش از اين با بيان اينكه تعرفه مكالمات سيم‌كارت‌هاي رايتل فلت است و هزينه جابه‌جايي بين ‌شهري براي مشتركان ندارد، گفته بود: نرخ مکالمه با سيم‌کارت‌هاي رايتل براي هر دقيقه 555 ريال در اين شبکه و 625 ريال براي ارتباط با ساير شبکه‌ها خواهد بود.
وي درباره سيم‌كارت ديتاي رايتل هم گفت: اين سيم‌كارت‌ها ويژه دسترسي به اينترنت پرسرعت و خدمات انتقال‌ داده بوده و از قابليت‌ دريافت و ارسال پيام كوتاه نيز برخوردار است.
منبع: ایسنا

امیدواریم مدیران رایتل هر چه سریع‌تر مشکلات اساسی را در زمینه ارایه نسل سوم پشت سر بگذارند و مشترکان ایرانی لذت نسل جدیدی از ارتباطات را با کیفیت و قیمت مناسب بچشند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر