در حال خواندن
آخرين وضعيت سيم‌كارت‌هاي دایمي مشتركان اپراتور سوم
0

آخرين وضعيت سيم‌كارت‌هاي دایمي مشتركان اپراتور سوم

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۱

مديركل برند و ارتباطات رايتل گفت: كليه مشتركاني كه در دور اول پيش‌‌ثبت‌نام سيم‌كارت‌ها در تهران و كرج به تكميل ثبت‌نام خود پرداختند، در مدت كمتر از سه روز سيم‌كارت‌هاي دایمي‌شان را تحويل خواهند گرفت.
نود آی سی تی – شاهين آرپناهي درباره آخرين وضعيت سيم‌كارت‌هاي دایمي مشتركان اپراتور سوم تلفن همراه افزود: سيم‌كارت كليه‌ ثبت‌نام كنندگان كه به تكميل ثبت‌نام‌شان از طريق سايت www.rightel.ir پرداختند برای آنها ارسال شده است.
وي با اشاره به تعدادي از ثبت‌نام كنندگان كه هنوز سيم‌كارت خود را دريافت نكرده‌اند، بیان كرد: ثبت‌نام كنندگان بايد تنها از طريق سايت رايتل نسبت به تكميل ثبت‌نام خود اقدام كنند و در كمتر از سه روز سيم‌كارت‌شان را دريافت مي‌كنند كه اگر دسترسي در سايت رايتل ايجاد نشد ممكن است از دو مساله ناشي باشد.
او افزود: ممكن است اين موضوع به اين علت باشد كه فرد متقاضي زير 18 سال بوده و يا اطلاعات سه‌جلدي وي با كد ملي و اطلاعات وارد ‌شده همخواني نداشته باشد.
مديركل برند و ارتباطات رايتل بیان كرد: ثبت‌نام‌كنندگان مي‌توانند در صورت ايجاد مشكل با شماره تلفن 23598 كه به صورت 24 ساعته در اختيار مشتركان است، تماس بگيرند.
وی بیان كرد: پس از ثبت‌نام دور اول سيم‌كارت‌هاي دایمي قبوض مشتركان صادر شد كه چاپ دور دوم قبوض نيز از اواخر ارديبهشت‌ماه كه مدت زمان 91.1.1 تا 91.2.31 آماده‌سازي و از طريق شركت پست به دست مشتركان مي‌رسد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر