در حال خواندن
آری یا نه مشترکان همراه اول به پیامک‌های تبلیغاتی
0

آری یا نه مشترکان همراه اول به پیامک‌های تبلیغاتی

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۴, ۱۳۹۱

مدیرعامل همراه اول با اشاره به ارسال پیامک نظرسنجی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای 48 میلیون مشترک در قالب گروه‌های 500 هزار نفری گفت: این کار ظرف یک ماه آینده به اتمام می‌رسد.
نود آی سی تی – روزهای پایانی سال گذشته بود که ممنوعیت ارسال پیامک تبلیغاتی بدون اجازه مشترک، خبرساز شد.
آن روزها انتخابات مجلس نزدیک بود و  انتظار می‌رفت مثل همیشه بازار تبلیغات ارزان و گسترده پیامکی داغ شود که رگولاتوری به یک‌باره ارسال هر نوع پیامک تبلیغی را بدون اجازه مشترک برای اپراتورها ممنوع کرد.
هنوز چند روز بیشتر از اعلام این دستور نگذشته بود که همراه اول یک پیامک نظرسنجی در خصوص تمایل یا عدم تمایل به دریافت پیامک‌های تبلیغی را برای طیف وسیعی از مشترکانش ارسال کرد.
برخی مشترکان به پیامک جواب مثبت و برخی منفی دادند و برخی هم محل نگذاشتند؛ اما فرقی در جواب‌ها نبود؛ زیرا به گفته کسانی که پاسخ منفی داده بودند، پیامک‌‌های تبلیغاتی باز هم برایشان سرازیر شده است.
اما گویا این بار دیگر قرار است همراه اول کاری کند کارستان، کاری که ریشه پیامک تبلیغاتی ناخواسته برای همیشه خشک شود.
مدیرعامل همراه اول در پاسخ به اینکه چرا به رغم نظرسنجی همراه اول، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی مانند سابق ادامه دارد و سرانجام روش همراه اول برای حل این موضوع چیست، گفت: قبلا ارسال پیامک نظرسنجی برای مشترکان در یک مرحله انجام شد؛ اما اخیرا دوباره هماهنگی‌‌ دیگری با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، انجام شده است.
وی افزود: پس از این هماهنگی مقرر شد که برای گرو‌ه‌های 500 هزار نفری از مشترکان پیامک نظرسنجی پیامک‌های تبلیغاتی ارسال و نظرشان اخذ شود و دیگر براساس نظرشان عمل خواهد شد.
صدوقی گفت: این کار از ابتدای هفته گذشته آغاز شده است.
مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار در پاسخ به این سؤال که مشترکان تا چه زمانی منتظر دریافت پیامک‌ نظرسنجی باشند، گفت: برای 48 میلیون مشترک همراه اول در گرو‌ه‌های 500 هزار نفری پیامک نظرسنجی ارسال خواهد شد که ظرف یک ماه آینده تمام مشترکان همراه اولی این پیامک را دریافت خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری فارس

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر