در حال خواندن
اطلاعیه ارتقا سامانه امنیتی کارت‌های بانک سامان
0

اطلاعیه ارتقا سامانه امنیتی کارت‌های بانک سامان

نویسنده:  عبدالله افتاده۱۳۹۱-۰۱-۲۷

بانک سامان طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به آگاهی دارندگان سامان کارت بانک سامان می رساند، در راستای ارتقا امنیت این کارت‌ها، احتمال دارد که برخی از مشتریان محترم در مراجعه به پایانه­های مختلف بانک نتوانند خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. لذا در صورت مواجهه با چنین شرایطی صرفا با تغییر رمز کارت خود می توانید به راحتی خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.
نود آی سی تی – در این اطلاعیه آمده است: بدیهی است تغییر رمز از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک سامان مقدور است و مشتریان گرامی در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس حاصل فرمایند.
بانک سامان طی اطلاعیه دیگری نیز اعلام کرد: به اطلاع کاربران خدمات نت بانک سامان می‌رساند، برای بازه زمانی کوتاهی، وب سایت‌های اینترنتی بانک سامان با مرورگر Google Chrome سازگار نمی باشند. لذا به منظور استفاده از خدمات اینترنتی بانک سامان می توانید از مرورگرهای Internet Explorer، Firefox، Opera و یا Safari استفاده نمایید.
 در این اطلاعیه آمده است: بانک سامان پس از رفع مشکل، مراتب را حتما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسانید.  خواهشمند است در صورت بروز هر گونه پرسش یا مشکل احتمالی به صورت 24 ساعته با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس حاصل فرمایید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر