در حال خواندن
اعضای حقیقی هیات مدیره جدید مخابرات انتخاب شدند
0

اعضای حقیقی هیات مدیره جدید مخابرات انتخاب شدند

نویسنده:  عبدالله افتاده۱۳۹۱-۰۱-۱۹

به گفته یک مقام آگاه در شرکت مخابرات ایران اعضای حقیقی شرکت مخابرات ایران از سوی سهامداران عمده مشخص شدند اما هنوز اطلاعی از انتخاب اشخاص حقیقی نماینده دولت و سهام عدالت در دست نیست.
نود آی سی تی – این مقام آگاه که خواست نامش فاش نشود با بیان این مطلب گفت: مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده مخابرات روز هشتم فروردین ماه امسال برگزار و قرار شد سهامداران اعضای حقیقی هیات مدیره جدید مخابرات را ظرف مدت دو هفته اعلام کنند.
وی افزود: ترکیب اعضای حقیقی هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نسبت به گذشته هیچ تغییری نکرده است و تنها یک نفر به جای مرحوم دکتر وفا غفاریان معرفی شده است.
وی گفت: هفته گذشته قبل از پايان يافتن مهلت قانوني، اعضاي جديد هيات مديره شركت مخابرات انتخاب شدند. به اين ترتيب دکتر سيد هاشمي از طرف شرکت مبين و مهردادي از طرف شرکت مهستان و بقائی از طرف شرکت توسعه اعتماد مبين جایگزین دکتر غفاریان به عنوان اعضاي هيات مديره معرفي شدند.
گفتنی است، در مجمع هشتم فروردین ماه نیز شرکت‌های توسعه اعتماد مبین، شهریار مهستان (سهامی عام)، گسترش الکترونیک مبین، دولت جمهوری اسلامی ایران و سرمایه‌گذاری استان اصفهان (سهامی خاص) به مدت دو سال به عنوان اعضای هیات مدیره مخابرات انتخاب شدند.
شنیده‌ها حاکی از این است با توجه به مدیریت خوب اعضای هیات مدیره در ‌گذشته احتمالا ترکیب نمایندگان دولت و سهام عدات نیز تغییر نکند. به این ترتیب مهندس وحيد صدوقي و مهندس ناصر يوسف‌پور به عنوان نمايندگان دولت و سهام عدالت در هيات مديره شرکت مخابرات ايران باقی خواهند ماند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر