در حال خواندن
انتشار جدول کدهای قدیم و جدید کرج
0

انتشار جدول کدهای قدیم و جدید کرج

نویسنده:  عبدالله افتادهفروردین ۲۱, ۱۳۹۱

شرکت مخابرات استان تهران در راستای طرح عدالت اجتماعی از تاریخ 23 فروردین ماه جاری طرح همکدی شهرستان‌های استان البرز را اجرا می کند که براساس آن پیش شماره های بالغ بر 920 هزار و 349 شماره تلفن ثابت استان البرز 8 رقمی خواهد شد.
نود آی سی تی – براساس یکسان سازی کدهای استانی تمامی کدهای مخابراتی 17 شهر و 233 روستای تابعه استان البرز هم کد می شوند و از مجموع یک میلیون و 555 هزار و 427 شماره منصوبه در این شهرستان، 920 هزار و 349 شماره دایر شده شامل این طرح شده و 8 رقمی می‌شوند و کد این شهرستان نیز به 026 تغییر می‌یابد.
ابراهیم یافتیان، قائم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران تاکید کرد که پس از اجرای طرح هم‌کدی شهرستان‌های استان البرز هزینه تماس بین شهرستان‌ها به ازای هر دقیقه از 134.1 ریال به مبلغ 58.71 ریال کاهش می‌یابد.
وی گفت: برای تامین بخشی از هزینه‌های قیمت تمام شده و با توجه به عدم تغییر در تعرفه مخابراتی در کشور طی 8 سال گذشته با استناد به مجوزهای ابلاغی از تاریخ 23 فروردین‌ماه امسال در استان البرز و تهران تعرفه تلفن ثابت به ازای هر پالس داخل استانی مبلغ 58.71 ریال خواهد شد.
یافتیان عنوان کرد: پس از اجرای طرح هم‌کدی کد بین شهری استان البرز از 0261 و 0262 به 026 تغییر یافته و به ابتدای شماره تلفن‌های فعلی کرج عدد 3 اضافه می‌شود و همچنین در منطقه طالقان، ساوجبلاغ و نظرآباد پس از تغییر کد بین شهری به ابتدای شماره تلفن‌های فعلی عدد 4 اضافه می‌شود.
وی عنوان کرد: یکسان سازی و تغییر پیش شماره مشترکان استان البرز در کمترین زمان ممکن و به صورت همزمان در این استان انجام می‌شود و در این راستا اطلاع رسانی از طریق روابط عمومی مخابرات منطقه البرز، ستاد 190، شبکه های IN ، سایت مخابرات استان تهران، سیستم پیام رسان، مراکز ادارات استان، نصب بنر و اطلاع رسانی مسئولان شهری و روستایی و صدا و سیمای مرکز البرز در دستور کار قرار گرفته است.
 
جدول جزییات تغییر پیش شماره های استان البرز منتشر شد
جزییات تغییر پیش شماره های استان البرز در نشانی اینترنتی زیر قابل دسترس است.
 فهرست کدهای قدیم وجدید مراکز شهرستان‌های کرج، هشتگرد، طالقان و نظرآباد
http://www.tct.ir/library/upload//hamkodi%20alborz/MAMOLI-CODE-ALBORZ.pdf
کدهای پنج رقمی شهرستان کرج
http://www.tct.ir/library/upload//hamkodi%20alborz/kod%205%20raghami.pdf
شماره های قدیم و جدید دورشوال شهرستان کرج
http://www.tct.ir/library/upload//hamkodi%20alborz/karaj.pdf
اطلاعات GSM روستایی استان البرز
http://www.tct.ir/library/upload//hamkodi%20alborz/GSM-LAST00.pdf
گفتنی است، مشترکان تلفن ثابت در استان البرز برای اطلاع از شماره جدید خود بعد از اجرای طرح هم‌کدی می‌توانند با شماره 118 نیز تماس بگیرند.
سال گذشته نیز در راستای یکسان سازی کدهای استانی، کدهای شهرستان‌های استان تهران حذف شد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر