در حال خواندن
رگولاتوری موضوع كم‌فروشي را ریشه ای بررسی می کند
1

رگولاتوری موضوع كم‌فروشي را ریشه ای بررسی می کند

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

به گفته معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات، موضوع مربوط به كم‌فروشي و پرداخت خسارت از طرف شركت ارتباطات زيرساخت به شركت‌هاي اينترنتي و بخش‌هايي از آن را استان به استان بررسي مي‌كنيم تا موضوع به تفكيك مشخص شود.
نود آی سی تی – حسن رضواني با بیان این مطلب گفت: آنچه تاكنون با آن برخورد كرديم، كم‌فروشي و كاهش سرعت اينترنت است.
وي درباره مدت زمان بررسي شكايت از طرف اپراتور‌ها يا رگولاتوري و با بيان اينكه اين موضوع به نوع تخلف‌ بستگي دارد، افزود: در بعضي مواقع موضوعات به سرعت حل شده و نيازي به بررسي زياد ندارند اما برخي مباحث مستلزم پي‌گيري و بررسي بسيار است.
رضواني ادامه داد: مردم بايد شکايت خود درباره سرويس‌ها را به اپراتورها ارايه كنند و اپراتورها موظفند در کوتاهترين زمان ممکن به آنها پاسخ بدهند، اپراتورها بر اساس مفاد پروانه خود موظفند ساز و کاري را به منظور پاسخگويي به شکايات مطرح شده از سوي مشترکان فراهم کنند.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظيم مقررات ارتباطات گفت: اپراتورها همچنين موظفند علاوه بر تقويت بحث رسيدگي به شکايت‌ها، با بالا بردن توان خود در حوزه پاسخگويي به مشترکان، شکايت‌هاي احتمالي را به حداقل برسانند.
وي پيش از اين با اشاره به نحوه رسيدگي به شکايات در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفته بود: مشترکان مي‌توانند شکايت‌هاي خود را درباره نحوه فعاليت اپراتورها به‌صورت حضوري و غيرحضوري به اين سازمان ارايه کنند.
منبع: ایسنا

خدا خیرتان دهد که اعتراف می کنید موضوع کم فروشی اینترنت واقعی است، رگولاتوری اگر توان جریمه نقدی یا تعلیق را ندارد اسامی کم فروشان را اعلام کند تا از این طریق مردم از یک سرویس دهنده خوب استفاده کنند.
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر