در حال خواندن
نحوه ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي رايتل تشريح شد
1

نحوه ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي رايتل تشريح شد

نویسنده:  عبدالله افتادهفروردین ۱۹, ۱۳۹۱

ثبت نام دور جديد سيم‌كارت‌هاي اپراتور سوم تلفن همراه (رايتل) در تهران و كرج از بعد ازظهر روز 15فروردين‌ماه آغاز شده است.
نود آی سی تی – مشتركاني كه قصد خريد سيم‌كارت‌هاي رايتل را دارند مي‌توانند با مراجعه به سايت www.rightel.ir جهت ثبت‌نام سيم‌كارت‌هاي ديتا و دایمي اپراتور سوم اقدام كنند.
متقاضيان مي‌توانند با ورود به سايت رايتل و انتخاب گزينه پيش ثبت‌نام وارد مراحل ثبت‌نام شده و با وارد كردن اطلاعات فردي، نوع و شماره سيم‌كارت درخواستي توسط متقاضي به تكميل ثبت‌نام خود بپردازند. پس از تكميل ثبت‌نام، كد رهگيري به متقاضيان داده مي‌شود و هم‌چنين محدوده‌ زماني تكميل ثبت‌نام به منظور واگذاري سيم‌كارت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.
در اطلاعيه‌اي در سايت مربوطه آمده هر متقاضي در اين دوره فقط يك‌بار مجاز به پيش‌ ثبت‌نام است و همچنين در اين دوره امكان پيش ثبت‌نام براي اشخاص حقيقي فراهم شده كه در كنار ثبت‌نام براي اشخاص حقوقي از طريق همين سايت به اطلاع متقاضيان خواهد رسيد.
در اين مرحله‌ ثبت‌نام متقاضيان مي‌توانند جهت پيش ثبت‌نام در شهرهاي تهران و كرج اقدام كنند و سيم‌كارت آنها به نشاني و كدپستي ذكر شده توسط متقاضي در فرم پيش‌ ثبت‌نام ارسال مي‌شود. پس از اتمام پيش ثبت‌نام، صفحه‌اي حاوي اطلاعات متقاضي، محدوده‌ زماني و كد رهگيري نشان داده مي‌شود كه بايد متقاضيان اطلاعات اين صفحه را جهت پيگيري‌هاي بعدي نزد خود نگه دارند.
بخش دوم شامل انتخاب نوع سيم كارت توسط متقاضي به صورت ديتا و دایمي است، داده مي‌شود كه در صورت انتخاب سيم‌كارت ديتا انتخاب شماره به صورت خودكار و از سوي شبكه داده مي‌شود، اما در صورت انتخاب سيم‌كارت دایمي روش انتخاب شماره مي‌تواند دلخواه نيز باشد. اما در مرحله‌ بعد اطلاعات فردي، شامل نام، نام خانوادگي، شماره ملي، شماره شناسنامه، تاريخ تولد، استان و آدرس فرد وغیره خواسته شده كه پس از تكميل به فرد گفته مي‌شود تمامي اطلاعات وارد ‌شده توسط متقاضي از طرف رايتل محرمانه تلقي مي‌گردد.
با وارد‌ شدن به مرحله‌ بعد نيز نوع سيم‌كارت و مشخصات كه از سوي فرد انتخاب شده براي بار آخر مورد تاييد متقاضي قرار مي‌گيرد و پس از آن صفحه‌اي جهت پرداخت مبلغ سيم‌كارت نمايش داده مي‌شود كه افراد مي‌توانند از طريق كارت اعتباري بانك پارسيان و يا پرداخت حضوري از كليه‌ شعب بانك ملت مبلغ سيم‌كارت خود را وارد كنند كه در اين مرحله به افراد گفته مي‌شود در صورت تاييد خريد با پرداخت حضوري امكان ورود مجدد به سامانه و اصلاح مشخصات و آدرس و همچنين امكان پرداخت آنلاين براي متقاضي غيرفعال خواهد شد، هم‌چنين بنابر اعلام سيم‌كارت درخواستي طي سه روز كاري پس از واريز مبلغ (سيم‌كارت‌هاي دايمي 120 هزار تومان و سيم‌كارت ديتا 20 هزار تومان) تحويل مشتري می‌شود.
در آخر نيز شناسه واريزي كه در مرحله‌ پاياني به متقاضي داده مي‌شود، منحصر به فرد خواهد بود و حفظ و ارایه‌ آن به بانك جهت واريز مبلغ الزامي است.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده
  • ناشناس
    اسفند ۲۶, ۱۳۹۳ در ۱۲:۲۳ ب.ظ

    با توجه به اينكه يك سيم كارت اعتباري باينجانب ار طريق تلفن فروخته شده و مرايايي كه گفته شده شامل نميباشد همجنين كفته شده سيم كارت هديه داده ميشود كه با تماسي كه گرفته شده ميگوينز بايد از طريق سايت اقدام شود كه من هيچي در اي مورد در سايت پيدا نكردم و تنها يك سيم كارت اعتباري بمن به مبلغ ٦٥٠٠٠ تومان فروخته اند حال هم هر روز تماس ميگيرم يكي تلفن را بر ميدارد و جواب درستي نميدهند نميدونم چه بايد بكنم قيمت اي سيكارت هم در بارار ٢٠٠٠٠ تومان هست لطفا شما پاسخگو باشيد با تشكر

ارسال یک نظر