در حال خواندن
پرداخت پاداش به مدیران یک رویه معمولی و آشکار است
0

پرداخت پاداش به مدیران یک رویه معمولی و آشکار است

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۹, ۱۳۹۱

داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی مخابرات در واکنش به این خبر گفت: پرداخت پاداش به مدیران شرکت‌های خصوصی یک رویه معمولی و آشکار است و این شرکت به همه مدیرانش پاداش پرداخت کرده است.
نود آی سی تی – روابط عمومی مخابرات ایران در پاسخ به خبر «پاداش 100 میلیون تومانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران» مواردی را به این شرح زیر اعلام کرد:
1- پرداخت پاداش به مدیران شرکت‌های خصوصی یک رویه معمولی و آشکار است که به شرح زیر اقدام می‌شود:
الف – بعد از برگزاری مجمع عمومی سالیانه، پاداش هیات مدیره توسط مجمع تعیین و در حضور سهامداران و خبرنگاران رسماً اعلام می‌شود.
ب- پاداش مدیرعامل توسط اعضای هیات مدیره تعیین و اعلام می‌شود.
2- مجمع عمومی سالیانه شرکت مخابرات ایران در سال جاری تشکیل نشده است، لذا پرداخت پاداش قبل از مجمع صحت ندارد.
3- چنانچه منظور نویسنده مجمع پارسال است به اطلاع می‌رساند، براساس مصوبه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به همه مدیران از جمله مدیرعامل استان‌ها پاداش مجمع پرداخت شده است.
4- حقوق کارکنان شرکت مخابرات ایران بعد از خصوصی‌سازی حداقل 25 و حداکثر 40 درصد افزایش داشته است که با احتساب افزایش سالانه طی این دو سال حدود 50 درصد بوده است. که چنانچه خبرگزاری محترم فارس قصد اطلاع‌رسانی داشته باشد می‌تواند به صحت و سقم این ادعا از طریق بررسی فیش حقوقی تک‌تک کارکنان پی ببرد.
5- روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران همواره آماده پاسخگویی به سوالات خبرنگاران محترم بوده و هست و تعجب می‌کند که چرا یک خبرگزاری معتبر بدون طرح سؤال اقدام به انتشار این گزارش کرده در حالی که حتماً پیامد این گونه اخبار که همانا پایین آمدن ارزش سهام، ایجاد نگرانی و تشویش عمومی در خصوص سرمایه‌گذاری انجام شده است را می‌دانند.
توضیح فارس:
خبرگزاری فارس از پرداخت پاداش 100 میلیون تومانی به مدیرعامل مخابرات خبر داده بود که روابط عمومی مخابرات این خبر را تکذیب نکرد. ضمن اینکه در خبر اولیه فارس اشاره‌ای به زمان پرداخت این پاداش نشده بود کما اینکه در خبر دوم تصریح شد که این پاداش مربوط به مجمع سال 90 بوده و در سال 89 نیز پاداش 50 میلیون تومانی پرداخت شده است.
یک مقام آگاه دیگر در تماس با فارس از دستور رییس‌جمهور برای پیگیری پاداش 100 میلیونی مدیرعامل مخابرات خبر داد.
وی گفت: پرداخت پاداش 100 میلیون تومانی به فیضی در سال گذشته بر اساس مصوبه مجمع قبلی این شرکت صورت گرفت. کما اینکه در سال 89 نیز مبلغ 50 میلیون تومان پاداش به وی پرداخت شده بود.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر