در حال خواندن
گوشي که انگشتان مالکش را گرفت
0

گوشي که انگشتان مالکش را گرفت

نویسنده:  عبدالله افتادهفروردین ۲۱, ۱۳۹۱

مرد تایوانی به علت استفاده طولانی مدت از اسمارت فون خود و بدون توجه به همه هشدارهای طبیعی بدنش، قدرت استفاده از انگشت اشاره خود را از دست داد.
نود آی سی تی – به خاطر دارید وقتی کودک بودید والدینتان می گفتند اگر خیلی نزدیک تلویزیون بنشینی، کور می شوی؟ با اینکه از نظر اپتومتریست‌ها و متخصصین چشم این بیشتر یک دروغ کوچک بود اما به هرحال بازی کردن بیش از اندازه با این وسایل الکترونیکی هم می تواند به بدن آسیب برساند.
به گزارش یک سایت خبری مالزیایی مردی تایوانی بعد از 6 ساعت بازی پشت سر هم با صفحه لمسی اسمارت فونش، قدرت استفاده از انگشت اشاره خود را از دست داد .
احتمالا این بازی خیلی هیجانی بوده زیرا در سایت نوشته غضروف بین انگشت دست این مرد به حدی سفت شده که هر گونه تلاش برای خم کردن یا حرکت دادن آن باعث درد بسیار شدیدی می‌شود.
این بازیکن حرفه‌ای با گذشت 5 ماه از جلسات فیزیوتراپی، هنوز هم در نگه داشتن اشیا، نامه نوشتن (احتمالا در پاسخ به کسانی که می‌پرسند چرا این بلا سرش آمده) و انجام برخی از کارهای روزانه خود مشکل دارد که اینها خیلی بیشتر از غفلتی که درباره انگشتش کرده به نظر می‌رسد.
با این که این قضیه مربوط به اسمارت فون‌ها بوده اما اگر این داستان بخواهد یک نکته آموزنده داشته باشد این است که هرگز از این وسایل هوشمند فقط با یک انگشت استفاده نکنیم!
این مرد هم با خود و انگشتان سالمش عهد کرده است که دیگر هرگز با اسمارت فونش بازی نکند.
منبع: آی تی آنالایز

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر