در حال خواندن
ارايه ریزمکالمات ورودی تنها از طريق مراجع قضايي
1

ارايه ریزمکالمات ورودی تنها از طريق مراجع قضايي

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۱

تنها ریزمکالمات تلفن همراه 3 دوره آخر صورت‌حساب به مشتركان قابل ارایه و ریزمکالمات ورودی (شماره تماس گیرنده) تنها از طریق مراجع قضایی قابل ارایه است.
نود آی سی تی – درصورت استفاده ازسرویس انتقال مکالمه (Divert ) همراه اول، شماره تلفن همراه مربوطه و هزینه مکالمه در ریزمکالمه انتقال دهنده درج می‌شود.
اشخاص دارای وکالتنامه‌های اعم از وکالت جامع، وکالت فروش، وکالت کاری وغیره تنها درصورتی که صراحتا اخذ ریزمکالمات تلفن همراه (با شماره تلفن) در آن قید شده باشد می‌توانند با ارایه مدارک مورد نیاز نسبت به دریافت ریزمکالمات تلفن همراه اقدام كنند.
اما درصورت نقل و انتقال، ارایه ریزمکالمات به مالک جدید صرفا از تاریخ تنظیم سند امکان‌پذیر است و درصورتی که مالک قدیم تلفن همراه درخواست دریافت ریزمکالمات دوره مربوط به مالکیت خود را داشته باشد به علت درج هزینه ریزمکالمات در صورت‌حساب مالک جدید، حضور مالک جدید نیز الزامی است.
مشترکان در صورت اعتراض نسبت به مبلغ صورت‌حساب خود می‌توانند پس از دریافت ریزمکالمات، شکواییه خود را به منظور بررسی به صورت مکتوب به واحد کنترل صورتحساب ارایه كنند. هزینه مکالمات رومینگ (با توجه به قرارداد منعقده با اپراتور مربوطه) برحسب دقیقه محاسبه می‌شود.
 
شرایط دریافت خدمت ومدارک مورد نیاز:
– حضورمشترک تلفن همراه یا وکیل قانونی با وکالتنامه مورد قبول
– تکمیل وامضای فرم درخواست
– ارایه اصل و تصویر کارت ملی
– ارایه اصل وکالتنامه درصورت مراجعه وکیل قانونی

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده
  • ناشناس
    اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ در ۴:۳۸ ق.ظ

    خسته نباشید من ی ایمیل دارم که طبق گفتهء مخابرات باید ریزز مکالمات را از طریق این ایمیل ببینم ولی متاسفانه سایتی که بتونم ایمیلمو باز کنم نیستfarhad_1392@iran.ir راهنمایی بفرمایید این ایمیل را از چ طریقی باز کنم که بتونم ریز مکالماتمو ببینم همین میل را ثبتنام کردم و ی رمز هم بهم دادند.با سپاس فراوان

ارسال یک نظر