در حال خواندن
از این پس مدیران براساس عملکردشان پاداش دریافت می‌کنند// پرداخت 15 روز پاداش به تمامی کارکنان مخابرات
0

از این پس مدیران براساس عملکردشان پاداش دریافت می‌کنند// پرداخت 15 روز پاداش به تمامی کارکنان مخابرات

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۱

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت مخابرات ایران از این پس بر اساس عملکردشان پاداش مالی دریافت می‌کنند گفت: متاسفانه در سالی مالی گذشته شرایط کار در استان‌ها به نحوی بود که شرکت‌های استانی برتر سال گذشته با عملکرد ضعیف خود موجب کاهش درآمد و رتبه در رده‌بندی شدند.
نود آی سی تی – صبح امروز مراسم تودیع صابر فیضی و معارفه مظفر پوررنجبر برگزار شد و اعضای جدید هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نیز (‌مسعود مهردادی، علی اصغر امیریان ، دکتر بقایی، محمد روح اللهی و سید مصطفی سید هاشمی) معرفی شدند.
در این مراسم دکتر سید هاشمی، رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به سود 640 میلیارد تومانی شرکت مخابرات ایران در سال 87 و در ابتدای خصوصی سازی این شرکت گفت: هم اکنون شرکت مخابرات ایران با 2 هزار میلیارد تومان سود و 300 درصد رشد درآمد پس از خصوصی سازی به مهندس پوررنجبر واگذارخواهد شد که ایشان از این پس مسوولیت سنگینی بر دوش دارند.
وی در خصوص انتخاب مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت:‌ براساس تصمیم سهامدار عمده در انتخاب باید تلاش می‌کردیم فردی را پیدا کنیم که مورد قبول تمامی اعضای هیات مدیره و سهامدران بود تا در آینده با چالش‌های مدیریتی روبرو نشویم.
وی افزود: از همین رو  با مشورت مشاوران داخلی و خارجی 13 محور را برای انتخاب افراد ملاک قرار دادیم که نهایاتا به یک لیست 15 نفره رسیدیم که پس از بررسی و گذاشتن جلسات طولانی نهایتا به مهندس پورنجبر رسیدیم.
وی در خصوص خصوصیات مظفر پورنجبر گفت: یکی از ظرفیت‌های اصلی وی که قطعا می‌تواند در مدیریت مخابرات موثر باشد تجربیات وی در عرصه جهانی است چرا که ایشان فردی دنیا دیده و دارای ارتباطات قوی در عرصه داخلی و بین‌الملی است.
وی با تقدیر از زحمات صابر فیضی که 15 درصد از عمر خود را در مخابرات ایران گذرانده است، درباره پاداش پرسنل مخابرات و هیات مدیره این شرکت گفت: در سال 91 هیات مدیره شرکت مخابرات ایران برای تمامی پرسنل مخابرات و شرکت‌های تابعه که بیشترین زحمات را برای توسعه و پیشرفت این شرکت داشته‌اند 15 روز پاداش در نظر گرفته است همچنین اعضای هیات مدیره این شرکت نیز بر اساس عملکردشان پاداش مالی دریافت می‌کنند.
وی از شرکت‌های مخابرات استانی مازندران و گلستان به عنوان رتبه‌های اول بهترین عملکرد در سال 90 نام برد.
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر