در حال خواندن
برخی از همان ابتدا مخالف حضور فیضی در مخابرات بودند
0

برخی از همان ابتدا مخالف حضور فیضی در مخابرات بودند

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۱

مدیرعامل سابق شرکت مخابرات ایران نیز در مراسم تودیعش گفت: دو موضوع تغییر سمت و پاداش 100 میلیونی ارتباطی به یکدیگر ندارد چرا که موضوع تغییر مدیرعامل مخابرات از چند وقت پیش نیز مطرح بوده است.
نود آی سی تی – صابر فیضی امروز در مراسم تودیع خود از مدیرعاملی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه هر آمدنی را رفتنی است و هر انتصابی را عزلی است، گفت: لرزان ترین میز، میز مدیریتی است.
وی با تشکر از تمامی اشخاصی که در طول 6 سال هفت ماه گذشته صبح را با شایعات آنها مبنی بر عزل فیضی آغاز می کرده، گفت: همچنین از آنان تشکر می‌کنم که با ارسال نامه‌های با امضا و بدون امضای غیر واقعی باعث معرفی اینجانب به مسوولان کشوری و لشگری شدند. اینها کاری کردند که تمام مجموعه‌های کشوری و لشگری زندگی اینجانب را زیر و رو کردند اما در این مدت نتوانستند نقطه ضعفی را به عنوان تخلف از بنده پیدا کنند.
فیضی خبرنگاران را موتور محرک واگذاری و خصوصی شرکت مخابرات ایران عنوان و تاکید کرد: در آبان سال 84 و در ابتدای ورودم به شرکت مخابرات ایران 18 میلیون تلفن ثابت و 7 میلیون تلفن همراه در کشور وجود داشت که هم اکنون این آمار به بالغ بر 25 میلیون تلفن ثابت و حدود 50میلیون خط موبایل رسیده است.
در این جلسه مظفر پوررنجبر، مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران نیز با اشاره به پتانسیل بسیار بزرگ اقتصادی مخابرات گفت: مخابرات روی گنج خوابیده است.
وی مشتری مداری و توجه به نگاه اقتصادی را از جمله راه‌های توسعه و تکامل مخابرات عنوان کرد و بر اصلاح ساختار مالی و نیروی انسانی این شرکت در راستای تدوین استراتژی این شرکت تاکید کرد.
به گفته وی، نظام دولتی و ساختار دولتی مخابرات در گذشته هم اکنون باعث درآمدزایی این شرکت شده است.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر