در حال خواندن
روی پلاسمای جدید پاناسونیک 4 نفره نقاشی کنید
0

روی پلاسمای جدید پاناسونیک 4 نفره نقاشی کنید

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۷, ۱۳۹۱

پاناسونیک پلاسمای تعاملی 65 اینچی معرفی کرده که با استفاده از این تلویزیون هوشمند چهار نفر به صورت همزمان قادر به نقاشی بر روی نمایشگر با چهار رنگ مختلف خواهند بود.
نود آی سی تی- نقاشی بر روی سطح این تلویزیون تنها با قلم مخصوص امکان‌پذیر است و حتی اگر کاربران دست خود را روی نمایشگر بگذارند، مشکلی برای دستگاه پیش نخواهد آمد.
پیکسل‌هایی که قلم دیجیتال بر روی آنها کشیده می‌شود، 60 بار در ثانیه روشن می‌شوند و به این ترتیب خطوط کشیده شده با قلم با رنگ انتخابی کاربر نماش داده می‌شود.
پاناسونیک ادعا می‌کند تلویزیون پلاسمایش خطای نرم‌افزاری نمی‌دهد. چرا که سایر تلویزیون‌ها تنها قادر به شناسایی یک عکس‌العمل هستند؛ به همین دلیل اگر هر دو دست کاربر به صفحه بخورد، ممکن است دچار خطای نرم‌افزاری شود.
ولی از آنجا که قابلیت نقاشی بر روی نمایشگر این تلویزیون با قلم دیجیتال و برای چهار کاربر امکان‌پذیر است، اگر دست خود را روی نمایشگر بگذارید، باز هم با خطای نرم‌افزاری مواجه نخواهید شد. چراکه نمایشگر فقط اطلاعات ارسالی با قلم را شناسایی می‌کند.
پلاسمای تعاملی پاناسونیک برای دانش‌آموزان در مدارس و حتی برای جلسات بازرگانی کاربرد دارد. ضمن اینکه افراد مختلف می‌توانند با استفاده از کابل یا به صورت بی‌سیم به این نمایشگر متصل شوند.
پلاسمای پاناسونیک در ماه جولای در سه سایز 65، 85 و 103 اینچی به بازار عرضه خواهد شد. پاناسونیک پیش‌بینی کرده 350 میلیون نسخه از این تلویزیون را تا سال 2015 به فروش برساند.
منبع: روزنامه فناوران اطلاعات

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر