در حال خواندن
سرويس‌های ويژه مخابرات اعلام شد
0

سرويس‌های ويژه مخابرات اعلام شد

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۳, ۱۳۹۱

شركت مخابرات تهران استفاده از خدمات سرویس‌های ویژه را به درخواست مشترک و وجود امکانات فنی مورد نیاز در مراکز مخابراتی منوط مي‌داند و در سايت خود درج كرده است،‌ این سرویس‌ها به صاحب امتیاز تلفن یا قائم مقام قانونی وی واگذار می‌شود.
نود آی سی تی – در حال حاضر عمده‌ترین سرویس‌های ویژه قابل ارایه به مشترکان تلفن ثابت که در صورت وجود امکانات فنی در مرکز مخابراتی مربوط در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد بدين شرح است:
1- انتظار مکالمه (Call Waiting): در صورت اشغال تلفن مشترک، برای تماس‌گیرنده دوم بجای بوق اشغال، شبه زنگ می‌خورد و مشترک دارای سرویس با زدن روی قلاب تلفن به تماس‌گیرنده دوم وصل می‌شود.
2- شماره‌ گیر سریع (ABD Dialing):
مشترک به جای شماره‌گیری کامل، با تعریف کردن یک شماره کوتاه (کد)، به مخاطب وصل می‌شود.
3- مکالمه کنفرانس سه نفره (Conference Call):
مشترک می‌تواند بطور همزمان، با سه مشترک دیگر بصورت کنفرانس مکالمه كند.
4- انتقال مکالمه (Call Forwarding): فعال کردن این سرویس برای مشترک این امکان را فراهم می‌آورد تا درصورت اشغال یا جواب ندادن، تماس‌گیرنده به شماره دیگری که قبلا تعریف شده، هدایت شود و بتواند با مشترک تماس برقرار کند.
5- انتقال مکالمه از خط اشغال به خطوط دیگر (PBX): در صورتی که شماره مشترک این سرویس اشغال باشد، فرد تماس‌گیرنده می‌تواند به خطوط دیگر تلفن این مشترک وصل شود. 6- کنتور خانگی (Home meter):
این سرویس امکان بررسی هزینه مکالمه را برای مشترک دارای تلفنهای کنتوردار فراهم می‌کند. 7- بیدارباش (Wake up): با فعال کردن این سرویس، تلفن طبق زمانی که قبلا برای آن تعریف شده زنگ می‌خورد و مشترک پیام خاصی را می‌شنود.
هزینه (آبونمان) استفاده از سرویس مکالمه سه نفره به میزان سه برابر آبونمان ثابت تلفن در صورتحساب مشترکان درج می‌شود. استفاده از سایر سرویس‌های ویژه رایگان است. نگاهي به خدمات اينترنتي مشترکين؛
 
صدور قبض المثني
شركت مخابرات تهران براي صدور قبض المثني تلفن ثابت در سايت شركت اين امكان را فراهم كرده است تا بتوانيد با مراجعه به سايت www.tct.ir با ثبت شماره تلفن خود در محل درنظر گرفته شده، همراه با وراد كردن كدپستي ده رقمي ، سال مورد نظر و دوره صورتحساب گيري نسبت به صدور قبض المثنی دوره خود اقدام كنيد. مشتركين تهران و استان البرز مي‌توانند با مراجعه به اين سايت از اين سرويس استفاده كنند و پس از تكميل اطلاعات گزينه مشاهده را انتخاب كنند.
 
پرداخت اينترنتي قبوض
پرداخت اينترنتي صورت حساب قبوض توسط بانك‌هاي سامان، پارسيان، توسعه صادرات،سرمايه ، سينا،ملت، پست بانك و سپه و از طريق سايت شركت مخابرات استان تهران انجام مي‌شود.
 
ثبت نام اینترنتی تلفن ثابت استان تهران
اين سرويس اطلاعاتي همچون شرایط قانونی متقاضی تلفن ثابت، مدارک لازم جهت ارائه در زمان مراجعه به مرکز، شرایط واگذاری تلفن ثابت، تعهد نامه متقاضی قبل و بعد از دایری لازم است كه پس از تاييد اين اطلاعات توسط متقاضي كه حقيقي يا حقوقي بودن مدنظر است، براي ادامه به مرحله بعد تكميل اطلاعات وارد مي‌شويد.
درصورت ثبت‌نام متقاضيان حقيقي و حقوقي اطلاعاتي همچون نام منطقه، مرکز تلفن، نوع محل، آدرس پستی و نزدیکترین شماره تلفن از فرد خواسته مي‌شود كه اطلاعات خريدار از جمله مشخصات فردي و اطلاعات تماس خواسته و در آخر نيز پرداخت اينترنتي هزينه صورت مي‌گيرد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر