در حال خواندن
سود سال گذشته مخابرات تهران کاهش یافت
0

سود سال گذشته مخابرات تهران کاهش یافت

نویسنده:  عبدالله افتادهاردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۱

مديرعامل شركت مخابرات استان تهران در جمع مديران و رؤساي ادارات و بخش‌هاي مختلف شركت گفت:‌ براي انجام و بهبود امور منتظر دستور و سيستم نظارتي نباشيد، حساسيت‌هاي كاري بايد از درون بجوشد و اوضاع را سامان دهد.
نود آی سی تی – ‌محمد روح‌اللهي با بیان این مطلب گفت:‌ به عموم همكاران توصيه مي‌كنم نسبت به كاهش هزينه‌ها و سرعت‌بخشي در ارایه خدمات حساسيت داشته باشيم.
وي به كار بستن تدابير و روش‌هاي مناسب براي افزايش درآمدهاي شركت را از عموم كاركنان به ويژه مديران شركت‌ خواستار شد و بیان كرد:‌ اين انصاف نيست كه شركت مخابرات را با وجود توانمندي‌ها و ظرفيت‌هاي بالايي كه هست بگونه‌اي اداره شود كه سهامداران نگران باشند.
روح‌اللهي با بيان اين كه يك بنگاه اقتصادي براي افزايش درآمد بيش‌تر لاجرم به شيوه‌هاي مختلفي روي خواهد آورد گفت:‌ انتفاع سهامداران،‌ دولت و كاركنان و همچنين دارندگان سهام عدالت،‌ فلسفه حركت و هدف بنگاه اقتصادي است و شركت مخابرات بايد تأمين كننده اهداف مورد نظر باشد. در غير اين صورت با تداوم اوضاع فعلي ساختار شركت به نحو ديگري تغيير خواهد يافت.
مديرعامل شركت مخابرات استان تهران در تبيين اهميت و جايگاه شركت مخابرات استان تهران در ميان شركت‌هاي مخابرات استاني گفت:‌ از 24 ميليون مشترك تلفن ثابت بيش از هفت ميليون مشترك در استان تهران است و از مجموع 600 هزار پورت اينترنت پرسرعت 200 هزار پورت آن در تهران بوده و شركت با 35 درصد مجموع كاركنان شركت مخابرات ايران در ميان شركت‌هاي مخابرات استاني از جايگاه ممتازي برخوردار است.
وي افزود:‌ متأسفانه سود شركت نسبت به سال گذشته كاهش داشته كه در شأن و منزلت جايگاه استان تهران نيست.
توجه به منافع سهامداران توجه به گسترش و تنوع سرويس،‌ حمايت از توليد ملي و سرمايه داخلي با‌ خريد تجهيزات مورد نياز از داخل كشور از ديگر محورهاي سخنان مديرعامل شركت در همايش روز جهاني ارتباطات،‌ مخابرات و روابط عمومي بود.
روح‌اللهي با اشاره به هزينه بالاي مصرف برق شركت در سال 90 گفت:‌ صرفه‌جويي و حساس بودن به محيط كار و كاهش هزينه‌ها از مسايل جزيي پيرامون ما شروع مي‌شود و با رعايت بيشتر در مصرف مي‌توانيم بخشي از هزينه‌ها را كنترل كنيم.
وي ضمن تقدير از تلاش‌هاي انجام گرفته شده در سال گذشته به ضرورت بهره‌گيري و افزايش بهره‌وري نيروي انساني متعهد و متخصص موجود تاكيد كرد و پتانسيل‌هاي موجود در شركت مخابرات را سرمايه‌اي گران‌قدر توصيف كرد و افزود:‌ بايد قدر خود را بدانيم و باور و اميد داشته باشيم كه مي‌توانيم با حفظ ارزش‌ها و آرمان‌هايمان عملكرد موفق و پيروزمندانه‌اي به ثبت برسانيم.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر