در حال خواندن
ارزان ترین اشتراک اینترنت توسط چه شرکتی ارایه می‌شود؟
1

ارزان ترین اشتراک اینترنت توسط چه شرکتی ارایه می‌شود؟

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۱۶, ۱۳۹۱

یکی از روش‌هایی که شرکت‌های مختلف ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت بکار می‌گیرند ارایه تخفیف برای خرید در دوره زمانی بیشتر توسط مشترکان است. این موضوع هم به نفع شرکت‌ها بوده چون از هزینه‌های اداری ماهانه برای شارژ سرویس‌ها کاسته می‌شود و هم اینکه با دریافت مبالغ سرویس به صورت یکجا می‌توانند توان مالی خود را برای برنامه‌های توسعه افزایش دهند. روی دیگر این شیوه فروش منتفع شدن کاربران و مشتریان شرکت‌های نداست، چرا که با پرداخت هزینه سرویس به صورت یکجا علاوه بر آنکه از تخفیف در قیمت برخوردار می‌شوند، می‌توانند با آسودگی برای دوره‌ای مشخص از سرویس دریافتی استفاده کنند.
نود آی سی تی– بررسی‌های انجام شده برروی اطلاعات دریافتی از سایت‌های شرکت‌های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت حاکی است آسیا تک در ارایه تخفیف به کاربران ADSL خود گوی سبقت را از سایر شرکت‌های PAP ربوده و با ارایه تخفیف 6 درصدی برای اشتراک 3 ماهه، 15 درصدی برای اشتراک 6 ماهه و 36 درصدی برای اشتراک یک ساله به دنبال کسب سهم بیشتری از کاربران شبکه ADSL کشور بوده و بیشترین میزان تخفیف را به کاربرانش در مقاطع زمانی مختلف ارایه می دهد.
بررسی انجام شده در میزان ارایه تخفیف‌های اعمالی از سوی شرکت های ندا حاکی است، شرکت‌های پیشگامان و داتک با ارایه تخفیف 5 درصدی، صبا نت با تخفیف 4 درصدی و عصر تلکام و پارس آنلاین با تخفیف 3 درصد و در نهایت شاتل با ارایه تخفیف 2 درصدی به مشترکان 3 ماهه خود به ترتیب بعد از آسیا تک بیشترین میزان تخفیف را به مشتریان خود ارایه می دهند.
همچنین بررسی جدول میزان تخفیف ارایه شده از سوی شرکت‌های ارایه دهنده اینترنت پرسرعت به مشترکانی که برای 6 ماهه خدمات می خرند، نشان می‌دهد که شرکت پیشگامان با ارایه تخفیف 10 درصدی رتبه دوم را بعد از آسیا تک به خود اختصاص داده است. سایر شرکت‌ها نیز به ترتیب پارس آنلاین، داتک و عصر تلکام با ارایه تخفیف 7 درصدی در رتبه سوم، صبا نت با 6 درصد تخفیف و شاتل با 5 درصد تخفیف به ترتیب در رده‌های آخر جدول ارایه تخفیف به مشترکان ADSL قرار دارند.
مقایسه شرکت‌های PAP در جدول ارایه تخفیف نشان می دهد، شرکت پیشگامان و پارس آنلاین با ارایه تخفیف 15 درصدی، شاتل با تخفیف 11 درصدی، داتک و عصر تلکام با تخفیف 10 درصدی و صبا نت با تخفیف 9 درصدی به مشترکان یک ساله خود به ترتیب در رده‌های بعدی این جدول قرار دارند. لازم به ذکر است برخی شرکت‌ها مانند فن آوا تخفیف‌های خود را برروی حجم رایگان دانلود ارایه می‌دهند.
منبع:‌تلنا

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
100%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر