در حال خواندن
افزایش قیمت مكالمه تلفن ثابت، فشاری برهزینه خانوار ندارد
0

افزایش قیمت مكالمه تلفن ثابت، فشاری برهزینه خانوار ندارد

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۲, ۱۳۹۱

عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت تلفن ثابت به ثابت، فشاری بر هزینه خانوار وارد نمی آورد و هزینه تلفن ثابت نسبت به سبد هزینه ها، زیاد نیست.
نود آی سی تی – محمد سلیمانی با بیان این مطلب افزود: در حوزه تلفن ثابت، قیمت مكالمه نسبت به سایر نقاط دنیا خیلی ارزان و به نفع مشتری است.
گفتنی است، كه بر اساس مصوبه اخیر كمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در 20 فرودرین ماه امسال، ‌تعرفه مكالمات تلفن ثابت به ثابت شهری از 19.96 ریال در هر دقیقه به 22.35 ریال افزایش یافت.
همچنین قیمت هر دقیقه مكالمه در استان هایی نظیر تهران و البرز كه در آنها طرح هم كد سازی اجرا شده ، از 19.96 ریال به 25.5 ریال رسید.
وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات ،در مورد تعرفه تلفن همراه به ‌اپراتورهای تلفن همراه توصیه كرد كه در فكر افزایش قیمت مكالمات نباشند، ‌چرا كه افزایش قیمت در این بخش منجر به كاهش مكالمات می شود.
سلیمانی همچنین به اپراتورهای تلفن همراه پیشنهاد كرد كه راهكارهای تشویقی برای افزایش درآمد خود بیابند و دنبال سازوكارهایی غیر از افزایش قیمت مكالمه بروند، تا با افزایش میزان مصرف به افزایش درآمد و سود برسند.
عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی عنوان كرد: افزایش قیمت از سوی اپراتورهای تلفن همراه به زیان این اپراتورها خواهد بود.
سلیمانی در مورد رقابت بین اپراتورهای تلفن همراه گفت: رقابت اپراتورها باید به نفع مشتری تمام شود، زیرا مشتری وقتی نفع ببرد، راغب می شود از خدمات استفاده كند.
وی افزود: مشتری قیمت و كیفیت مناسب را می خواهد و اپراتورها بدون سرمایه گذاری جدید می توانند حجم ترافیك مكالمات را بیشتر كنند.
منبع: ایرنا

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر