در حال خواندن
ال‌جی تولید تبلت را متوقف کرد
0

ال‌جی تولید تبلت را متوقف کرد

نویسنده:  عبدالله افتادهتیر ۴, ۱۳۹۱

شرکت کره‌ای ال‌جی به‌دنبال معرفی Surface، تبلت اختصاصی مایکروسافت،‌ اعلام کرد که توسعه و کار برروی تبلت‌ جدید خود را متوقف می‌کند و در عوض تمرکز بیشتری برروی تولید تلفن‌های هوشمند خواهد داشت.
نود آی سی تی – سخنگوی ال‌جی الکترونیکس،Ken Hong طی یک ایمیل به بولومبرگ گفت: ما تصمیم گرفتیم تولید و توسعه تبلت جدید خود را متوقف کنیم تا برروی تلفن‌هوشمند تمرکز بیشتری داشته باشیم.چندی پیش ال‌جی تبلت Optimus Pad را از طریق شبکه مخابراتی T-Mobile در امریکا توزیع کرده‌ بود. این تبلت دو‌هسته‌ای که مجهز به سیستم‌عامل آندرویید ۳ است با نام G-Slate نیز شناخته می‌شود. Optimus Pad در ابتدا با قیمت پایه حدود ۵۲۹ دلار وارد بازار شد، اما کمی بعد قیمت آن به ۳۹۹ دلار کاهش یافت تا شاید بتواند با آی‌پد ۴۹۹ دلاری رقابت کند.
به گزارش فناوران، در کل ال‌جی تا به امروز موفقیت چندانی در بازار تبلت‌ها نداشته و هیچ‌وقت نتوانسته با دیگر تولیدکنندگان مطرح تبلت‌های آندروییدی مانند سامسونگ رقابت کند. البته سامسونگ و دیگر شرکت‌های تولیدکننده تبلت‌های آندروییدی نیز خیلی موفق نبوده‌اند و در حال حاضر بیش از ۶۰ درصد بازار تبلت‌ها تحت کنترل آي‌پد‌های اپل است.اما تحلیل‌گران بازار پیش‌بینی می‌کنند که با ورود تبلت سرفیس مایکروسافت، معادلات بازار بهم خواهد خورد.حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرفیس می‌تواند وارد رقابت جدی با آي‌پد شود؟ آی‌پدی که به گفته اپل، ۲۲۵ هزار عنوان نرم‌افزار اختصاصی برای آن وجود دارد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر