در حال خواندن
انتصاب جديد در مديران شركت مخابرات ايران
0

انتصاب جديد در مديران شركت مخابرات ايران

نویسنده:  عبدالله افتادهتیر ۶, ۱۳۹۱

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران طی احکامی ابراهیمی صدرآبادی، معاون برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی مدیرعامل و علی مطهری، مشاور مدیرعامل در امور مجلس و استان‌ها را با حفظ سمت‌های سازمانی به عنوان قائم مقام خود انتخاب کرد.
نود آی سی تی – مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در احکامی جداگانه ماموریت‌های جدیدی به کاظم ابراهیمی صدر آبادی و علی مطهری محول کرد. متن احکام صادر شده به شرح زیر است:
جناب آقای مهندس کاظم ابراهیمی صدرآبادی، معاون محترم برنامه‌ریزی و بررسی‌های اقتصادی مدیرعامل، با توجه به شایستگی و تعهد و تجارب مفید، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی و به منظور تسریع و تسهیل در فرآیند امور اجرایی شرکت به موجب این ابلاغ ( با حفظ سمت سازمانی ) بعنوان قائم مقام مدیرعامل برای ایفای وظایف و مسوولیت‌های خطیر محوله در امور ذیل با رعایت قوانین و مقررات مهم بالا دستی ( از جمله قانون تجارت، قانون کار، اساسنامه، پروانه فعالیت و مصوبات هیات مدیره محترم ) منصوب می شوید:
1- مدیریت و پاسخ به مکاتبات و درخواست‌های سازمان‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شامل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت و سایر اپراتورها و شرکت‌های خصوصی مرتبط با فعالیت‌های مخابراتی در سطح کشور و حضور در جلسات فی مابین به عنوان نماینده مطلع و تام الاختیار اینجانب.
2- مدیریت و نظارت بر فعالیت‌ها، مکاتبات و اقدامات حوزه‌های فنی و مهندسی – برنامه ریزی و بودجه – مالی اقتصادی و تعرفه شرکت و همچنین برگزاری و اداره جلسات ذیربط و اتخاذ تصمیم حسب مورد با هماهنگی اینجانب.
3- مدیریت و پاسخ به مکاتبات و درخواست‌های سازمان‌ها، نهادها و مراجع ذیربط از جمله شورا و مرکز ملی رقابت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان.
4- مدیریت و برگزاری جلسات با کلیه شرکت‌های زیرمجموعه در حوزه‌های امور فنی مهندسی و برنامه – بودجه و مالی اقتصادی و تعرفه و سرویس‌های ارزش افزوده و تنظیم و ارایه گزارش به اینجانب.
بدیهی است کلیه مدیران عامل شرکت‌های تابعه و مدیران دفتر ستادی شرکت موظف به همکاری و هماهنگی لازم با جنابعالی خواهند بود. توفیق روز افزون شما را برای تحقق مطلوب اهداف شرکت و خدمت صادقانه در محیطی با نشاط و پر تحرک به ویژه در دوران تغییر و تحول در شرکت مخابرات ایران، از درگاه ایزد منان خواستارم و امیدوارم با توکل به خداوند مهربان، حسن تدبیر و شفافیت در امور، وظایف محوله را به نحو احسن و اکمل بانجام رسانید.
قطعاً در موارد مهم و قابل ملاحظه با اینجانب مشورت و در صورت اقتضاء حسب تشخیص و بنا به ضرورت حقوقی، اقدام بایسته رأساً توسط مدیرعامل انجام خواهد شد.
 
در حكم ديگر آمده است:
جناب آقای مهندس علی مطهری،‌ مشاور محترم مدیرعامل در امور مجلس و استان‌ها
با توجه به شایستگی و تعهد و تجارب مفید و سوابق ارزنده جنابعالی و به منظور تسریع و تسهیل در فرآیند امور اجرایی شرکت، به موجب این ابلاغ ( با حفظ سمت سازمانی ) به عنوان قائم مقام مدیرعامل برای ایفای وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله در امور ذیل با رعایت قوانین و مقررات مهم بالا دستی ( از جمله قانون تجارت، قانون کار، اساسنامه، پروانه فعالیت و مصوبات هیئت مدیره محترم ) منصوب می شوید:
1- مدیریت و پاسخ به مکاتبات و درخواست نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و هماهنگی تشکیل جلسات مورد نیاز در رابطه با فعالیت‌های شرکت با کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و پیگیری مطالبات یو.اس.او (USO) و تعامل با استانداری‌ها.
2- مدیریت و نظارت دقیق بر امور حقوقی شرکت و دعاوی مربوط به شرکت‌های تابعه و همچنین نظارت عالیه بر فعالیت‌های دفاتر ستادی شرکت شامل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مدیریت گزینش و دبیرخانه کمیته‌های انضباطی.
3- مدیریت و نظارت بر فعالیت‌ها و مکاتبات مربوط به حوزه امور اداری و رفاه به ویژه صندوق‌های بازنشستگی و جذب نیروی انسانی و احکام کارکنان منطبق بر آئین نامه طرح طبقه بندی مشاغل.
4- مدیریت و حل و فصل مسائل مرتبط با تأسیس، راه اندازی و فعالیت شرکت شسکام، سهام ترجیحی کارکنان و بیمه کارگزاران مخابرات روستایی و ساماندهی دفاتر روستایی.
بدیهی است کلیه مدیران عامل استان‌ها و مدیران ستادی شرکت موظف به همکاری و هماهنگی لازم با جنابعالی خواهند بود. توفیق روز افزون شما را برای تحقق مطلوب اهداف شرکت و خدمت صادقانه در محیطی با نشاط و پر تحرک به ویژه در دوران تغییر و تحول در شرکت مخابرات ایران، از درگاه ایزد منان خواستارم و امیدوارم با توکل به خداوند مهربان، حسن تدبیر و شفافیت در امور، وظایف محوله را بنحو احسن و اکمل بانجام رسانید. قطعاً در موارد مهم و قابل ملاحظه با اینجانب مشورت و در صورت اقتضاء حسب تشخیص و بنا به ضرورت حقوقی، اقدام بایسته رأساً توسط مدیرعامل انجام خواهد شد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر