در حال خواندن
اپراتورهاي جديد پستي در راهند
0

اپراتورهاي جديد پستي در راهند

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۸, ۱۳۹۱

مديركل دفتر بررسي‌هاي فني و اقتصادي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي با اعلام خبر فراهم شدن زمينه اعطاي پروانه اپراتورهاي دوم و سوم پست، به فعالان حوزه پستي توصيه كرد كه تمامی فعاليت‌هاي خود را در قالب دو اپراتور بزرگ پستي سازماندهي كنند.
نود آی سی تی – حسين فلاح جوشقاني گفت: به منظور ايجاد رقابت عادلانه در حوزه خدمات پستي و شفاف سازي تعرفه خدمات در اين حوزه، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي براساس وظايف قانوني خود در زمينه آزادسازي در حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات، زمينه را براي ورود اپراتورهاي پستي غيردولتي فراهم مي‌كند.
وي افزود: در مرحله اول طي يك فراخوان تمامي فعاليت‌ها و شركت‌هاي فعال در حوزه پست در كشور شناسایي شده‌اند تا برآورد دقيقي از حجم فعاليت‌ها در اين حوزه حاصل شود و همزمان با آن، پيش‌نويس، “ضوابط حاكم بر فعاليت پروانه اپراتور پستي” در سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي تدوين شده و در حال حاضر در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات در حال بررسي است.
فلاح جوشقاني گفت: درصورت تصويب “ضوابط حاكم بر فعاليت پروانه اپراتورهاي پستي” در كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات و ابلاغ آن براساس شرايط و ضوابطي كه در كميسيون تعيين خواهد شد رگولاتوري نسبت به ورود اپراتورهاي پستي غيردولتي اقدام خواهد كرد.
وي درباره مكانيسم پيشنهادي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي براي ورود اپراتورهاي جديد پستي گفت: درصورت تصويب كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، فرايند به صورت برگزاري مزايده و انتخاب از طريق مزايده عملياتي خواهد شد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر