در حال خواندن
تا پایان سال پنج هزار نفر استخدام می‌کنیم
4

تا پایان سال پنج هزار نفر استخدام می‌کنیم

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۱۵, ۱۳۹۱

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در مراسم افتتاح هم زمان 127 پروژه مخابراتی در هرمزگان گفت: این درحالی است كه طی سال گذشته 30هزار میلیارد ریال نیز به دولت پرداخت كرده ایم.
نود آی سی تی – سید مصطفی سید هاشمی با بیان اینكه در خصوصی سازی مخابرات برنده واقعی دولت بوده افزود: قبل از خصوصی سازی مخابرات یك ریال به دولت پرداخت نمی‌کرد.
این مقام مسوول در شركت مخابرات ایران با اشاره به سود شش هزارو 400 میلیارد ریالی این شركت در ابتدای خصوصی سازی ( سال1387) گفت: این رقم درحال حاضر به 20 هزار میلیارد ریال افزایش یافته و سود سهام آن نیز سه برابر رشد داشته است.
به گفته رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در سالی كه گذشت هفت میلیون مشترك از خدمات ارزش افزوده این شركت استفاده كردند.
سید هاشمی در ادامه این مراسم از دایری یك میلیون شماره تلفن ثابت، شش میلیون تلفن همراه، نصب یك میلیون و 486 هزار پورت پرسرعت دیتا و معرفی 200 سرویس جدید خدمات ارزش افزوده به عنوان برنامه‌های شركت مخابرات در سال جاری(91) نام برد.
وی گفت: در سال‌های بعد از خصوصی‌سازی ( بیش از چهار سال گذشته) 16 هزار میلیارد ریال در زمینه توسعه‌ شبكه تلفن همراه، ثابت، دیتا و NGN هزینه كرده‌ایم.
رییس هیات مدیره شركت مخابرات ایران از اعتماد سازی، مشتری مداری، تجدید ساختار اداری و سازمانی، تكریم مردم و كاركنان، ارتقا و به روز كردن منابع انسانی و عرضه خدمات جدید به عنوان مهمترین اهداف شركت بعد از خصوصی سازی نام برد.
سید هاشمی در ادامه از کارکنان این شركت به عنوان اصلی ترین سرمایه‌ها نام برد و گفت: هم اكنون 32 هزار نیروی رسمی و40 هزار نفر پیمانكاری در مخابرات اشتغال دارند، درحالی كه اطلاعیه جذب دو هزارو500 نیرو درنیمه اول امسال (دارای مدرك لیسانس به بالا) صادر شده كه این تعداد تا پایان امسال به پنج هزار نفر افزایش می‌یابد.
وی عنوان كرد: در این زمینه نیروهای پیمانكاری با تجربه كه درآزمون ورودی شركت كنند در اولویت قرار دارند.
مدیرعامل شركت مخابرات هرمزگان نیز با ارایه گزارشی مبلغ سرمایه گذاری شده برای اجرای این پروژه‌ها را افزون بر 150 میلیارد ریال عنوان كرد.
بابك تراكمه مهمترین پروژه‌ را موبایل، شبکه انتقال، خدمات دیتا و تلفن ثابت اعلام کرد.
وی از تاسیس دانشگاه علمی كاربردی مخابرات در بندرعباس و مركز آموزشی كیش به عنوان دیگر پروژه‌هایی نام برد كه به مناسبت روز جهانی مخابرات، در این استان به بهره برداری رسید.
گفتنی است؛ تعداد تلفن‌های همراه مشغول به كار هرمزگان یك میلیون و 40 شماره با ضریب نفوذ 65 درصد، تعداد تلفن‌های ثابت543 هزار و 258 شماره با ضریب نفوذ 28 درصد و تعداد مشتركان سرویس اینترنت 18 هزار و 81 مشترك است. همچنین ، 340 مركز ict روستایی و دو هزار و 825 دستگاه تلفن همگانی به عنوان دیگر خدمات شركت مخابرات هرمزگان ذكر شده است.
در مراسم افتتاح و بهره برداری هم زمان از 127 پروژه مخابراتی هرمزگان دو تن از نمایندگان مردم این استان در مجلس شورای اسلامی ( هاشمی و آرامی)، قائم مقام استاندار و عده‌ای از مسوولان محلی حضور داشتند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده
 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱:۳۰ ق.ظ

  با سلام و احترام
  خواهشا ظرفیت پذیرش رشته ها را در این ازمون در همه رشته ها به نسبت مساوی افزایش دهید.

 • ناشناس
  دی ۲۱, ۱۳۹۱ در ۹:۲۵ ق.ظ

  چرااستخدامیهای شما لیسانس حسابداری ومدیریت نیستند واستخدام شما از ابتدا چرا رسمی نیستند

 • ناشناس
  دی ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۸ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشيد
  لطفا در صورت نياز مجدد به نيروي كار، زمان ثبت نام را به ايميل بنده بفرستيد.
  از لطفتان بينهايت سپاسگزارم

 • ناشناس
  مرداد ۲, ۱۳۹۲ در ۱۱:۵۹ ق.ظ

  باسلام وديعه تلفن همراه ثابت كه به شركت خصوصي منتقل شده است تعيين تكليف نشده است. مال حرام را كي ميخور ه؟

ارسال یک نظر