در حال خواندن
تعرفه‌ مکالمه تلفن ثابت به ثابت شهری تغییر کرد
0

تعرفه‌ مکالمه تلفن ثابت به ثابت شهری تغییر کرد

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۱۶, ۱۳۹۱

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با پذیرش ادله شرکت مخابرات مبنی بر افزایش هزینه نگهداری، تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت شهری در استان‌های هم کد نشده و شده را به ترتیب به ازای هر 120 و 105 ثانیه یک پالس تعیین کرد.
نود آی سی تی- در ابتدای امسال کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مصوبه‌ای در خصوص duration (مدت زمان) پالس داشته که در این مصوبه مدت زمان هر پالس تلفن ثابت، کاهش یافته است.
محمد کرم پور، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، با تایید این خبر گفت: براساس این مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات، مدت زمان هر پالس تلفن ثابت به ثابت شهری، نسبت به گذشته حدود 5 ثانیه کمتر شده است.
براساس این گزارش، در متن صورت‌جلسه این مصوبه آمده است: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره 137 مورخ 20/1/91 عطف به درخواست‌های شرکت مخابرات ایران و پیرو مباحث مطروحه در جلسه شماره 120 مورخ 27/6/1390 با عنایت به افزایش هزینه نگهداری و اجرایی و جلوگیری از زیان‌دهی شبکه تلفن ثابت موضوع را بررسی و مقررات به شرح زیر را تصویب کرد:
1ـ‌ تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت شهری در استان‌هایی که در آنها طرح هم‌کدسازی انجام نشده است به ازای هر 120 ثانیه یک پالس تعیین می‌شود.
2ـ تعرفه مکالمات تلفن ثابت به ثابت شهری در استان‌هایی که در آنها طرح هم‌کدسازی انجام شده است به صورت یکنواخت در کل استان به ازای هر 105 ثانیه یک پالس تعیین می‌شود.
تاکید می‌شود که قیمت پالس کماکان بدون تغییر برابر 7/44 ریال خواهد بود.
منبع: خبرگزاری فارس

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر