در حال خواندن
تغییر ساختار مخابرات هنوز تصویب نشده است
0

تغییر ساختار مخابرات هنوز تصویب نشده است

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۲, ۱۳۹۱

مخابرات در حال تغییر ساختار خود است، اما خبر چند روز گذشته مبنی بر اینکه قرار است مخابرات تحت مدیریت شش منطقه اداره شود مورد تایید مخابرات نیست.
نود آی سی تی – داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی مخابرات با بیان این مطلب و در پاسخ به این سوال که آیا با تغییر ساختار مخابرات مدیریت‌های استانی مخابرات برچیده می شوند و مدیریت مخابرات به صورت منطقه‌ای در 6 منطقه انجام خواهد شد، گفت: این گفته مورد تایید شرکت نیست.
وی افزود: شرکت مخابرات در حال تغییر ساختار است، اما تا کنون مدلی مشخص از سوی هیات مدیره شرکت به تصویب نرسیده است.
زارعیان با بیان اینکه برخی به دنبال ایجاد تغییر ساختار دلخواه خود هستند، گفت: با توجه به این موضوع سعی کردیم در این خصوص اظهار نظری مستقیم نداشته باشیم.
ثبت نام 35 هزار نفر برای استخدام در مخابرات
مدیرکل روابط عمومی مخابرات در مورد اینکه چه تعدادی برای ثبت نام در آزمون شرکت مخابرات اقدام کرده‌اند، گفت: تا روز گذشته در حدود 35 هزار نفر در آزمون ثبت‌ نام کرده بودند و پیش بینی می‌شود این رقم تا پایان مهلت ثبت نام به 50 هزار نفر نیز برسد.
زارعیان در مورد اینکه کدام رشته بیشترین متقاضی حضور در شرکت مخابرات را داشته است، گفت: بر اساس آمار فعلی تعداد متقاضیان متناسب با ظرفیت‌های اعلام شده بوده است.
وی در پاسخ به این سوال که گفته می شود مخابرات هزینه زیادی برای آزمون در نظر گرفته است، گفت: با توجه به نحوه برگزاری آزمون که به صورت متمرکز در سراسر کشور برگزار می‌شود پیش بینی می کنیم که هزینه دریافتی هزینه‌‌‌های آزمون را کفاف ندهد و نهایتا مخابرات باید بابت هزینه‌هایی همچون طرح سوالات، خرید نرم‌افزار، تصحیح سوالات و بسیاری هزینه‌های دیگر باید مقداری هم از جیب خودش خرج کند.
به گفته زارعیان مهلت ثبت نام تا پایان روز دوشنبه 22 خرداد ماه بوده و زمان آن قابل تمدید نخواهد بود.
وی در مورد زمان برگزاری آزمون نیز گفت: تمامی سعی‌مان بر این خواهد بود که آزمون‌ها در زمان‌های تعیین شده برگزار شوند.
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر