در حال خواندن
زمان برگزاری آزمون و منابع امتحانی تشریح شد
144

زمان برگزاری آزمون و منابع امتحانی تشریح شد

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۴, ۱۳۹۱

با توجه به دریافت تعداد زیادی سوال از سوی خوانندگان محترم سایت نود آی سی تی، نسبت به زمان برگزاری آزمون استخدام مخابرات، برگرداندن اضافه دریافت، نحوه طرح سوالات، اعتراض به هزینه ثبت نام، چگونگی دریافت کدرهگیری برای کسانی که موفق به دریافت آن نشدند و بسیاری از سوالات دیگر آنها را با دکتر داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران مطرح کرده ایم که می خوانید.
لطفا راهنمایی بفرمایید ما از چه منابعی استفاده کنیم، تا بتوانیم از فرصت باقیمانده بهترین استفاده را بکنیم؟
ما منابع آزمون را به طور کلی ذکر کردیم مثلا در حوزه ارتباطات ما گفتیم جامعه شناسی ارتباطات جمعی و متقاضیان باید در حد دانسته های یک لیسانسه این رشته بخوانند، دانسته های یک لیسانس هم یک تا دو کتاب است و ما بیشتر از این توقع نداریم.
یا گفتیم روش تحقیق که باید به اندازه یک لیسانسه آمادگی داشته باشند، بنابراین ما انتظار خارق العاده ای از متقاضیان نداریم. معمولا دانشجویانی که در هر رشته ای لیسانس گرفتند می دانند که تقسیم بندی طرح سوالات به چه ترتیبی است و حال اگر بنا باشد کتاب و منابع خیلی خیلی خاص معرفی کنیم طبیعتا شدنی نیست و از طرفی چون احساس می کنیم که برای همه شرایط یکسان را اطلاع رسانی کردیم حق برابر برای تمام متقاضیان در نظر گرفته شده است.   متقاضیان نگرانی از این بابت نداشته باشند آزمون در سطح لیسانس برگزار می شود سوالات هم از منابعی طرح می شود که در دانشگاه ها و موسسات تدریس می شود.
ما در لیست منابع آزمون به تمامی این سوالات پاسخ دادیم و هر متقاضی به رشته مورد نظرش مراجعه کند و از منابع عنوان شده استفاده کند.
 
آیا شرکت مخابرات ایران برای کارکنان فعلی خود که نزدیک به 10 سال سابقه کار دارند و توانایی علمی آنها به دلیل اخذ مدرک لیسانس در سال های گذشته با افرادی که تازه فارغ التحصیل شده اند برابر نیست امتیازاتی قایل شده است؟
اولا ما در آزمون اولویت جذب نیرو را برای کارکنان فعلی گذاشته ایم ثانیا برخی از کارکنان فعلی که توانایی حضور در آزمون را ندارند یا چنانچه قبول نشوند شرکت شسکام را در حال تاسیس داریم که با ایجاد این شرکت بسیاری از مشکلات این عزیزان برطرف خواهد شد. ما تلاش کرده ایم شرایط مساوی برای تمامی متقاضیان در آزمون در نظر بگیریم.
 
آیا پاسخ های غلط نمره منفی دارد؟
هر چهار پاسخ اشتباه یک نمره منفی برای متقاضی تلقی می شود و متقاضیان به این مورد توجه داشته باشند که آزمون نمره منفی دارد اما ما سعی کردیم سطح نمره منفی را خیلی بالا نگیرم. آزمون
در دو بخش تخصصی و عمومی برگزار می شود. در بخش عمومی حدود 30 سوال و در بخش تخصصی بین 50 تا 60 سوال طرح خواهد شد.
 
چرا هزینه ثبت نام زیاد است به نظر می رسد مخابرات در فکر کسب درآمد از این آزمون است؟
اگر نگاهی واقع بینانه به موضوع داشته باشید سازمان تامین اجتماعی نیز همانند مخابرات آزمون گذاشته و از هر متقاضی مبلغ 23 هزار تومان دریافت کرده است. پس اینطور نیست که مخابرات هزینه زیادی برای آزمون در نظر گرفته است.
اگر تعداد شرکت کنندگان به 100 هزار نفر برسد برای هر نفر نزدیک به 35 تا 40 هزار تومان هزینه برای مخابرات خواهد داشت. اگر کمتر از این عدد شرکت کنند به ازای هر نفر مبلغ تا 50 هزار تومان هم افزایش پیدا می کند. بنابراین این طور نیست که مخابرات یا سایر سازمان ها به دنبال کسب سود از این طریق باشند.
این در حالی است که مراحل ثبت نام شامل، مراحل ثبت نام، خرید نرم افزار اینترنتی، صدور کارت، طراحی سوال، توزیع سوال به صورت ویژه و قرنطینه شده به استان ها است، اجاره مکان برای برگزای آزمون، استخدام موقت چندین هزار مراقب برای نظارت، تصحیح اوراق، مراحل گزینش حضوری و بسیاری دیگر از هزینه ها را شامل می شود و این در حالی است که این رقم به غیر از استفاده از کارکنان شرکت مخابرات است.
 
آنهایی که از چندین بار از طریق چند کارت اقدام به پرداخت هزینه آزمون کرده اند تکلیفشان چیست؟
شرکت مخابرات پس از اتمام ثبت نام در هفته آینده با توجه به میزان ثبت نام متقاضیان و وازیر مبلغ ورودی به شرکت مخابرات ایران به راحتی امکان شناسایی افرادی که چند بار پول از حسابشان یا سایر کارت ها پرداخت کرده اند وجود دارد و این کار با نرم افزارهای موجود به راحتی امکان پذیر است و سریعا اضافه دریافت ها به حساب افراد برگردانده خواهد شد.
90 درصد ثبت نام ها درست انجام شده و مابقی 10 درصد دیگر یا کدر رهگیری نگرفتند یا چندین بار پول از حسابشان کسر شده که به سرعت این مشکل را حل می کنیم.
 
عامل کندی سرعت سایت چیست و آیا مشکلات دور اول ثبت نام برای دو دوم برطرف می شود؟
به هیچ وجه سایت شرکت مخابرات برای این منظور مشکل نداشت و ما 140 مگابیت پهنای باند پیش بینی کردیم که در پر ترافیک ترین زمان تنها 24 درصد از پهنای باند اشغال شد. مشکل اصلی در نرم افزار خریداری شده برای ثبت نام بود چرا که ما پیش بینی حداکثر 40 هزار متقاضی برای ثبت نام داشتیم و نرم افزار نیز برای همین میزان در نظر گرفته شده بود و استقبال دور از انتظار موجب شد تا برای برخی از افراد مشکلاتی ایجاد شود. در هفته آینده با بالا بردن ظرفیت نرم افزار پیش بینی می شود دیگر هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.
 
زمان برگزاری دقیق آزمون چه روزی است؟
قبل از دو مرحله ای شدن ثبت نام زمان آزمون 23 تیر ماه در نظر گرفته شده بود که با تمدید یک هفته ای ثبت نام، احتمالا زمان برگزاری آزمون به 30 تیرماه منتقل خواهد شد اما متقاضیان حتما توجه داشته باشند که فعلا دو زمان برای آزمون وجود دارد که به پس از پایان ثبت نام در هفته آینده زمان دقیق آزمون اعلام می شود.
 
آیا با توجه به میزان استقبال امکان افزایش ظرفیت استخدام بیش از 2500 نفر وجود دارد؟
رشته های فعلی رشته های اصلی و مادر مخابراتی هستند و نیاز سنجی استخدام براساس نیاز استان ها انجام شده و فعلا در خصوص افزایش این عدد تصمیمی گرفته نشده است.
 
آیا انتخاب متقاضیان به صورت دو برابر ظرفیت انجام خواهد شد؟
بله انتخاب براساس دو برابر ظرفیت انجام می شود و با توجه به مراحل گزینش علمی، عمومی و اخلاقی  نیمی از این افراد در مرحله گزینش حذف خواهند شد.
 
آیا افراد می  توانند محل خدمت را شهری دیگر در نظر بگیرند و در شهر محل سکونت در آزمون شرکت کنند؟
خیر . متقاضیان در شهری که به عنوان محل خدمت در مراحل ثبت نام انتخاب می کنند در جلسه آزمون شرکت کنند.
 
آیا خانواده شهدا بدون آزمون به مرحله گزینش می رسند؟
مخابرات در ارتباط با سهمیه ها سلیقه ای نمی تواند حرکت کند و ما طبق قانون کشور در این بخش عمل خواهیم کرد.
 
چند تذکر برای متقاضیان:
به گزارش نود آی سی تی، فرآیند کار ثبت نام به طور کامل اینترنتی است، با این حال برخی با مراجعه حضوری، پرداخت از طریق شعب بانکی و ارسال مدارک به شرکت مخابرات اقدام به ثبت نام کرده اند که قابل پذیرش نیست و افراد از طریق سایت اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی WWW.TCI.IR اقدام به ثبت نام کنند.
 
کلاهبرداری به اسم فروش نمونه سوالات آزمون استخدام مخابرات 

انتشار اخبار مبنی بر فروش نمونه سوالات شرکت مخابرات ایران از طریق برخی سایت ها آغاز شده که مورد تایید مدیران شرکت مخابرات ایران نیست و متقاضیان باید مراقب سوء استفاده های احتمالی در این رابطه باشند.
برای خواندن متن کامل اینجا کلیک کنید.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده
 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۵:۲۷ ق.ظ

  لطفا با توجه به هزینه های ثبت نام برای داوطلبین ، طوری برنامه ریزی شود که آزمون با سایر استخدامی های دولتی تداخل نداشته باشد ، در روز 24 تیر آزمون استخدامی بانک صنعت و معدن می باشد.

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۵:۳۲ ق.ظ

  به دلیل برگزاری ازمون های دیگر امکان دارد تاریخ امتحان به مورخه های30/4/91 یا 6/5/91 موکول شود با تشکر(سرلک از لرستان)

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۶:۵۷ ق.ظ

  برای بعضی از متقاضیان ک از نظر مالی واقعا در مضیقه هستند25000تومان کمرشکن میباشد حداقل اضافه پرداختی را زودتر برگردانید تا بتوانیم باآرامش خاطر درس بخوانیم
  خواهشا رسیدگی شود

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۹:۳۰ ق.ظ

  با سلام
  لطفا بفرمایید استخدام به صورت دایمی میباشد یا قراردادی ،5 ساله ، 3ساله و …… ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۳:۱۴ ق.ظ

  نظری ندارم،باتشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۳:۳۵ ق.ظ

  با عرض سلام.برای مکان آزمون در زمینه ی ارتباطات سیار مشخص نبوده.لطف میکنید بگید کجا باید آزمون بدیم؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۴:۴۳ ق.ظ

  من از نيروهاي شركتي با 8 سال سابقه كار دررشته فيزيك تبريز هستم كه تبريز رشته فيزيك را جزورشته هاي مورد نياز استان اعلام نكرده آيا مي توانم از استان ديگري ثبت نام كنم و در صورت قبولي تكليف محل كار من چه خواهد شد لطفا به اين سوال كه كارگزيني اداره مان جوابي براي آن ندارد به خاطر ماكه همكارتان در طول اين 8سال بوده ايم جواب بدهيد

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۴:۵۲ ق.ظ

  الان كه اين را مينويسم در شيفت شب اداره مخابرات مسئول كشيك سيستم هاي مخابرات هستم آيا تمام اين شب نخوابيدنها وخدمتها با يك آزمون از بين خواهد رفت تمام اين جدا ماندن مادر وفرزند در طي اين سالها به اميد روزي كه خواسته هاي فرزندم راآن طوري كه دوست دارم برآورده نمايم همگي آرزويي محال است خواهش ميكنم آن قدر كه به فكر همكاران رسمي هستيد يك صدمش را به فكر ماباشيد شايد مرحمي براي تمام روزهاي سختي كه كشيديم باشد

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۸:۵۰ ق.ظ

  سلام .
  من بصورت اینترنتی ثبت نام کردم ولی وقتی به قسمت بررسی پذیرش مدارک می رفتم ، وضعیت منو در حال بررسی نوشته بودند ، می خواستم بدونم آیا تمام کسانی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند ، ثبت نام آنها پذیرفته شده است ؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۶ ق.ظ

  سلام فقط میخام که ازمنابعی که درلیست مشاغل اعلام کردید سوال بدید و امیدوارم که قبول بشم بعد از سالها آزمون دادن این دیگه اخریش باشه

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

  سلام ببخشید بازرگانیها مدیریت ریسک نخوندند دانشگاه بجاش لطفا اقتصاد بذارید

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

  مدیرت بازرگانیها کتاب مدیریت ریسک نداشتند از گیلان

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۱:۲۰ ق.ظ

  آیا دروس عمومی و اختصاصی دارای ضرایب متفاوتی هستند یا بطور یکسان و با یک ضریب محاسبه میشوند؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۰ ب.ظ

  اگر امکان دارد زمان آزمون همان 30 تیر در نظر گرفته شود چون زمان آزمون بانک صنعت و معدن روز 23 تیرماه می باشد،با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۹ ب.ظ

  سلام .پس تکلیف من که بعد از شش سال کار در مخابرات به علت طرح تعدیل نیرو و از این جور طرح ها که تو پست آدمای بدشانسی مثل من میخوره و از کار برکنارم میکنه چیست؟آیا در این طرح استخدامی اولویتی دارم؟چون در فرم ثبت نام جای بخصوصی نبود که بتونم این موضوع رو درج کنم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۲ ب.ظ

  با توجه به اینکه اولویت با کساییه که قراردادی هستن و الانم مشغول کارن نتیجه میگیریم که ما که تازه میخوایم ثبت نام کنیم سر کار هستیم.این هم یه نوع اشتغال زاییه!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

  با توجه به اینکه اولویت با کساییه که قراردادی هستن و الانم مشغول کارن نتیجه میگیریم که ما که تازه میخوا%D

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱:۰۷ ق.ظ

  سلام…آیا معدل لیسانس تاثیری داره؟؟؟به نظرم تاثیر داشته باشه بهتره

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱:۰۸ ق.ظ

  سلام…آیا معدل لیسانس تاثیری داره؟؟؟به نظرم تاثیر داشته باشه بهتره

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱:۲۴ ق.ظ

  در حالتی که با زدن دکمه پرداخت وارد صفحه خطا می شود و می گوید CONNECTION IS OPEN … NOT CLOSED

  و کد رهگیری نمی دهد ولی در عین حال مبلغ 25 تومان از کارت کسر میشود که بعدا با گرفتن پرینت گردش آخر معلوم میشود. آیا راهی برای پیگیری وجود دارد

  از کارت من دو تا 25 تومان کم شده- اما در عین حال سایت می گوید شما هزینه ثبت نام پرداخت نکردید

  و کدرهگیری هم ندارم چون با زدن دکمه پرداخت ERROR می داد و دیگر هیچ اتفاقی نمیفتاد

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱:۲۹ ق.ظ

  سلام . من لیسانس مخابرات هستم ولی با توجه به تجربه کاری میخواستم ، امتحان رشته IT یا نرم افزار را بدهم . آیا مقدور است ؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۲:۳۴ ق.ظ

  از کارت خودم و کارت دادشم برای یک ثبت نام سه بار پول کسر شده خواهشاً آنها را برگشت دهید. زمان آزمون را 24 تیرماه نگذارید چون با ازمون بانک صنعت و معدن تداخل دارد. اینجوری پول بچه ها به هدر نمی رود.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۳:۰۰ ق.ظ

  سلام
  در تاریخ 4/23 آزمون بانک صنعت و معدن برگذار می شود.لطفا زمان آزمون را 4/30 قرار دهید.
  با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۳:۱۹ ق.ظ

  farzandaneh mokhabartiii …. anhaeee k pedar va madare mokhaberatii daran chiii …. emtizaeee kamii dar nazar gereftid

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۳:۳۱ ق.ظ

  واقعا تاسف باره. ببین چه بر سر این ملت و مردم آورده اید که برا یه استخدامی که باید هزار مرحله رو طی کنی و آخرش معلوم نیست چقدر بهت حقوق بدن و چه جوری استخدام بشی ملت اینقدر دست و پا می زنند و التماس می کنند. واقعا تاسف باره. از طرف یک شرکت کننده در آزمون

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۴:۱۳ ق.ظ

  تورو خدا پارتی بازی نباشه!
  همه میگن تا خانواده شهدا و جانبازان و .. مونده مارو استخدام نمیکنن گرچه توی رشته ات تخصص داشته باشی!

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۴:۱۶ ق.ظ

  خواهشا زمان آزمون رو به همون 30 تیر منتقل کنید ، 23 تیرماه آزمون ورودی بانک صنعت و معدن هست که با این آزمون تداخل پیدا خواهد کردحالا استخدام هیچی پولمون هدر می ره….

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۴:۱۸ ق.ظ

  چقدر کارمندای قراردادی و با سابقه این انصاف هر دفعه ما یک هزینه ثبت نام بدیم؟فقط به فکر خودتونین؟ خوب همین قراردادی ها خودشون چه جوری استخدام شدند؟ یک امتیاز هم به تازه واردها و جویای کار بدهند….
  قابل توجه خانم های لرستانی

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۴:۲۳ ق.ظ

  خوب؟ کارکنان مخابرات که تقاضای برقراری عدالت دارند؛ خانواده های شهدا هم که تقاضای سهمیه دارند.
  پس یا باید جزو اینا باشیم یا اونا. ….
  یا بریم بمیریم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۴:۵۸ ق.ظ

  سلام من ثبت نام کردم و وقتی می خواستم پول پرداخت کنم ارور می دهد چه کنم .

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۵:۴۷ ق.ظ

  خواهش میکنم ظرفیت پذیرش را در همه رشته ها به نسبت مساوی افزایش دهید.خواهش می کنیم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۵:۵۲ ق.ظ

  خواهش میکنم عدالت عدالت عدالت عدالت عدالت را برای همه رعایت کنید.اخر تکلیف ما که نه جزء خانواده شهدا هستیوم ونه مخابراتی چیست.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۵:۵۳ ق.ظ

  خواهش میکنیم منابع ازمون را دقیق تر اعلام کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۶:۱۷ ق.ظ

  شماره ملی و شناسنامه را داده ام .وپول را واریز کردم .و به علت شلوغ بودن پول از حسابم گرفته شد وثبت نام نشدوحتی نتونستم اطلاعاتم رابدم الان که 4روز گذشت rollbackنشد .باید چه کار کنیم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۷:۰۶ ق.ظ

  چندین بار وجه از حسابم کم شده….

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۷:۰۶ ق.ظ

  با سلام
  پنج سال از بهترين لحظات عمرم را صرف كار مخابرات كردم به اميد وعده هايي كه داده شد و هيچ وقت عملي نشد . بعد از پنج سال به بهانه تعديل نيرو كار خود را از دست دادم وزندگيم دچار چالشهاي زيادي شد و حسابي سرخورده شدم در حالي كه افرادي ناكارامد فقط صرف داشتن يك رابطه قوي هنوز مشغول به كارند حتي بدون تحصيلات . الان هم مثل روز برام روشنه كه خيلي بيشتر از اين 2500 نفر افراد تحصيل كرده شركتي با سوابق بسيار خوب و از نظر فني در سطح بسيار بالا حتي گاهي بالاتر از پرسنل رسمي هستند كه در واقع بار اصلي بر دوش همين افراد است و واقعا حق آنهاست كه تكليفشان مشخص شود. اگر واقعا اين تعداد نيرو نياز است كاش مسئولين محترم اول فكري به حال اين نيروها وامثال من بيچاره كه جوانيمان را گذاشتيم و هيچ خيري نديديم ميكردند بعد به تازه تحصيل كرده هاي بيتجربه ميرسيد كه 10سال ديگه تازه ميشن الان ما. ماهم مجبور نباشيم همه تخصصمون رو كنار بگذاريم و تازه بشينيم پاي دروس دانشگاهي كه همون 10 سال پيش هم به دردمون نخورد والان هم بااين معيار سنجش قطعا نسبت به تازه تحصيل كرده ها بازنده ماييم . بازهم واقعا براي خودم وهمه نيرو هاي شركتي متاصفم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۷:۰۷ ق.ظ

  چندین بار پول از حسابم کم شده…..

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۷:۳۸ ق.ظ

  کسانی که پول را ازطریق بانک ریخته اندتکلیفشان چه میشود؟تروخداجواب بدهید25هزارتومان برای یک بیکارپول زیادیست

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۰۴ ق.ظ

  فقط امیدوارم واقعا هیچ گونه پارتی بازی نباشد و حق به حق دار برسد
  ممنونم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۰۹ ق.ظ

  با سلام
  حقوق کارمندان شرکتی درشهرهای مختلف با هم فرق میکند لطفا سیاستی اتخاذ شود تاحقوق یکسان پرداخت گرددمثلا در شهرکرمان حداکثراضافه کار 23 ساعت می باشد اما در تهران 80 ساعت می باشد خواهش میکنیم عدالت علی گونه را برقرارکنید . واز مدیرعامل شهرمذکور توضیح بخواهید.
  با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۲۱ ق.ظ

  با سلام کسانی که رشته تحصیلی آنها مخابرات گرایش سوئیچ است و از دانشگاه کاربردی فارغ التحصیل شدند و مخابرات 1 و 2 را اصلا نداشتند تکلیف چیست؟ لااقل منابع را دقیق مشخص کنید که در چه حدی است با این همه گستردگی مباحث.همچنین محل آزمون شرکت ارتباطات سیار اصلا مشخص نیست و احیانا بعد از این همه امتیازهایی که برای فرزندکارکنان و المپیاد و……….. و رد شدن نیمی از افراد در مصاحبه گذاشتید بتونیم قبول شویم محل خدمت ما کجا می باشد؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۲۸ ق.ظ

  سلام.خواهش میکنیم آزمون در ساعت 8صبح و همینطور روز تعطیل برگزارنشود.چون ما شهرستانی هستیم وبرای حوزه امتحانی باید به شهر دیگه ای برویم وساعت 8صبح یک روز تعطیل هیچ ماشینی برای ما نیست وبا وجود ثبت نام مجبوریم قید آزمون را بزنیم.حداقل 25000دادیم به حرفمون توجه کنید.مرسی

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۳۰ ق.ظ

  چرا سهميه معلولين در استخدام رعايت نشده است

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۳۳ ق.ظ

  با سلام
  من در دومين روز ثبت نام مرحله اول ثبت نام كردم ولي متاسفانه آدرس اينترنتي خود را اشتباه دادم و كد رهگيري را هم ندارم باتوجه به اينكه 1 هفته از ثبت نام مي گذرد خواهشنا در گرفتن كد رهگيري مرا راهنمايي نماييد.با تشكر و سپاس فراوان از زحمات بي وقفه شما

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۳۸ ق.ظ

  سلام لطفا یکی از حوزه های امتحانی در شهرکرد باشد.چون واقغا برای ما مشکله که برای آزمون به اصفهان بریم.ممنون.یکی از اهالی استان چهارمحال وبختیاری

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۴۸ ق.ظ

  سلام

  من هزینه ثبت نام از کارتم کسر شد ولی خطا داد سیستم بهم شماره رهگیری نداد و پیغام میده شما پرداخت نکردید.
  چه کار میشه کرد؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۵۲ ق.ظ

  ببخشید زمان برگزلری آزمون بانک صنعت و معدن هم 23 تیره.زمان ازمون مخابرات را طوری انتخاب کنید که تداخل نداشته باشه تشکررررررررررررررر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۵۲ ق.ظ

  جناب مهندس زارعیان با سلام
  مهندس گرامی بنده یکی از نیروهای شرکتی هستم که در مرکز نگهداری ارتباطات سیار و در قسمت بهینه سازی شبکه مشغول به کار میباشم، با وجود سابقه کاری 5 ساله در این قسمت و کسب تجربیات و مهارتهای فراوان در حوزه کاری و نیز شرکت در کلاسهای متعدد تخصصی و قبولی در آنها با نمرات بالا (بابت نمونه کلاس راه اندازی BSC Huawei 6900 که در اسفند 90 در برج همراه برگزار شد) از لحاظ علمی در رشته تحصیلی، قطعا توان رقابت با هموطنی که دارای مدرک ارشد بوده و در دانشگاهها و موسسات مختلف تدریس می کند (موارد متعددی وجود دارد) و یا فارغ التحصیلی که برای آزمون ارشد 91 از سال پیش تلاش کرده و آمادگی کامل کسب کرده را ندارم ، این رقابت همانند رقابت بین ورزشکاران المپیک و پاراالمپیک در یک گروه می باشد. اینکه عنوان می شود برای امثال بنده امتیازاتی قائل هستید، درست اما این مساله بسیار گنگ و مبهم است، لطفا تا حد ممکن شفاف سازی فرمایید که این امتیازات چقدر بوده و چگونه اعمال می شود؟ مثلا در نتیجه آزمون کتبی ترتیب اثر داده خواهد شد؟ در گزینش موثر است یا هر دو؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۸:۵۲ ق.ظ

  ببخشید زمان برگزلری آزمون بانک صنعت و معدن هم 23 تیره.زمان ازمون مخابرات را طوری انتخاب کنید که تداخل نداشته باشه تشکررررررررررررررر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۱۰ ق.ظ

  این امتحان یه بازی باخت- باخت برای کارکنان شرکتی شاغل در مخابراته که علی رغم سابقه چندین ساله و موفق در مخابرات، هیچ ارزشی براشون قائل نشدن. فقظ با یه ارزیابی خیلی ساده میشد فهمید که کارایی خیلی از این نیروها چندین برابر کارکنان رسمی هست (حداقل توی محل کار ما اینطوره) و این امتحان صرفا برای یه ظاهر سازیه که بگن ما هم استخدام کردیم. من که با این سیستم کاملا سرخورده شدم چون بعد از هشت سال فهمیدم که این شرکت هیچ ارزشی برای نیروهای متخصص و کارآمد قائل نیست. خوب معلومه اگه الان از کسانی که 12 سال پیش امتحان دادن و قبول شدن و الان کارمند رسمی شرکت هستن امتحان گرفته بشه، مطمئنا هیچ شانسی نخواهند داشت و ما هم مستثنی از این قانون نیستیم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۱۸ ق.ظ

  سلام من هزینه ثبت نام از کارتم کسر شد ولی خطا داد سیستم بهم شماره رهگیری نداد و پیغام میده شما پرداخت نکردید. چه کار میشه کرد؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۲۰ ق.ظ

  خواهشا زمان آزمون به 30 تیر بندازید باتشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۲۱ ق.ظ

  سلام
  موقع واریز پول سیستم خطا داد ولی پول از حسابم کسر شد و ثبت نام هم نشدم کد رهگیریهم که ندارم چیکار باید بکنم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۲۱ ق.ظ

  به دلیل هم زمانی آزمون در 23 تیر با آزمون دیگر آن را به 30 تیر موکول کنید باتشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۳۲ ق.ظ

  باسلام
  با توجه به اينكه هر فرد بايد در شهر ثبت نامي آزمون بدهد لذا خواهشمندم آزمون ساعت 9 صبح و يا بعد از آن برگزار شود كه بتوانيم خودمان را به جلسه آزمون برسانيم
  باتشكر فراوان

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۳۴ ق.ظ

  با سلام – من کد رهگیری را نگرفتم و از کارت همکارم نیز 500000 ریال کسر شده است تکلیف چیست . خانم عصمتی مقدم از مشهد

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۴۳ ق.ظ

  سلام محل آزمون ارتباطات سيار مشخص نشده . كدام شهر؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۵۳ ق.ظ

  سلام.چرا اینقدر بعضی ها خود خواهن تا حالا شرکتی کار کردی خوب بهتر از ما بودی که ده ساله با مدرک بیکاریم.به نظرم عادلانه نیست که این افراد امتیاز داشته باشند.ملاک فقط باید سواد باشه.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۵۶ ق.ظ

  با سلام
  طبق گفته خودتان مخابرات در اعمال بعضی سهمیه ها سلیقه ای نمی تواند عمل کند وطبق قانون عمل می کند،پس چرا شرط معدل اعمال نمی شود؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۸ ق.ظ

  تا اين تاريخ كه 91/03/27 مي باشد نه 100000هزار تومان مازادي كه از حسابمان كسر شده به حسابمان برگشته و نه كد رهگيري دريافت نموديم پس كي تكليف ما را مشخص مي كنيد؟؟؟؟؟!!!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۵ ق.ظ

  ممنون از راهنمایی های خوبتون لطفا زمان برگزاری ازمون با سایر آزمون ها تداخل نداشته باشه چون هزینه زیاد ادم دلش میسوزه امتحانشو از دست بده

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۱ ق.ظ

  سلام ببخشید مدیرت بازرگانیها کتاب سرمایه گذاریو ریسک نداشتند چرااین کتاب راواسه آزمون گذاشتید؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۴ ق.ظ

  ببخشیدکیکد رهگیریمیفرستید لطفا قبل30 ام خرداد بفرستیدتامطمئنبشم ثبت نامم درست است ممنون گیلان g.gerdshahi@yahoo.com

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۳۷ ق.ظ

  با سلام اینجانب کارشناس فنی در مخابرات مازندران هستم با ده سال سابقه کاری هنوز هم حقوق کارگری 330000 تومان بدون اجرای طرح طبقه بندی مشاغل میگیرم از صبح تا دو چهل وپنج دقیقه سرپا هستیم وقت یه استکان چای خوردن هم نداریم بعد این همه مدت آگهی گذاشتید اونم میخوایید امتحان از دروس دانشگاهی که چند سال پیش فارق التحصیل شدم بگیرید حداقل درصد سهمیه این کارگرای بدبختی مثل من و مشخص کنید دقیقا مشخص کنید فرزند همکار چند امتیاز داره منابع آزمون با این گستردگی عناوین چه هستند و ضریب دارند ؟ ضرایب هر کدام چیست؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۱ ق.ظ

  منابع آزمون دقیقا ذکر کنید برای رشته حسابداری حسابداری مالی یعنی حسابداری 1و2و3 پیشرفته 1و2 این خودش 7 تا کتابه آخر شما که دم از کار کارشناسی میکنید تو مدت 1 ماه برای یک شاغل چطور امکان دارد این همه کتاب را با این همه سرفصل بخواند دانشجوهای فارغ التحصیل جدید هم مشکل دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۳ ق.ظ

  خواهشا عاجزانه تمنا دارم وضعیت نیرو های شرکتی بدبختی که 10 سال از عمر خودشونو واسه مخابرات گذاشتن به دادشون برسید چرا شستکام چرا هی عناوین رو عوض میکنید چرا انقدر از ما بهره کشی میکنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۴ ق.ظ

  لطفا ضرایب دروس و منابع دقیق تری را اعلام کنید حجم و گستردگی منابع حسابداری خیلی زیاد است

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۵ ق.ظ

  میزان درصد فرزند همکار چقدر است

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۸ ق.ظ

  لطفا درصد پذیرش کارگران قراردادی مخابرات را بفرمایید با این حقوق 330 کارگری 25000 پول ثبت نام دادم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۱ ق.ظ

  لطفا ازمون را در تاریخ 23 تیر برگزار نکنید چون با ازمون استانداری لرستان تداخل پیدا میکند
  با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۴ ق.ظ

  با سلام
  خواستم خواهش کنم اگر امکان دارد زمان ازمون را به بعد از ماه رمضان موکول بفرمایید تا داوطلبان فرصت بیشتری برای خواندن داشته باشند
  خدا خیرتون بده

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۹ ق.ظ

  در مورد خانواده شهدا ایا سهمیه وجود دارد یا نه چون در مرحله ثبت نام گزینه ای نبود

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۰ ق.ظ

  23 تیر آزمون بانک صنعت و معدن هم هست….لطفا 30 تیر آزمون را برگزار کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۰ ق.ظ

  ما جمعی از داوطلبان ازمون مخابرات هستیم که دانشجوی ترم اخر هستیم
  از شما صمیمانه خواهش میکنیم که ازمون را در مرداد ماه برگزار بفرمایید تا ما هم فرصت بیشتری داشته باشیم
  صمیمانه از مسیولین محترم خواهش و التماس میکنیم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

  سلام بچه هاي صنعتي هم مديريت ريسك نداشتند

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۶ ق.ظ

  ایا نیروهای قراردادی شرکت باید در این ازمون شرکت کنند؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۲۴ ق.ظ

  سلام آخه چرا زمان آزمون تغییر میکنه کسی که میخواد تو آزمون شرکت کنه باید از الان آماده باشه
  من برنامه ریزی کردم و ثبت نام کردم و 30تیر امتحان دارم الن پولی که من دادم الکی حروم میشه
  آخه این چه برنامه ریزیه مردم الکی حرص میخورن تورو خدا زمان آزمونو همون 23 تیر بذارید. پولشم که کم نیست بگیم طوری نیست

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

  با سلام ، خواهش مي كنم در مورد نيروهاي شركتي قدري منصف باشيد چون همه ما خيلي وقت است كه ليسانس گرفتيم و يك ماه فرصت خيلي كمي هست كه بتونيم خودمان را آماده كنيم واسه امتحان با اين همه مشكلاتي كه داريم اميدوارم هواي مارو داشته باشيد . با تشكر .

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۸ ق.ظ

  با سلام و احترام
  تمام مراحل ثبت نام در آزمون را به سختی طی کردم و همچنین مرحله پرداخت را هم طی کردم و هزینه ی ثبت نام هم از کارتم کسر شد ولی کد رهگیری دریافت نکردم و الام نگران هستم که آیا ثبت نامم با موفقیت طی شده است یا خیر

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۰ ب.ظ

  ای بابا بعد از این همه زحمت و کار کردن با حداقل حقوق زیر خط فقر حالا اگه قبول نشدیم یا تعدیل نیرو یا به امید شرکت هنوز قطعی نشده شسکام……………….

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۲ ب.ظ

  شما اصلاً تو ثبت نام هیچ توجه ای به خانواده شهدا بودن نکردید لااقل تو آزمون های دیگه یه گزینه برای دلخوشی می زاشتند…..

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۰۵ ب.ظ

  تو رو خدا بگين تكليف ما كه 10 سال به بالا سابقه داريم و ظرفيت رشتمون هم 1 نفر اعلام شده و ما در حدود 150 نفريم (رشته الكترونيك)چيه ؟بعد از اين همه وعده قراردادي كردن ليسانسه ها اين شده حال و روز ما به خاطر خدا يه تدبير اساسي بينديشيد و اينقدر ما رو سر كار نگذاريد

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۵ ب.ظ

  ما جمعي از خانمهاي شركت مخابرات لرستانيم كه پاره وقت شديم با ماهي 300 هزار تومان حقوق و همه اميدمان به اين استخدامي بود حالا هم كه اعلام كردند در كليه ي رشته ها فقط 3 نفر خانم پذيرش كردن حال تكليف ما چيست با توجه (به اينكه سابقه ي بالايي هم داريم) آخر تبعيض نژادي تا اين حد ، خدا را خوش مي آيداين عدالت است ؟واقعا شبها با آرامش سر بر بالين ميگذاريد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۷ ب.ظ

  خواهشا زمان آزمون رو به همون 30 تیر منتقل کنید ، 23 تیرماه آزمون ورودی بانک صنعت و معدن هست که با این آزمون تداخل پیدا خواهد کرد.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۹ ب.ظ

  منابع آزمون استخدامي چيه هست

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۸ ب.ظ

  با سلام
  من مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام دادم و پول رو هم واریز کردم اما کد رهگیری دریافت نکردم. هیچ گونه ایمیل هم از طرف شما به من نرسیده که کدرهگیری من رو ارسال کرده باشید، واقعا تکلیف ما چیست؟!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۶ ب.ظ

  باسلام.برای دانشگاههای برتر اولویتی در نظر گرفته نشده؟آیا واقعا” ازنطر شما تفاوتی بین دانشگاهها وجود ندارد؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۹ ب.ظ

  اگه شما طبق قانون کشوری عمل می کنید پس چرا مانند ارگانهای دیگه اول مشکل نیروی های شرکتی خود رو حل نمی کنید……………………………………………………..

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۰ ب.ظ

  خانواده شهدا در مخابرات بدبختیرین افرادند که هر از گاهی د شعارها از انها حمایت می شود اما در عمل……………….

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۳ ب.ظ

  کارکنان بدبخت شرکتی های مخابرات اکنون با به چشم یک متقاضی در آزمون دیده شوند ایا این انصافه …………………….

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

  من با 10 سال سابقه کار جز خانواده شهدا و داری مدرک مرتبط وقتی در هنگام تایید سابقه مسئولین مخابرات به من خندیدن و گفتند که نوبت به شماها نمی رسنه …….آیا این انصافی و دیگه برای ما انگیزه ای برای مطالعه است حیف اون 25000تومان

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۶ ب.ظ

  باسلام من چندین بار اقدام به ثبت نام کردم ولی سرانجام با ارسال پیغام خطا موفق به دریافت کد رهگیری نشدم در حالیکه چند بار پول از حسابم کسر شده.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۷ ب.ظ

  ضرایب دوروس عمومی و تخصصی را بطور کامل و تفکیک شده بنویسید تا در این فرصت کم بر روی دوروس مهم تر تمرکز کنیم.با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱:۰۰ ق.ظ

  سلام. من کارت ورود به جلسه نگرفتم! چه جوری میتونم دریافت کنم؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱:۰۵ ق.ظ

  من مبلغ 125000 تومان در پاچه ام رفته است. و هنوز هم خبری از برگشتش نیست که نیست.

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱:۱۸ ق.ظ

  پول اضافی که برای ثبت نام دادیم چه می شود؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱:۳۹ ق.ظ

  با سلام
  میخواستم اگه بشه اطلاعات ثبت نام را اصلاح کنم لطفا راهنمایی کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱:۴۵ ق.ظ

  250 تومان پول بی زبون به حساب شما ریخته شده اونو برگردونید

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۴:۱۴ ق.ظ

  تورو خدا محل آزمون رو استان یا شهرستانی که ثبت نام کننده در آن ساکن هست رو قرار بدین.عاجزانه خواهش میکنم نذارین پول زبون بستمون حروم شه.براشما چه فرقی داره طرف کجا آزمون بده مگه سوالات یکی نیستن !یکم به شهرستانیای بدبخت هم بها بدین

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۴:۱۶ ق.ظ

  بالخره نگفتین محل آزمون اونایی که ارتباطات سیار رو زدن کجاس؟جواب بدین خب

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۷:۴۴ ق.ظ

  محل آزمون شرکت املاک کجاست ؟ لطفا پاسخ دهید

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۰ ق.ظ

  من از طرق بانک واریز وجه کردم.تکیف چیه؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۷ ق.ظ

  با سلام .اگه زمان آزمون 23 تير ماه باشه با چندين آزمون استخدامي تداخل داره مگه شانس شركت در آزمون استخدامي ادارات در سال بيشتر از يك باره؟ لطف كنيد زمان آزمون را به 30تير ماه يا يك زمان ديگه موكول فرمايي .با تشكر

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۴ ق.ظ

  با سلام لطفا منابع آزمون رو هرچه سریتر اعلام کنید تا الکی وقتمون سر منابع بیخودی هدر نره

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۰ ب.ظ

  کد رهگیری چی شد ؟ پول که برنگشته به حساب.

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۴ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  برای اطمینان از کامل شدن ثبت نام و دیدن اطلاعات باید چه کرد؟
  تویه جدول رشته های شغلی و محل ها واسه بعضی رشته ها تویه قسمت محل جغرافیای خدمت و تعداد مورد نظر نوشته شده شرکت املاک ، این واسه من نا مفهومه نمیدونم منظورش کدوم استانه ؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۱ ب.ظ

  با سلام، باور می کنید که هزینه ثبت نام را از اینور و اونور گیر میاریم بعد هم ثبت نام نمیشیم و وجه کم میشود بدون دریافت کد رهگیری همچنان ماتم زده نشستیم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۲ ب.ظ

  با سلام می خواستم سوال کنم که کسانی که در شرکت ارتباطات سیار شرکت کرده ان وشهری برای انها مشخص نیست ازمون اینها در کجا برگذار می شود . با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۵ ب.ظ

  سلام و خسته نباشيد خدمت شما عزيزان
  يک خواهشي داشتيم
  لطفا برنامه ريزي کنيد تا زمان آزمون با آزمونهاي ديگه تداخل نداشته باشد
  اين خودش، يک مشکل اساسي
  خواهشا بدون برنامه ريزي نباشه

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۲۷ ب.ظ

  باسلام لطف كنيد آزمون را در 30تير ماه بر گزار نماييد چون با آزمونهاي ديگر از جمله آزمون بانك صنعت و معدن تداخل داره با تشكر .

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۱ ب.ظ

  اميدوارم كه آزمون بصورت عادلانه برگزار بشه و حقي از كسي تضييع نشه

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۵ ب.ظ

  با سلام ببخشید از انجا که ازمون سازمان امور مالیاتی هم با ازمون تاریخ شما یکی است می خواستم ببینم که ساعت ازمون ها هم یکی است یا خیر؟ لطفا ساعت ازمون را اعلام کنید.

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۸ ب.ظ

  سلام آزمون بانک صنعت ومعدن 23 تیر برگزارمیشه و خیلی ها شرکت کردن لطفا زمان آزمون را به 30 تیر موکول کنید تا تداخل نداشته باشه

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۸ ب.ظ

  باسلام
  منظورتون ازاینکه سوالات درحد لیسانسه یعنی چیزی شبیه آزمون کارشناسی ارشد ؟یاسطح سوالات پایین تره؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۵ ب.ظ

  سلام. من کارت ورورد را دریافت نکردم! چه جوری میتونم در بگیرم؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۸ ب.ظ

  با سلام از شما خواهش مي كنيم در صورت امكان ازمون رو ديرتر برگزار كنيد. بسياري از ماه ها قبل خبر برگزاري ازمون رو داشتند و فرصت بيشتري داشتند براي امادگي نسبت به ما كه 1ماه هست شنيديم .

 • ناشناس
  خرداد ۲۹, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۲ ق.ظ

  با عرض سلام.برای مکان آزمون در زمینه ی ارتباطات سیار مشخص نبوده.لطف میکنید بگید کجا باید آزمون بدیم؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۴:۰۹ ق.ظ

  آزمون رو بعد از ماه رمضان قرار بدن خیلی خوب میشه .!!!!!!!!!!!!!!!! pLZ

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۴:۱۵ ق.ظ

  سلام و خسته نباشید
  می خوام مشخصات ثبت نام خودم رو اصلاح کنم
  از چه طریق اقدام کنم؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۶:۴۰ ق.ظ

  خواهشا زمان توزیع کارت ورود را اعلام کنید. من موفق به دریافت کارت در تاریخ 22خرداد نشدم!

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۷:۳۸ ق.ظ

  سلام
  خانواده شهدا قابل احترامند.ولي رو چه اصلي بايد بتوونن بدون آزمون ب مرحله گزينش برسند ك اين دوست عزيزسوال كردن؟
  پس تخصص و اطلاعات علمي چي؟
  اينكه يك نفر 5-4 سال وقت بذاره و مدرك بگيره،هزينشو خانواده شهدا ميدن؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۱۱:۵۷ ق.ظ

  لطفا محل آزمون شرکت ارتباطات سیار را شهرستان هم بذارید به خدا برای ما شهرستانیها سخته بیاییم تهران تو شهر غریب و خیلی و خیلی بزرگ.تو رو خدا جواب بدید میشه یا نه

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۶:۳۴ ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  من در تاریخ 23/3/91 داشتم ثبت نام میکردم،پرداخت پول هم انجام دادم ولی وقتی تایید رو زدم error داد. اما 29/3/91 به شماره همراهی که دادم کد رهگیری ارسال شد.آیا من ثبت نام شدم؟با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۹:۳۲ ق.ظ

  بابا مگه بچه های مدیریت واحدی به نام ریسک و سرمایه داشتند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۰ ق.ظ

  با سلام
  رشته من مهندسی تکنولوزی مخابرلت گرایش سوییچ است
  آیا میتوانم در ازمون شرکت کنم؟
  با سپاس

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۷ ق.ظ

  سلام خسته نباشید چرا بعضی افراد شهریه واریز نکردند ولی کد رهگیری دریافت کردند چنین چیزی ممکنه؟

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱:۵۷ ق.ظ

  سلام -لطفا زمان برگزاری آزمون رو در مرداد تعیین کنید تا هم تداخل با بقیه آزمونها پیش نیاید و هم فرصت کافی برای مطالعه این همه دروس باشد . ممنون

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۸:۵۲ ق.ظ

  توکل به خدا ثبت نام کردم به امید اینکه ازمون بعد از ماه رمضان باشه
  یا حق

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۹:۰۹ ق.ظ

  اطلاعات را دقیقتر تشریح و توضیح دهید

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۹:۱۳ ق.ظ

  با عرض سلام چطور میتونیم اطلاعاتمان را ویرایش کنیم

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۴ ب.ظ

  با سلام
  لطفا ازمون را بعد از ماه رمضان برگزار کنید
  التماس میکنم امید مارو نا امید نکنید

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۸ ب.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  این بنده حقیر یکی از داوطلبانی هستم که برای رشته الکترونیک لرستان متقاضی هستم که البته لرستان فقط یک نیروی زن از الکترونیک میخواهد خواستم خواهش کنم اینطور نباشد که این 1نفر از کارکنان انجا باشد چرا که حق دیگرانی مثل من که با همه امیدم برای این ازمون درس میخوانم ضایع میشود
  با تشکر

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۲:۴۳ ق.ظ

  با عرض سلام.لطفا آزمون رو
  بعد از ماه مبارک رمضان بگذارید.

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۵:۲۳ ق.ظ

  سلام. من همه ی مراحل ثبت نام رو انجام دادم اما کد رهگیری رو نه از طریق ایمیل و نه از طریق مسج دریافت نکردم.آیا مشکلی هست؟با توجه به اینکه کد رهگیری رو در آخر مرحله ثبت نام از خود سایت گرفتم

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۸:۱۶ ق.ظ

  سلام, تورو خدا آزمون رو بعد از ماه رمضان برگزار کنید.
  آخه ما که ترم آخریم باید تا آخر تیر پروژه تحویل بدیم.
  خواهش میکنم ازتون, ما رو این استخدامی کلی سرمایه گذاری کردیم.

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۹:۵۹ ق.ظ

  باسلام .
  لطفا زمان دریافت کارت ورود به جلسه را اعلام کنید.
  من تمام مراحل ثبت نام را انجام داده وکد رهگیری هم دریافت کرده ام اما موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده ام.
  با تشکر

 • ناشناس
  تیر ۳, ۱۳۹۱ در ۱:۲۰ ق.ظ

  باسلام
  لطفا تاریخ دقیق برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه را اعلام نمایید
  باتشکر.

 • ناشناس
  تیر ۳, ۱۳۹۱ در ۱:۳۸ ق.ظ

  با سلام میخواستم بدونم سؤالای عمومی هم از مقطع لیسانس طرح میشه یا دیپلم؟

 • ناشناس
  تیر ۴, ۱۳۹۱ در ۸:۲۳ ق.ظ

  با سلام من یک شرکت کننده در ازمون هستم
  عزیزایی که نمیدونستین شرکت ارتبات سیار کجاست و اون را انتخاب کردید شما همون بهتر که قبول نشید و راه برای ماها که باهوشتریم باز بمونه. چون راههای زیادی برای فهمیدنش بود

 • ناشناس
  تیر ۴, ۱۳۹۱ در ۱۱:۵۷ ق.ظ

  سلام.خواهشا امتحانو موکول کنین به بعد ماه رمضون………باور کنید خدا رو خوش نمیاد که 30تیر که معمولا یوم الشکه با دهن روزه بیاییم سرجلسه…….ت ش

 • ناشناس
  تیر ۵, ۱۳۹۱ در ۱۱:۵۸ ق.ظ

  تو رو خدا بخونید,آخه چرا اینقدر استرس برای همه ایجاد میکنین بابا مگه آزمون دکترا می خواییت بگیرین این بساط رو جمع کنید و زودتر تاریخ آزمون رو بگین و اینقدر کشش ندین به خدا مردم گناه دارن چرا باید این همه زجر بکشن برای یک آزمون ,انتخابات هم اینقدر تمدید نشد که فرصت ثبت نام آزمون مخابرات شد

 • ناشناس
  تیر ۱۲, ۱۳۹۱ در ۶:۲۷ ق.ظ

  سلام
  من در مرحله اول ثبت نام کردم کد رهگیری به من داده نشد بعداً توسط پیامک کد رهگیری را گرفتم حالا هرچی برای اصلاحیه میزنم میگه کسی با این مشخصات یافت نشد لطفا راهنماییم کنید .در ضمن به سایت دسترسی ندارم این هم شمارم 09196081614

 • ناشناس
  تیر ۱۳, ۱۳۹۱ در ۷:۵۹ ق.ظ

  سلام در مرحله اول ثبت نام شرکت کردم و بعد از یک هفته از طریق پیامک کد رهگیری رو دریافت کردم اما دیروز 12 تیر برای من اس ام اس اومد که باید هزینه ثبت نام رو پرداخت کنم. الان بانک پارسیان دروازه پرداخت مخابرات یا خطا میده یا هزینه از حساب من کسر میکنه( چون پیامک از حساب بانکیم به من میرسه). بلاخره ثبت نام من نهایی شده یا خیر؟ تا فردا 14 تیر هم سامانه ثبت نام باز نیست. مریم

ارسال یک نظر