در حال خواندن
شبکه رايتل در 5 مركز استان همین هفته راه‌اندازی می‌شود
0

شبکه رايتل در 5 مركز استان همین هفته راه‌اندازی می‌شود

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۷, ۱۳۹۱

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: پيش از سال اپراتور سوم تلفن همراه تيم‌هاي خود را در بيشتر مراكز استان‌ها فعال كرده و پوشش‌دهي در استان‌هاي ديگر را در دست كار دارد.
نود آی سی تی – حسن رضواني درباره آخرين وضعيت سيم‌كارت‌هاي اپراتور سوم بیان كرد: در حال حاضر اين اپراتور داراي 10هزار سيم‌كارت واگذار شده است كه اين تعداد واگذاري تنها در تهران و البرز انجام شده است.
وي افزود: اخيرا شاهد راه‌اندازي پوشش استان‌هاي قم و مشهد بوديم و هفته جاري 5 مركز استان ديگر نيز راه‌اندازي مي‌شود و اميد مي‌رود در شهريورماه هم 21 استان پوشش و راه‌اندازي شود.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره واگذاري سيم‌كارت‌هاي رايتل و وقفه انجام شده در توزيع اين سيم‌كارت‌ها بیان كرد: در مرحله اول واگذاري و پوشش سيم‌كارت‌هاي اين اپراتور، تنها پوشش در تعهدات آنها بود كه اكنون به دنبال انجام اين خدمات هستند.
وي ادامه داد: طبيعي است ادامه و توسعه شبكه و فعاليت‌هايشان از محل درآمدها امكان‌پذير است و اكنون مسایل فني براي واگذاري در حال برطرف شدن است و از ماه آينده واگذاري‌شان سرعت پيدا خواهد كرد.
رضواني درباره شكايت‌هاي مطرح شده از سوي مشتركان اين اپراتور گفت: تاكنون شكايتي نبوده و هنوز تعداد سيم‌كارت‌ها در آن حدي نيست كه شاكي زيادي داشته باشند.
منبع:‌ ایسنا
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر