در حال خواندن
محصولات نرم‌افزاری در فروشگاه‌های زنجیره ای عرضه می شوند
0

محصولات نرم‌افزاری در فروشگاه‌های زنجیره ای عرضه می شوند

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۲, ۱۳۹۱

رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از پخش گسترده محصولات نرم افزاری و بازی های رایانه‌ای هولوگرام دار در مراکز خرید و فروشگاه‌های زنجیره ای خبر داد و گفت: با ایجاد شبکه توزیع، مشکل خرید و فروش این محصولات حل می شود.
نود آی سی تی – حسن علیزاده از برنامه های مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای گنجاندن محصولات نرم افزاری در سبد خانوار ایرانی خبر داد و گفت: با همکاری این مرکز پخش محصولات نرم افزاری، بازی‌های رایانه ای و فیلم های سینمایی دارای مجوز و هولوگرام از طریق شبکه توزیع بخش خصوصی در مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ صورت می گیرد.
وی با تاکید بر حمایت از تولید و پخش رسانه های دیجیتال تولید داخل در مورد نحوه توزیع این محصولات، گفت: این طرح در سه فاز اجرایی خواهد شد که در فاز نخست محصولات نرم افزاری و بازی های رایانه ای در 2 هزار فروشگاه بزرگ در سطح تهران عرضه می‌شود و در فاز دوم این محصولات در 4 هزار فروشگاه عرضه خواهد شد.
علیزاده فاز سوم اجرای طرح شبکه توزیع محصولات رسانه های دیجیتال را مربوط به  کل کشور عنوان کرد و گفت: این محصولات ظرف یکسال آینده در تمامی فروشگاه‌های بزرگ سراسر کشور عرضه خواهند شد.
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال آغاز فاز نخست اجرای این طرح را قبل از ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: اولویت توزیع محصولات نرم افزاری مربوط به محصولات فاخر تولید داخل و نیز محصولات خارجی مورد استفاده خانوار ایرانی است که دارای مجوز توزیع و پخش در کشور هستند.
 
منبع: مهر

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر