در حال خواندن
نحوه طرح سوالات آزمون استخدام سال 91 مخابرات تشریح شد
142

نحوه طرح سوالات آزمون استخدام سال 91 مخابرات تشریح شد

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۳, ۱۳۹۱

مدیرکل روابط عمومی مخابرات با تایید این موضوع که برخی از متقاضیان در زمان ثبت‌نام با وجود پرداخت هزینه مربوطه موفق به دریافت کدرهگیری نشدند، گفت: استقبال فراتر از پیش‌بینی موجب شد تا برای تعدادی از متقاضیان مشکلاتی همچون دریافت نکردن کدرهگیری ایجاد شود.
نود آي سی تی – داوود زارعیان با بیان اینکه شب گذشته در فاصله زمانی ساعت 23 تا 24 نزدیک به 11 هزار نفر اقدام به ثبت نام شرکت در آزمون این شرکت کرده‌اند گفت: استقبال و حجم بالای ورود به سایت شرکت مخابرات فراتر از پیش‌بینی‌های لازم بود و همین موضوع باعث شد تا اختلالاتی در ثبت‌نام ایجاد شود.
وی بیان کرد: پیش بینی ما برای ثبت‌نام در آزمون حداکثر بین 40 تا 50 هزار نفر بود که تاکنون نزدیک به 67 هزار نفر اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند و حجم بالای متقاضیان موجب بروز برخی مشکلات فنی شد.
 
کدرهگیری از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود
وی در پاسخ به این سوال که برخی با اتمام مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه 25 هزار تومانی برای حضور در این آزمون موفق به دریافت کد رهگیری نشده‌اند، گفت: متاسفانه برخی از ثبت نام‌کنندگان در مراحل ثبت‌نام اقدام به وارد کردن ایمیل‌ اشتباه در سیستم ‌کرده‌اند و از آنجا که سیستم طوری طراحی شده که برای آن دسته از افرادی که موفق به دریافت کد رهگیری نمی‌شود از طریق ایمیل اعلام شده کد رهگیری برای این عزیزان ارسال شود ما دچار مشکل شدیم.
وی بیان کرد: ‌از همین رو با تصمیم هیات مدیره مخابرات تصمیم گرفته شد فعلا ثبت‌نام در آزمون استخدامی متوقف شود تا تکلیف آنهایی که ثبت‌نام کرده‌اند مشخص شود.
وی افزود: هم اکنون کارشناسان مخابرات در حال جمع‌آوری اطلاعات از دیتابیس سایت هستند تا بتوانیم کدرهگیری افرادی که موفق به دریافت آن نشده‌اند از طریق پیامک به شماره اعلام شده ارسال کنیم.
 
اضافه دریافت به متقاضیان برگردانده می‌شود
وی در خصوص افرادی که چند بار اقدام به پرداخت هزینه ثبت‌نام کرده‌اند و پول از حساب آنها کسر شده گفت: این افراد اصلا نگران نباشد ما به سرعت با دریافت اطلاعات دقیق سریعا پول این افراد را به حساب آنها واریز خواهیم کرد.
 
متقاضیان شک‌ نکنند، پارتی بازی نمی‌شود
وی در خصوص اینکه برخی معتقدند در انتخاب افراد نهایی احتمالا پارتی بازی خواهد شد، گفت: از آنجا که مخابرات به نیروهای کیفی نیاز دارد قطعا این موضوع صحت ندارد و افزایش تمدید زمان برگزاری ثبت نام موعید این موضوع است.
وی افزود: متقاضیان شک نداشته باشند که با برگزاری آزمون علمی با استفاده از بهترین اساتید کسانی که نمره لازم را کسب کنند باید در سایر مراحل گزینش نیز موفق شوند و گرفتن آزمون کتبی تنها راه ورود به شرکت مخابرات نیست.
 
مهلت برگزاری آزمون یک‌ هفته افزایش یافت
وی در خصوص زمان برگزاری آزمون با توجه به تمدید مهلت ثبت نام گفت: با توجه به این موضوع زمان برگزاری آزمون یک هفته به زمان برگزاری آزمون افزوده خواهد شد که اطلاعات دقیق از طریق سایت شرکت مخابرات ایران اعلام خواهد شد.
 
متقاضی در شهر محل مورد تقاضا امتحان می‌دهد
وی در پاسخ به این سوال که برخی از افراد با وجود سکونت در تهران اقدام به استخدام در سایر شهر‌ها کرده‌اند و آيا برای شرکت در آزمون باید در شهری که متقاضی خدمت بوده‌اند در آزمون شرکت‌کنند گفت: با توجه به برگزاری متمرکز آزمون در سراسر کشور افراد باید در همان شهری که متاضی خدمت هستند برای شرکت در آزمون اقدام کنند.
وی در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص افرادی که به عنوان مثال زمان کمی از خدمت سربازیشان باقی مانده، آیا می‌توانند در آزمون شرکت کنند گفت:‌ چنانچه این افراد بتوانند تا زمان گزینش نامه‌ای دال بر پایان خدمت یا کارت پایان دوره خدمت سربازی را به مخابرات ارایه کنند منعی برای شرکت در آزمون وجود ندارد.
 
پرداخت هزینه برگزاری آزمون از جیب
وی در خصوص اینکه گفته می‌شود مخابرات با توجه به حجم بالای ثبت‌نام و دریافت مبلغ 25 هزار تومان از هر متقاضی به دنبال کسب سود از این طریق است، گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد چرا که هم‌اکنون برای برگزاری این آزمون از 200 استاد شناخته شده دانشگاه‌های کشور دعوت کرده‌ایم تا با طرح سوال مناسب ما را در برگزاری هر چه بهتر این آزمون کمک کنند.
وی افزود: برعکس تصور این افراد پیش بینی می‌کنیم با توجه به برگزاری آزمون به این گستردگی مخابرات باید مبلغی را هم از جیب برای برگزاری این آزمون بپردازد.
 
دروس تخصصی را بیشتر بخوانید
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در خصوص اینکه متقاضیان شرکت در آزمون بیشتر دروس تخصصی را مطالعه کنند یا دروس عمومی، گفت:‌از آنجا که رشته‌های مورد تقاضای ما اکثرا تخصصی هستند پیشنهاد می‌کنیم متقاضیان به دروس تخصصی بیشتر توجه کنند.
 
سوالات در سطح دانشگاه طرح ‌می‌شود
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال متقاضیان که آیا سوالات از کتب دوران دبیرستان طرح خواهد شد یا دانشگاه، گفت:‌ از آنجا که ما نیروی‌های بالای لیسانس را جذب خواهیم کرد سوالات از منابعی که هم‌اکنون در  دانشگاه‌ها تدریس‌ می‌شود، طرح خواهد شد و سوالات ناشناخته در آزمون استفاده نخواهد شد.
           
 
 
           
 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده
 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۱۲ ق.ظ

  واقعا متاسفم كه 10 سال بهترين روزاي عمرمون رو تو مخابرات گذرونديم بعد از اين همه وقت كه فارغ التحصيليمون گذشته تازه بايد با كساني كه درسشون تازه تموم شده و فول اطلاعاتن آزمون بديم خوب معلومه كه ما قبول نميشيم ، واقعا متاسفم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۱۸ ق.ظ

  توضیحات نوشته شده در مورد منابع دانشگاهی خیلی بدیهی است لطفا در خصوص دروس تخصصی رشته برق مخابرات مجموعه سوالات یا منابع مشخص تری اعلام کنید.منابع اعلام شده خیلی کلی و حجیم هستند

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۱۹ ق.ظ

  سلام
  نظر خاصی ندارم ولی یک سوال دارم من دوبار ثبت نام کردم و هر دوبار هم پول از حسابم کسر شده است.یکی از حسابها به نام خودم بود و دیگری حساب دوستم سوال من این است که پول عودت شده به حساب من ریخته می شود یا حساب دوستم؟با توجه به اینکه اولین پرداخت با حساب دوستم بود
  لطفا راهنمایی کنید
  با تشکر(رحیمی)

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۲۲ ق.ظ

  متقاضیان شک‌ نکنند، پارتی بازی نمی‌شود

  من بعنوان يكي از متقاضيان به اين مساله هيح گونه شك وترديدي ندارم. حالا باتوجه اين مورد من جز خوديها مي شوم
  كه بند پ(پارتي)شامل حالم شود.
  با تشكر

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۴۴ ق.ظ

  بسیار عالی

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۵:۵۲ ق.ظ

  من ميلم رو درست دادام اما نتوانستم 25 تومن رو پرداخت كنم چرا كد رهگيري برام ميل نشذه؟؟؟؟؟؟؟a.bozorg

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۰۵ ق.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید در صورت امکان ظرفیت رشته ها را بالا ببرید مخصوصا برای خانم ها. به فرض رشته من را فقط 6 تا زن میخواهد که کم است. با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۰۷ ق.ظ

  مخابرات تعدادی بسیاری نیروی بخش خصوصی متخصص دارد که هرکدام سالهای زیادی حتی بیش از 15 سال رادر این شرکت خدمت کرده اند .این نیرو ها از لحاظ دروس دانشگاهی آمادگی کافی ندارند که بتوانند درآزمون موفق شوند متاسفانه بجای تعیین تکلیف این پرسنل مخابرات اقدام به جذب نیرو های جدید بدو ن سابقه وتجربه کافی می کنند یک نیروی کارشناس موبایل باید سالها در این کار تجربه پیدا کنند که بتواند از مشکلات سیستم را برطرف کند همنا که این تجربه وزحمات وهزینه ای که برای آموزش آنها در نظر گرفته شده از بین می رود

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۰۹ ق.ظ

  هنوز مساله شرکت ارتباطات سیار برای من حل نشده-لطفا یکی جوابگو باشه که تو کدوم استانها و چند نفر پذیرش می کنه؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۱۱ ق.ظ

  تعیین تکلیف پرسنل خصوصی که سالها در این شرکت خدمت کرده و باحداقل امکانات و حقوق صادقانه کار کرده اند با این آزمون زیر سوال می رود و سنجش ما را براساس دروس دانشگاهی که سالها پیش از فارغ تحصیلیمان میگذرد قرارداده اید خواهشمند است رسیدگی کنید ما هم جز این جامعه مخابراتی هستیم وشاید عمده ترین زحمتها بر عهده این بخش قرار دارد

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۱۸ ق.ظ

  67000تا 25000هزارتومن ……….تا آخرعمر هزینتون تامینه دیگه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۲۴ ق.ظ

  با سلام لطفا تعداد سوالهای هر یک از دوروس تخصصی و عمومی و ضرایب هر یک از دوروس را بنویسید.با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۲۶ ق.ظ

  تکلیف کسانی که ثبت نام کرده وتا مرحله پرداخت پیش رفته وده ها بار اقدام به پرداخت حق ثبت نام نموده لیکن سیستم از دریافت خودداری نموده چیست ؟ ومشکل اصلی وبیش از نود درصد داوطلبین همین عدم امکان پرداخت وجه ثبت نام بوده چیست دراین مورد هنوز هیچ اطلاع رسانی نشده واگر چنانچه در فرصت آینده که خیلی محدود است چنانچه دوباره گرفتار همین مشکل شویم چیست؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۳۳ ق.ظ

  باسلام
  من بامدرک کارسناسی حسابداری معدل18 نزدیک 2 ساله که بیکارم آن قدر این استخدامی های که کلیه ارگانها می دهدکه تکراری شده به خداخسته شدیم دیگه تا چه وقت باید پارتی بازی باشه تاچه اندازه باید استخدام سهمیه بندی بشه .مسئولین باید به بحث اشتغال جوان ها توجه داشته باسند

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۳۳ ق.ظ

  با سلام چه خبره به خدا 25000 تومان از هر فارغ التحصیل می دونین چقدر پول میشه بخدا مردم گناه هستن یکی بیاد به حرفای دل ما گوش بده خب منی که بیکار هستم و خانواده ام چیزی برای خوردن ندارند آخه از کجا …….. کجا …….. کجا .

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۳۵ ق.ظ

  متاسفانه با وجود اینکه میدانیم قبولی در این آزمون فورمالیته هست وپارتی بازی بیش نیست اما آخرین تلاش خود را میکنیم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۳۶ ق.ظ

  علي ارتباطات سيار در كدام استانها استخدام ميكنه منظور همان تو تهرون است

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۴۲ ق.ظ

  خدا شمارو خیر بده

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۴۹ ق.ظ

  با سلام
  لطفا منابع را با ذکر نام نویسنده اعلام نمائید مثلاً در رشته مدیریت در مورد دروس منابع انسانی و تئوریهای مدیریت و رفتار سازمانی با توجه به منابع زیاد داخلی و خارجی که در این خصوص وجود دارد کدام باید مطالعه گردد با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۵۴ ق.ظ

  بابا اينقدر سخت نگيرين اميدتون به خدا باشه خودش كمكتون مي كنه خدا از ن اميدي بدش مياد…

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۵۸ ق.ظ

  شهر ما که یک نفر بیشتر نیمخواد حالا شما بگید اگه سهمیه جانباز و ایثارگر و نخبه و برگزیده خوارزمی و فرزندان کارکنان مخابرات رو در نظر نگیریم با این فوج جمعیتی که شرکت کرده اند آیا این انصافه که یک نفر بگیرن؟
  7خوان رستم راحت تر از اینه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۵۸ ق.ظ

  شرکت ارتباطات سیار که 18 نفر زن برمیداره
  محل خدمت برای انتخاب شدگان کجا خواهد بود؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۵۸ ق.ظ

  دو بار ثبت نام کردم و هر دو بار مبلغ بیست و پنج هزارتومان از حساب کسر شده و کد رهگیری دریافت ننموده ام. لطفا پیگیری فرموده تا در مرحله دوم چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۶:۵۹ ق.ظ

  اطلاع رسانی عالی بود ولی با مکافات تونستیم ثپت نام کنیم پس لطفا در مرحله ی دوم بزارید اونایی که ثپت نام کردند ویرایش اطلاعات کنند

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۰۴ ق.ظ

  سلام ایا کاراموزی مخابرات میتواند بعنوان سهمیه استفاده بشود

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۰۵ ق.ظ

  دکتر زارعیان اگه خودت که یه عمره تو مخابراتی میتونی با کسی که تازه فارغ التحصیل شده امتحان بدی و نمره ات بیشتر بشه ما هم می‌تونیم اما مطمئنم کسی که ١٠-١٢ سال از دانشگاه و تئوری دوره نمیتونه نمره بیشتر بگیره پس ارزش تجربه چی میشه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۱۲ ق.ظ

  اینا همش دکونه … تا الان چیزی حدود 300 میلیون از من و شما گرفتن ، هزینه برگزاری آزمون برای هر نفر چقدره مگه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۲۱ ق.ظ

  باسلام.لطفا منابع آزمون را باذکر نویسنده آن بیان نمائید.باتشکر
  (راد)

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۲۸ ق.ظ

  باسلام
  بنده مراحل ثبت نام رو انجام دادم 250000 ریال رو پرداخت نمودم ولی سیستم پیغام درخواست شما نامعتبر است رو نشون داد خواهشا در این مورد تکلیف مارو روشن کنید ممنون

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۳۲ ق.ظ

  ممنون از شفاف سازی مدیرکل روابط عمومی

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۳۷ ق.ظ

  سلام.من چندین بار پول از حسابم کثر شده حالا باید چیکار کنم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۳۷ ق.ظ

  لطفا جوانان مردم را سر کار نگذارید – خداوند شمارا به راه راست هدایت کند – اخه بر چه اساسی 25000تومان هزینه ثبت نام باشه-پشته سرهم اورگان ها و شرکت ها استخدامی میزنن و با N!مبلغ هزینه ثبت نام نمیگن …جوانان رو کارکه نمیدن کافیه دیگه … جیب شان را خالی نکنید ……اسدی از مشهد09158284531

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۳۹ ق.ظ

  باتشکر از اطلاع رسانی.
  به آینده امیدوار باشید.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۳۹ ق.ظ

  اخه برچه اساسی 25000تومان هزینه ثبت نام باشه-پشته سرهم اورگان ها و شرکت ها استخدامی میزنن و با N!مبلغ هزینه ثبت نام نمیگن …جوانان رو کارکه نمیدن فقط جیب شان را خالی می کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۰ ق.ظ

  یعنی چی پارتی بازی نمیشه!!
  به من قول دادن
  لطفا رسیدگی کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۱ ق.ظ

  سلام تو رو خدا هرچه زودتر تکلیف مایی که کد رهگیری نگرفتیم رو مشخص کنید.استرس آزمون و قبولیش یه طرف این سرگردونی و بلاتکلیفی ما هم یه طرف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!اصلا حالا ما نمیدونیم ثبت ناممون قطعی صورت گرفته یا نه ؟تا چند روز باید صبر کرد؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۳ ق.ظ

  با سلام خواهشا حتما منابع رو با ذکر نام نویسنده داخل سایتتون بگذارید.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۳ ق.ظ

  اول تشکر از دکتر زارعیان که یک اگر راست باشه به جدید فارغ التحصیلان بها داده و دوم اخه برچه اساسی 25000تومان هزینه ثبت نام باشه-پشته سرهم اورگان ها و شرکت ها استخدامی میزنن و با N!مبلغ هزینه ثبت نام نمیگن …جوانان رو کارکه نمیدن فقط جیب شان را خالی می کنید …

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۴ ق.ظ

  یعنی تو اون مخابرات یه نفر نبود این سایت رو راه بندازه
  مخابراتی که باید نیروی تخصصی داشته باشه
  حالا که فکر می کنم، می بینم اصلا سواد و تجربه ملاک کار گرفتن افراد نیستش
  من خودم می تونم این سایت رو بدون اینکه کوچکترین مشکلی داشته باشه راه بندازم، 10 سال کارم اینه
  اونوقت باید بدوم دنبال اینکه یه جا کار بگیرم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۶ ق.ظ

  خدا بده برکت بیکاران اسلام رو!!
  کارمندی هم تبدیل به رویا شده

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۶ ق.ظ

  اول تشکر از دکتر زارعیان که یک اگر راست باشه به جدید فارغ التحصیلان بها داده و دوم اخه برچه اساسی 25000تومان هزینه ثبت نام باشه-پشته سرهم اورگان ها و شرکت ها استخدامی میزنن و با N!مبلغ هزینه ثبت نام نمیگن …جوانان رو کارکه نمیدن فقط جیب شان را خالی می کنید …

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۷ ق.ظ

  دقت كنيد:
  67000*25000= 1675000000
  خودتون قضاوت كنيد: ميگن 200 تا استاد- استادي 1 ميليونم بگيره ميبشه 200 ميليون…..
  ميمونه يك ميليارد 475 ميليون تومان!!!!!!!!!!!!!! خداوكيلي به اين عمل چي ميشه گفت؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۸ ق.ظ

  من تا حالا 75هزارتومن واریز کردم به حسابتون نه پولم برگشته نه ثبت نام شدم پس تکلیف من چیه دزدا؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۴۹ ق.ظ

  سلام. من فقط میخوام یه چیزی در مورد سهمیه خانواده شهدا و جانبازا بگم. اونم اینکه انصاف نیس اونا بدون آزمون برن مرحله گزینش. عادلانه تر و منطقی تر اینه که از همه آزمون بگیرن. حتی از خونواده شهدا و جانبازا و … . سهمیه رو میتونن بعد از آزمون اعمال کنن؛ از بین افرادی که توی آزمون امتیازهای یکسان آوردن، اولویت با خانواده شهدا و جانبازا باشه. اینطوری حداقل آدم دلش نمیسوزه. حداقل اینه که میگیم صلاحیت علمی رو دارن. به این شکل اعمال کردن سهمیه واقعا عادلانه تره. افراد بی علم و دانش هم نمیرن سر کار که بعدها هزارتا مشکل بخواد پیش بیاد. امیدوارم ترتیب اثر داده بشه.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۵۳ ق.ظ

  واقعا جای تاسف داره بهترین دوران عمرمونو فقط واسه درس خوندن گذاشتیم تا خودمونو به یه جایی برسمونیم اما پارتی بازیا حسابی حالمونو میگیرن دیگه انگیزه ای برام نمونده تا تلاش کنم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۵۳ ق.ظ

  واقعا جای تاسف داره بهترین دوران عمرمونو فقط واسه درس خوندن گذاشتیم تا خودمونو به یه جایی برسمونیم اما پارتی بازیا حسابی حالمونو میگیرن دیگه انگیزه ای برام نمونده تا تلاش کنم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۷:۵۶ ق.ظ

  خیلی هم خوب!!!!!
  آفرین به مسئولین دلسوووووووووووووز مخابرات که به فکر بیکاران هستند و مهلت ثبت نام را تمدید کردند.من یه پیشنهاد براتون دارم:زمان ثبت نام رو هی کشش بدین تا رکورد 3000 میلیارد رو بزنین بابا 2 میلیارد که پولی نیست برای شما افت داره به خدا.76000*25000=19000000000
  تازه به فرض محال که آمار شرکت کننده ها رو راست گفته باشین که ما فکر میکنیم خیلی بیشتر از این حرفاس.بابا خجالت نکشین رو کنین ببینیم چقدر باید از جیب بدین.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۰۹ ق.ظ

  باسلام ، لطفاً امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده را برای مرحله اول ثبت نام بذارین ، چون ما اینقدر با عجله ثبت نام کردیم دیگه فرصتی برای ویرایش نداشتیم ، ممنون

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۱۱ ق.ظ

  خدا وکیلی تاریخ امتحان را تاخیر ندهید مشکلات مردم را در نظر بگیرید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۱۳ ق.ظ

  25000تومن ………………… وای ………..فرار کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۱۳ ق.ظ

  بهتر بود اول نیروهای مورد نیاز را از بین بچه های پیمانکاری تامین کنند البته با گرفتن آزمون…. و در مرحله بعد آگهی می دادن به همه
  خیلی این کارتون زشته … آخه یک نیروی متخصص با تجریه که چندین سال کار کرده با ابن حقوق ناچیز و حق آب و گل داره (و چه بسا چند سالی است که مدرک گرفته و تئوری دروش رو به یاد نداره) را ندیده بگیرین و یه آدمی که تازه مدرک گرفته یراست بیاد استخدام بشه…..جداً رو این حرفا تامل کنین

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۱۴ ق.ظ

  سلام بقران من هزینه ثبت نام نداشتم بدم باور کنید در صورتی که بابام هم بازنشسته مخابرات هست البته دلخور نیستم چون عدالت محوری شعار ماست!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۱۹ ق.ظ

  متاسفم برای مملکتی که داریم ، پس سهمیه آدمای عادی چیه ؟با وجود فرزندان شهدا ،جانبازان ،ایثارگران،فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته و…جایی هم برای ما می مونه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۲۰ ق.ظ

  توروووووووووو خدا امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده مرحله اول رو بذارین

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۲۳ ق.ظ

  بابا معلوم که پارتی بازی نمیشه .کجا تو ایران استغفرالله این حرفا چی؟ مسئولین ایرانی و پارتی بازی.فقط پول ما دانشجوهای بیکار میگرن استخدام بی استخدام

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۳۱ ق.ظ

  خیلی جالبه خود مخابرات این همه کارشناس و کارشناس ارشد با سابقه چندین ساله پیمانکار داره اونوقت واسه جذب نیرو با هزینه کم میاد آزمون برگزار میکنه دست گلتون درد نکنه که اینقدر به فکر مردمیم یکی نیست بگه اگه خیلی مردین بیاین این چند هزار نیروی پیمانکار را که دارن با ماهی 500 هزار تومان کار میکنن سر و سامون بدین !!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۳۶ ق.ظ

  كي ميگه فقط يك ميليارد و نهصد به جيب زدن.الان اكثرا بيشتر از يك بار ازمون پول گرفته شده حساب كنين همونطوري كه خانم پشت تلفن به من گفتش 10 روز ديگه اين پولا برگرده به حسابمون(كه اونم اگه برگرده)، ميدونين اين پولا(ار من كه 75 تومن گرفتن) چ استفاده و سودي توي اين مدت داره

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۴۱ ق.ظ

  با سلام
  نظر به اینکه برای متقاضیان شاغل در شرکت های پیمانکاری و شرکت های تابعه و فرزندان کارکنان شاغل و بازنشسته امتیاز در جذب قرار داده شده است و با توجه به تعداد جذب 2500 نفر آیا برای افراد دیگر جایی برای استخدام می ماند

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۴۲ ق.ظ

  امیدوارم که بشه اینبار ثبت نام کنم.ولی توروخدا الکی این جوون هارو امیدوار نکنید.با این کار تمدید ثبت نام که خدا خیرتون بده رقابت بیشتر میشه متقاضی هم بیشتر پولی هم که به حساب ریخته میشه خیلی خیلی بیشتر اما درصد قبولی خیلی خیلی خیلی کمتر

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۵۱ ق.ظ

  سلام

  اما خدایی واقعا انصاف نیست اینقدر پول از این جوونا واسه 1 آزمون بگیرین !!!!
  مگه 1آزمون چقدر هزینه داره !!
  دیگه از کنکور که مهم تر نیست !!!
  به خدا اگه مجبور نبودن و یه کورسوی امیدی نبود این همه پول واریز نمی کردن

  به نظر من که ارگان ها دیگه بخصوص مخابرات که این همه درآمد داره، اگه به فکر جوونا بودن اصلا نباید هزینه ایی برای آزمون استخدامی بگیرن !
  اونا می خوان نیروی متخصص بگیرن، خوب یه مقدار کمی از درآمدشون را به این کار اختصاص بدن !
  به خدا خدا رو خوش نمیاد!!! بعضی ها این پولا رو به زحمت جور می کنن …
  یه کم به فکر اقشار ضعیف باشید…

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۵۷ ق.ظ

  لطفا خجالت نكشيد!!!!!!!!!!!! 25000تومان كه پول نيست اونم واسه جووناي امروز.آخه اينم همه پول واسه چي ميخواييد؟؟؟؟؟؟؟وجدان داشته باشد((((قابل توجه مسولين محترم))))

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۸:۵۹ ق.ظ

  سلام بهتر بگیید کنکور کارشناسی ارشد ه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۰۸ ق.ظ

  جنا ب پرفسور خوب است اطاع رسانی کردی عزیزم تو اون مخابرات یک ادم انسان زمینی پیدا نمی شه این سایت بی در پیکر نا مسب را را ه بیاندازد خجالت بکشید مردم را سر کا ر گذاشتید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۱۱ ق.ظ

  سوالات را در سایت قشنگتان جهت خرید منتشر فرمایید

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۱۳ ق.ظ

  بالا خره پولم 150000 از تون می گیریم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۱۳ ق.ظ

  اینجانب حاضرم با دریافت 10000 تومان به ازاء هر نفر این آزمون را برگزار نمایم.

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۱۸ ق.ظ

  خسته نباشین خواهش میکنم اول یه فکری برای نیرو های شرکتی تون در استان فارس بکنین بعد ازمون برگزار کنین که هر روز یه پیمان کار میادو حق کارگرهای بیچاره رو میخوره کسی هم حق حرف زدن نداره وگرنه اخراججججججججججج

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۱۹ ق.ظ

  25000 تومان دارید میگیرید خودتون هم میگیید،ثبت نام بیشتر از انچه مدنظر شما بوده هست، این یعنی درامد بیشتر. انوقت تازه میگید ما حالا که متقاضی زیاد شده باید از جیب پول بدیم. میگم اگه شما تو ازمون شرکت میکردین احتمالا نمره نمی اوردین با این هوشتون!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۲۱ ق.ظ

  با سلام و خسته نباشید
  لطفا فکری به حال ما متخصصین که سابقه کاری داریم و تجربه زیادی هم داریم بکنید ما در حال حاضر نمیتونیم با کسایی که تازه فارغ التحصیل شدن امتحان بدیم و رقابت کنیم چون از زمان فارغ التحصیلیمون خیلی گذشته

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۹:۲۲ ق.ظ

  بابا انصافتون شکر 10ساله مدرک مهندسی کامپیوتر دارم وسالی اگر 1بار آزمونی به تورمون بخوره اونم ظرفیت 1نفر همراه پارتی بازی و کلی سهمیه های مختلف برای اشخاصی خاص دیگه جایی برای ما نیست پس حق شغل مناسب برای یک ایرانی چه می شودپدرم تمام عمرش در جبهه بوده ولی تمامی بچه هایش همه فوق لیسانس ولیسانس وبیکارند 10 سال بیکاری برای یک ایرانی تحصیل کرده رکورد جهانی را من شکستم به خودم تبریک میگویم

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۳ ق.ظ

  سلام
  کسی میدونه تو رشته کامپیوتر ، که قراره مفاهیم برنامه نویسی بگیرن منبعش چیه یا کدوم زبانه

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۴ ق.ظ

  لطفا” نگید از جیب باید بزاریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۴ ق.ظ

  بابا چقدر شما ها بی انصافین آخه 25000 تومن هم پولیه؟!!! بزار ببینم 67000*25000 تومن چقدر میشه؟؟؟؟ به پای اختلاص 3000 میلیاردی میرسه؟؟!!!!!! نکنه ازش عقب بیفته؟!!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۱۴ ق.ظ

  آقا سلام : میگم اگه برا مصاحبه در بیام با ریش بیام ؟ بهتره یا بدون ریش؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۴۱ ق.ظ

  سلام
  اینجانب علی رغم اینکه سه بار پول از حسابم پرداخت شد هنوز کد رهگیری نگرفته ام. ممنون می شم راهنمایی فرمائید. ایمیل: b.jamali88@gmail.com

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۲ ق.ظ

  دیگه خسته شدیم تا کی بی عدالتی(نیروی شرکتی)

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

  سلام….شما رو یه خدا به فکر کارمندای خودتون باشید ….ما وا3 این همه سال زحمت کشیدیم…من 8 سال سابقه دارم..به خدا از دانشگاه و تست هیچی یادم نیست..اخه چه مقایسه ای؟شما که نیروی کارشناس با تجربه دارین…من با کسی که الان فارغ التحصیل شده از لحاظ تست و آزمون؟؟؟؟؟خودتون بگید…؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۲ ق.ظ

  خدا وکیلی مملکته داریم؟!!!!!!!!!!!!!!!!با هزار امید 16 سال درس بخون که چی ؟؟؟ که این ادارات دولتی هر وقت پول کم آوردن یه آزمون سوری برگزار کنن و دل ما جوونای بدبخت رو الکی خوش کنن.یکی نیست بگه ما دهه ی شصتی ها به اندازه ی کافی تو این مملکت بهمون ظلم میشه خدا وکیلی شما دیگه نمک به زخممون نپاشید!!!
  همش که اختلاس 3000 میلیاردی نیست!!!
  توی یکی از این اداره ها آزمون برگزار کردن دوستم نمره ش شده 89 زدن مردود.اعتراض زده دیده طرف 2 ماهه داره می ره سرکار!!!
  حالا شما بگید تو این مملکت که اصلا کسی نمی دونه حق خوری یعنی چی(!) واقعا به چه جرئتی25000 تومن بریزه به حساب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  آخرش هم ……………….!!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۳, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۲ ق.ظ

  بیکاری ما از یک طرف ، شما هم ما را بچاپید

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱:۲۵ ق.ظ

  به نظر شما از بين اين همه شركت كننده ما قبول ميشيم

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۳:۰۴ ق.ظ

  سلام من تقریبا نظرات خوندم وبا اکثرش موافقم اما چه میشه کرد بهتره خوش بین باشیم و اعتماد داشته باشیم .هنوز ثبت نام نکردم .از صمیم قلب میخام همتون پذیرفته شید دوستار تمام ایرانیان مستعد نادیا

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۳:۱۴ ق.ظ

  ﺍﻭﻝ ﺳﻼﻡ .ﻣﻦ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ 5ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻣﺨﺎﺑﺮﺍﺕ ﺩﺍﺭﻡ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻣﻴﮑﻨﻢ ﻭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻱ ﻫﺴﺘﻢ ﻭ ﻫﻴﭽﻲ ﺍﺯ ﺩﺭﺱ ﻭ ﮐﺘﺎﺏ ﻭ ﺗﺴﺖ ﻳﺎﺩﻡ ﻧﻴﺴﺖ ,ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﺎ ﺗﺎﺯﻩ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﻟﺘﺤﺼﻴﻞ ﺷﺪﻩ ﻫﺎ ﺭﻗﺎﺑﺖ ﮐﻨﻢ.ﺗﺎﺯﻩ ﺍﺻﻼ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﮐﺘﺎﺑﺎ ﻭ ﺩﺭﺳﺎ ﭼﻘﺪﺭ ﻓﺮﻕ ﮐﺮﺩﻩ.

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۳:۴۷ ق.ظ

  با توجه به وجود کارشناس های فنی و با 10سال سابقه کار بلا تکلیف در سیستم مخابرات نباید برای این افراد برنامه ای داشت .

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۴:۱۰ ق.ظ

  در جایی که کارمندان شرکت بیش از یک دهه بصورت پیمانی مشغول خدمت هستند و مستحق قرارداد مستقیم و رسمی با شرکت هستند این آزمون چه معنی می دهد؟ آيا درست تر نبود که اول نیروهای فعلی را در ردیف های موجود قرارداد می بیستید و در صورت نیاز مازاد از بیرون شرکت اقدام می کردید؟!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۴:۵۷ ق.ظ

  سلام با تشکر می خواستم ازتون خواهش کنم که پیام کوتاه رو به ایمیل و شماره تماس در مواقع ضروری ارسال کنید.متشکرم

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۵:۱۸ ق.ظ

  ممنون از اطلاع رسانی مفیدتون

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۷:۵۴ ق.ظ

  سلام به همه ی جوونای بیکار عزیز من آزمون شهرداری شرکت کردم که برای ثبت نام باید 20000 تومن واریز می کردم که کردم اما قبول نشدم حسبیم خونده بودم اما افراد شایسته تر از من قبول شدن که هیچ سهمیه ای هم نداشتن بشین فقط بخونید و به هزینشو اینکه کی رو می خوان در بیارن فکر نکنید…

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۸:۵۷ ق.ظ

  سلام لطفا منابع دروس آزمون رو باذکر نام کتاب و نویسنده در سایت قرار دهید چون منابع درسی در دانشگاهها باهم فرق دارد .در ضمن من پس از ثبت نام برای پیگیری ثبت نام وارد سایت شدم ولی با پیغام(در حال بررسی)مواجه شدم.روزهای بعد هم صفحه باز نشد پس چطور میتونیم از وضعیت پذیرش خودم مطلع بشیم؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۳ ب.ظ

  سلام به همه…
  منم یکی از شماهام…خیلی جالبه من بعد از آپلود عکس و کارت ملی برای سه بار متوالی این پیغام رو داده “اطلاعات شما تکراری است” ….یعنی کسی جای من ثبت نام کرده؟!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۳ ب.ظ

  سلام عزیزانم.خسته نباشید.امیدتون به خدا باشه.اینم بدونید تا زمانی که از ما بهترون تو این مملکت هستن جایی برای ما نیست.مملکتی که همه چیزش طلاست به جای فکر کردن به استفاده از منابعمون به فکر بریدن گوش همدیگه هستیم.وقتی دولتمون اینجوری باشه و اینقدر پول واسه کپی پیست سوالا بگیرن وای بحال مردم.(هرچه بگندد نمکش میزنن وای به روزی که بگندد نمک)

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۶ ب.ظ

  انشاالله خداوند این آزمون ها را زیاد کنه …
  به یاری خدا خوب دارید این مردم رو سر کار میزارید …
  آخه آدم … مخابرات مگه مشکل مالی داره که این 25 تومن رو از ما گرفتید …
  اون هم به قول یک از نظر دهنده ها : این ادارات دولتی هر وقت پول کم آوردن از این آزمون های سوری برگزار می کنن .

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۷ ب.ظ

  با سلام
  ازتون خواهش میکنم پارتی بازی نکنید ولی این کار رو میکنید به خدا از بیکاری خسته شدم

 • ناشناس
  خرداد ۲۴, ۱۳۹۱ در ۱۲:۵۴ ب.ظ

  خودتون گفتين حدود 67000 نفر (تازه بدون ثبت نام مرحله دوم) تقاضای ثبت نام دارن و 2500 نفر میخواهيد که 30% سهميه است يعنی حدود1700 نفر سهميه آزاد با اين تعداد شرکت کننده احتمال قبولی حدود 2/5 % درصد ميشه….
  واقعأ دستتون درد نکنه به زحمت افتاديد

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۳:۴۰ ق.ظ

  خدا آخر عاقبت شما رو ختم به خیر کنه .انشاالله

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۴:۱۲ ق.ظ

  من یک جوان 28 ساله هستم بالغ بر 1000 جا تقاضای کار دادم که در نهایت توانستم در بایگانی قوه قضاییه مشغول به کار بشوم(کاری بیخود و نامرتبط با رشته تحصیلی) حال بعد از چند ماه کار کردن بدون اینکه یک ریال حقوق بدهند یا حتی بیمه کنند دارند مارا بیرون می کنند (در جایی مثل قوه قضاییه که باید احقاق حق صورت بگیرد) حال موسسات دیگری چون مخابرات که دیگر جای خود دارد

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۶:۲۷ ق.ظ

  با سلام
  لطفا قبل آزمون تکلیف انهایی که کد رهگیری ندارن مشخص کنید چون معلوم نیست که ثبت نام ما قطعی است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بنده 2 خواهش هم دارم من 3 سال فارغ التحصیل شده ام ولی کار پیدا نکرده ام تو رو به خدایی که میپرستید به بیکارا رحم کنیدو بدون پارتی بازی و سهمیه جذب کنید نیروی لازمه را.من فکر می کنم سهمیه دادن یه جور پارتی بازیه. امیدوارم درخواست بنده به مسئولین برسه و دلسوزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااانه ترتیب اثر بدهند

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۸:۴۶ ق.ظ

  لطفا زمان ازمون را از 23 تیر به 30 تیر تغییر ندهید . ما برنامه ریزی شده برای 23 تیر ثبت نام کردیم وگرنه اگر از اول می دانستیم ازمون 30 تیر است ثبت نام نمی کردیم

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۹:۱۷ ق.ظ

  خجالت بکشید که هر پیامی را که خودتان می خواهید چاپ می کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۹:۴۵ ق.ظ

  سلام من هرچی تو سایت و نگاه میکنم رشته های که میتونن ثبت نام کنن رو ننوشته

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۹:۴۵ ق.ظ

  سلام من هرچی تو سایت و نگاه میکنم رشته های که میتونن ثبت نام کنن رو ننوشته

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۱۰:۲۳ ق.ظ

  همش در مورد کارمندهای خود مخابرات که مثلا 10 سال سابقه کار دارن اظهار نگرانی شده ولی همین افراد با پارتی بازی رفتن استخدام شدن از من بپرسید که کار آموز مخابرات بودم و رشته ام مخابراته طرف با لیسانس تربیت بدنی تو مخابرات داره کار میکنه یا لیسانس ادبیات فارسی و بچه های مخابرات و ictباید بیکار بمونن

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۵ ق.ظ

  اگرشماهم مثل من بودیدکه ازدردشب تاصبح به خودتون ببیچیدمجبورمی شدیدواسه درمون درداتون دنبال هر اطلاعیه ای بدویدوخیلی جاهاغروروشخصیتتون رو له کنید

 • ناشناس
  خرداد ۲۵, ۱۳۹۱ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

  bara man hanuz na email umade na payamak pas key mifrestin kode rahgiriro???????????

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱:۲۰ ق.ظ

  سلام
  ای کاش زودتر می گفتید که 1 نفر می خواهید که حداقل ما ثبت نام نمی کردیم .

 • ناشناس
  خرداد ۲۶, ۱۳۹۱ در ۱۲:۱۴ ب.ظ

  ای بابا تا کی پول بدیم آزمون بدیم مردود اعلام کنند.از بابام خجالت میکشم خدائی!بابا شما که نیروهاتون از قبل معلوم شده الکی نگید اسخدامی که همه بزنند تو سره ما که قبول نشدی

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱:۵۲ ق.ظ

  آرامش آنست که بدانی در هر گام دست تو در دست خداست برای همه جوونای جویای کار و برای خودم آرزوی موفقیت دارم یادتون باشه با کریمان کارها دشوار نیست صفائی همراه فسا

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۲:۲۱ ق.ظ

  به نظر شما چه تظمینی وجود داره که اصلا ورقه های امتحانی تصحیح بشن؟؟؟؟یا اونایی که قبول شدن واقعا سر کار میرن یا نه ؟؟؟اصلا با چه تظمینی مطمئن شیم که بعضی ها اونم از بند پ قبول شدن یا نه/////؟؟؟؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۲:۵۴ ق.ظ

  سلام- من کد رهگیری دریافت نکردم از کجا باید پیگیری کنم؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۳:۴۷ ق.ظ

  باسلام
  بعد از سه بار تلاش براي واريز پول و دريافت كد رهگيري موفق به دريافت آن نشدم در حاليكه در هر سه بار 25هزار تومان از حسابم كسر شده است. و تا حالا هم ايميل دريافت نكردم لطفا راهنمايي بفرمائيد چي كار بايد بكنيم؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۵:۰۶ ق.ظ

  باسلام .بانک عنوان می کند که ظرف 24 ساعت مبالغ اضافی به حساب برمیگردد ولی علی رغم گذشت حدود یک هفته مبلغی برگردانده نشده از طرفی کد رهگیری هم نه از طریق ایمیل ونه پیامک ارسال نشده است .پس کی این مشکلات حل می شود ؟؟؟ قراربود که با قطع ثبت نام به مشکلات افراد ثبت نام شده رسیدگی وسپس مرحله دوم شروع شود و حال این که در آستانه آغاز مرحله دوم هستیم

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۶:۳۷ ق.ظ

  انیشتن میگه اگر a معادله موفقیت باشه پس برابر میشه با x+ y + z که x برابر با کار y برابر با تفریح و z برابر با دهنت را بسته نگه دار
  و اینها هر کدوم مولفه هایی دارن و بدون هم معادله جواب نمیده

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۶:۳۸ ق.ظ

  30 تیر آزمون فنی حرفه ای داریم که 5 ماه می ریم کلاس
  چون آزمون مخابرات 23 تیر بود ثبت نام کردیم!!!!

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۷:۰۵ ق.ظ

  شرکت ارتباطات سیار محل جغرافیاییش کجا هست؟

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۹:۲۷ ق.ظ

  لطفا نمونه سوال در اختیار داوطلبان قرار دهید,منابع را معرفی کنید.

 • ناشناس
  خرداد ۲۷, ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۶ ق.ظ

  با سلام اگر هدف از برگزاری آزمون استخدامی بکارگیری نیروهای متخصص و کیفی است چرا شرط معدل یا کیفیت مدرک دانشگاهی در ثبت نام لحاظ نشده است!شرکت مخابرات که خودش مسئول ارتباطات است سایتش برای ثبت نام مشکل پیدا می کند!

 • ناشناس
  خرداد ۲۸, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۳ ب.ظ

  سلام خسته نباشيد خداقوت .بنده حدود6سال است كه به صورت خصوصي درشركت مخابرات مشغول به كار هستم از شما خواهشمندم كه به 2موضوع توجه داشته باشيد وبررسي كنيد:1-كساني كه سابقه طولاني دارنداما پيمانكارهابيمه هاي انها راكمتر محاسبه كرده اندچه مي شود 2-اين يك ظلم است كه بنده2يا 3سال قبل مدرك ليسانس خودراگرفته ام با يك تازه فارغ التحصيل شده رقابت كنم اين را هم در نظر داشته باشيد كه ما بيش از 8 ساعت روز رادرشركت مخابرات هستيم ووقت بسيار كمي نسبت به كسان ديگرداريمجهت مطالعه . خداوكيلي بخوانيد وترتيب اثردهيدتاخدااز شما راضي باشد

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۲:۰۶ ق.ظ

  باسلام لطفا تاريخ برگزاري ازمون رو به تعويق بندازيد فرصت خيلي كم هست-مخصوصا براي ما كه چندساله از درسها فاصله گرفتيم.

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۶:۵۸ ق.ظ

  باسلام. در مورد نحوه پرداخت اینترنتی در دروازه بانک پارسیان مشکلی وجود دارد. اینجانب از صبح برای پرداخت هزینه با کارت ملت اقدام می کنم ولی خطای Failure و یا ارتباط با سوییچ این بانک موقتا قطع می باشد و مجددا سعی نمایید می دهد. مشکل بانک پارسیان با بانک ملت حل می شود و یا از کارت متعلق به بانک دیگری باید استفاده کنیم. باتشکر

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۸:۳۹ ق.ظ

  با سلام،لطفا تاریخ برگزاری آزمون را 30 تیر قرار دهید چون 23 تیر بانک صنعت و معدن نیز آزمون استخدامی دراد.

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۸:۵۰ ق.ظ

  سلام کسانی که سهمیه جانبازی دارند چرا در فرم ثبت نام از سهمیه قید نشده است

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۱۱:۱۲ ق.ظ

  سلام
  منظورتون از شب گذشته کی هست ، وقتی هیچ جا تاریخ این آگهی رو نزدید؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۹ ق.ظ

  من ثبت نام کرده ام و تا پرداخت هزینه رفتم چند بار هم مشخصات کارت وارد کردم ولی هر بار خطا داده است!!!!
  الان برای پرداخت هزینه با وارد کردن مشخصاتم وارد سیستم نمی دهد لطفا راهنمایی کنید!
  با تشکر

 • ناشناس
  خرداد ۳۰, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۴ ب.ظ

  سلام تورو خدا بهتر نبود اول نيروهاي شركتي با سابقه ي بالاي 10 سال با رشته هاي مرتبط را تكليفشان را روشن ميكرديد بعد آزمون ميگرفتيد آيا اين نيروها بهتر به كار اشراف دارن يا يك نيروي تازه كار

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۳:۲۴ ق.ظ

  با سلام

  من مبلغ واريز را اشتباها به صورت دستي واريز نمودم بفرماييد بايد چه جوري پس بگيرم فيش واريزي را نيز دارم .

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۹:۵۳ ق.ظ

  سوالی که داشتم :از حساب من 500000 ریال کسر شده وهمینطور 2 کد رهگیری به من ارسال شده تکلیف کد اضافه و 250000 ریال دوم چه میشه؟

 • ناشناس
  خرداد ۳۱, ۱۳۹۱ در ۱۱:۳۴ ق.ظ

  ناشناسی که میگی 10 ساله سابقه دارم اونوقت قراره با تازه فارغ التحصیل شده ها امتحان بدم .فرق ما بیکارای تو خونه با شما شرکتیها اینه که شما 10 ساله با پارتی سرکار هستید و ماهی 450 میگیرید ما چون پارتی نداشتیم باید ماهی 50 اونم با منت بذارن تو جیبمون.دانشگاه دولتی ام خوندم 4 ساله بیکارم ارزو داشتم حتی شرکتی هم بودم.پس برو خدا رو شکر کن حق امثال مارو خوردی

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۷:۰۰ ق.ظ

  سلام اگه ازمون 23 تير ماه برگزار بشه با ازمون بانك صنعت و معدن تداخل پيدا مي كنه لطفا تاريخ ازمون رو تغيير بديد ممنون.

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۹:۳۴ ق.ظ

  با سلام
  نمونه سوالات را چگونه میتونم دریافت کنم؟
  با تشکر

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۸ ق.ظ

  برای ویرایش اطلاعات چه کنیم ؟ خواهشاً این امکان را بدهید

 • ناشناس
  تیر ۱, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۶ ق.ظ

  روز 23 تیرماه آزمون استخدامی استانداری در یکی از استانها برگزار می شود، که در صورتی که آزمون استخدامی شرکت مخابرات هم در این روز باشد، تداخل خواهد داشت. مسئولان محترم، لطفا این موضوع را مدنظر قرار دهند.

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۲:۴۵ ق.ظ

  لطفا بفرمایید نمونه سوال هارو چطور بدست بیاریم؟

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۶:۱۳ ق.ظ

  چرا بعضي از شهرها اعلام نياز نكردند!!

 • ناشناس
  تیر ۲, ۱۳۹۱ در ۱۲:۳۲ ب.ظ

  توروخدا به فکر ماها هم باشین سوالا در حدی باشه که در توان ما نسل جوووووون باشه

 • ناشناس
  تیر ۵, ۱۳۹۱ در ۱۲:۴۵ ب.ظ

  لطفا لینک مشخصات شهری را باز کنید.من پول دادم .خواهش میکنم.باید ویرایش کنم شهر مورد نظر رو.در خیر اینصورت نمیتونم امتحان بدم.ای خدا یکی به حرفم گوش کنه.اقای زارعیان لطفا باز کنید.

 • ناشناس
  تیر ۲۱, ۱۳۹۱ در ۱۱:۰۲ ق.ظ

  سلام
  من در هنگام ثبت نام از چند تا كارت استفاده كردم اكنون نمي دانم از كدام كارت كسر شده و 3 تا كارت كم شده و ر تاريخ 22.3 ثبت نامم انجام شده و شماره شناسنامه 2420033264 به نام زهرا رحيمي مي باشد اگر امكان دارد بگوييد با چه شماره كارتي ثبت نام شده ام و شماره پيگيري كه به من داده ايد 1425191756مي باشدحتما شماره كارت را ارسال كنيد و ايمل من zahraa.rahimi@yahoo.com مي باشد
  با تشكر

 • ناشناس
  تیر ۲۶, ۱۳۹۱ در ۸:۱۴ ق.ظ

  خواهش ميكنم توزيع كارت رو تمديد كنيد

 • ناشناس
  مرداد ۱۲, ۱۳۹۱ در ۱۱:۲۶ ق.ظ

  سلام کسانی که ثبت نام کردند و از طریق سایت کد به آنها داده شد اما براشون پیامک نشده ،اگر کد رو گم کرده باشن چطور میتونند کد رو دوباره دریافت کنند؟

 • ناشناس
  شهریور ۸, ۱۳۹۱ در ۶:۱۸ ق.ظ

  لطفا امکان ویراش بزارین شهر من اصفهان هستش ولی تو کارت محل ازمون تهران هست !!!

 • ناشناس
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۱ در ۸:۰۷ ق.ظ

  تعداد سوال ها را هم میگفتید….
  امیدوارم سوالات را سخت طرح کرده باشند تا با کسانی که هیچی نخوندن یا کم خوندن اختلافی وجود داشته باشه…و از همه مهم تر سهمیه ها …..خداکنه تو رشته ما کسی سهمیه نداشته باشه!!!!!!!!!!!!!

 • ناشناس
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۱ در ۸:۲۷ ق.ظ

  از طریق وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه می توانید کد رهگیری خود را دریافت کنید

 • ناشناس
  دی ۷, ۱۳۹۱ در ۳:۲۷ ق.ظ

  واسه آدمی با سطح سواد تو همین که می تونی تو ازمون شرکت کنی کلاهت رو بنداز هوا

 • ناشناس
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ در ۱:۵۴ ق.ظ

  سلام من گوشیم یک ربع خاموش بود بعد که روشن کردم یک تماس از دست رفته داشتم وجایه شمارش نوشته بودxxxمیخاستم بدونم این ماله کجاست کیه؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید

ارسال یک نظر