در حال خواندن
کاهش ۲۰ تا ۶۶ درصدی قیمت فروش آنلاین کسپرسکی
0

کاهش ۲۰ تا ۶۶ درصدی قیمت فروش آنلاین کسپرسکی

نویسنده:  عبدالله افتادهخرداد ۲۰, ۱۳۹۱

شرکت ایدکو، تنها توزیع‌کننده آنلاین محصولات کسپرسکی در ایران و خاورمیانه از کاهش قیمت فروش آنلاین محصولات کسپرسکی خبر داد.
نود آی سی تی- قیمت فروش آنلاین این محصولات از ۲۰ تا ۶۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد که نشان از رقابتی شدن قیمت‌های آنلاین با قیمت‌های خرده فروشی در سطح فروشگاه‌ها دارد.
این گزارش می‌افزاید، کاهش قیمت‌های فوق که مربوط به محصولات خانگی و SMB شرکت کسپرسکی است، در خصوص راهکارهایSmall office برابر ۳۵ درصد است. همچنین نسخه کسپرسکی ناب سه‌کاربره را کاربران هم اکنون می‌توانند با ۳۲ درصد تخفیف به صورت آنلاین دریافت کنند و میزان تخفیف روی تمامی نسخه‌های اینترنت سکیوریتی کسپرسکی نیز ۳۲ درصد است.
کاهش قیمت خرید آنلاین محصولات کسپرسکی در خصوص آنتی‌ویروس به میزان ۲۰ درصد اعلام شده است که ارزان‌تر از قیمت خرده‌فروشی در سطح شهر است و مربوط به نسخه‌های یک یا سه‌کاربره این محصول است.
اما بیشترین کاهش قیمت روی نسخه‌های موبایل سکورییتی و تبلت سکورییتی کسپرسکی انجام شده است که تخفیف ۶۶ درصدی را نشان می‌دهد. این کاهش قیمت با هدف گسترش هرچه بیشتر بازار این محصولات و ترغیب کاربران به استفاده از محصولات امنیتی روی دستگاه‌های شخصی است.
باتوجه به گسترش روزافزون تهدیداتی که سکوهای موبایل و تبلت را هدف قرار داده‌اند، لازم است که امنیت آنها با دقت بیشتری مورد توجه قرار گیرد و استفاده از آنتی‌ویروس، یکی از این راهکارهاست. لازم به ذکر است که تمامی خریداران قبلی محصولات کسپرسکی اعم از آنلاین و جعبه نیز می‌توانند علاوه بر استفاده از قیمت‌های جدید، از تا ۳۰ درصد تخفیف مضاعف نیز در هنگام تمدید لایسنس خود استفاده کنند.
شرکت ایدکو از طریق وب‌سایت رسمی www.irkaspersky.com ارایه‌کننده محصولات فوق با قیمت‌های جدید است. ضمن آنکه امکان تهیه این محصول از تمامی وب‌سایت‌های نمایندگان نیز به صورت آنلاین قابل تهیه است.
گفتنی است شرکت ایدکو به تازگی جایزه موفق‌ترین پروژه آنلاین را در بین نمایندگان کسپرسکی در حوزه Emerging Market نیز دریافت کرده است.
منبع:‌فناوران

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر