در حال خواندن
زیرساخت نرخ داخلی ترانزیت IP را کاهش دهد
0

زیرساخت نرخ داخلی ترانزیت IP را کاهش دهد

نویسنده:  عبدالله افتادهتیر ۲۱, ۱۳۹۱

به گفته نایب رییس هیات مدیره شرکت تعاونی پیشگامان، انتظار ما این است که شرکت ارتباطات زیرساخت، نرخ داخلی ترانزیت IP را طوری تنظیم كند که کشورهای همسایه برای انتقال ترافیک از طریق ایران که قطعاً مسیری امن و کوتاه‌تر است، ترغیب شوند.
نود آی سی تی – یوسفی، نایب رییس هیات مدیره شرکت تعاونی پیشگامان در خصوص فرصت‌های ملی پروژه فيبر پيشگامان- عمان- ايران (POI) گفت: مهم‌ترین و اصلی‌ترین مشتری پهنای باند ما شرکت ارتباطات زیرساخت است و ما همه تلاش خود را برای ارایه پهنای باند با نرخ بسیار مناسب و کیفیت بالا به این شرکت، انجام خواهیم داد.
وی افزود: البته از ابتدا هم قرار بر این بود که پیشگامان نیز مانند سایر ارایه دهندگان پهنای باند خارجی، این خدمات را ارایه كند. ولی مسلماً به دلیل اینکه سرمایه ایرانی در ارایه این پهنای باند دخیل است، هزینه ارایه پهنای باند پایین‌تر خواهد آمد.
او با اشاره به رشد پهنای باند مورد نیاز داخل در سال‌های آتی گفت: برآورد ما از نیاز کشور به پهنای باند در سال‌های آتی بسیار بیش از نیاز کنونی است و این انتظار وجود دارد که تأمین نیاز کشور از طریق POI مد نظر زیرساخت قرار بگیرد و همچنین این شرکت ما را در ترانزیت ترافیک از داخل کشور به کشورهای همسایه یاری رساند.
نایب رییس هیات مدیره شرکت تعاونی پیشگامان با تأکید بر فرصت‌‌های بین‌‌المللی پروژه POI، افزود: انتظار ما این است که شرکت ارتباطات زیرساخت، نرخ داخلی ترانزیت IP را طوری تنظیم كند که کشورهای همسایه برای انتقال ترافیک از طریق ایران که قطعاً مسیری امن و کوتاه‌تر است، ترغیب شوند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر