در حال خواندن
برگزاري جشنواره تابستاني فروش مستقيم تجهيزات فروشگاهي با تخفيف ويژه
0

برگزاري جشنواره تابستاني فروش مستقيم تجهيزات فروشگاهي با تخفيف ويژه

نویسنده:  عبدالله افتادهمرداد ۱۵, ۱۳۹۱

جشنواره تابستاني فروش مستقيم تجهيزات فروشگاهي ماديران ويژه اصناف، با هدف تسريع و تسهيل فرايند فروش و ارايه خدمات بهتر به مصرف كنندگان، همراه با تخفيف ويژه از بيستم ماه جاري به مدت يك‌ماه برگزار مي‌شود.
نود آی سی تی – اين شركت در نظر دارد تا همگام با نياز رو به رشد اصناف و واحدهاي صنفي در استفاده از شيوه‌هاي نوين كسب و كار و تاكيد بر مكانيزه شدن سيستم‌هاي فروش، جشنواره تابستاني فروش مستقيم تجهيزات فروشگاهي را با ارايه تجهيزاتي نظير؛ صندوق مكانيزه فروش(POS)، كشوي پول، چاپگرصدور رسيد مشتري(فيش پرينتر)، اسكنر باركد خوان و نرم افزار فروشگاهي، برگزار كند.
 
بر اساس اين گزارش، تمام تجهيزات فروشگاهي ماديران، با يك‌سال گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش شركت خدمات ماديران كه بزرگترين مركز پشتيباني محصولات IT و ماشين‌هاي اداري در ايران و خاورميانه است، ارايه مي‌شوند. ضمن آنكه نصب، راه‌اندازي و آموزش سخت افزاري به همراه آموزش استفاده از نرم افزار فروشگاهي به خريداران به عنوان هديه و به صورت رايگان انجام مي‌شود.
تمام واحدهاي صنفي مي‌توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر و آگاهي از شرايط ويژه فروش اين جشنواره با شماره تلفن، 82266 – 021  بخش فروش تجهيزات فروشگاهي شركت ماديران تماس بگيرند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر