در حال خواندن
رگولاتوري بايد انعطاف پذير باشد
0

رگولاتوري بايد انعطاف پذير باشد

نویسنده:  عبدالله افتادهمرداد ۱۹, ۱۳۹۱

سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي در برخورد با تغييرات سريع تكنولوژي، بازار و فضاي ارتباطات و فناوري اطلاعات، نيازمند انعطاف‌پذيري بيشتري است تا بتواند در شرايط و محيط متغير ICT پاسخگوي ذينفعانش باشد.
نود آی سی تی – محمدعلي فرقاني، ریيس اين سازمان كه در جلسه هم‌انديشي معاونان، مديران و جمعي از كارشناسان سخن مي‌گفت با اشاره به مطلب فوق، افزود: بايد اين قابليت و توانمندي در رگولاتوري وجود داشته باشد كه متناسب با تغيير محيط ICT، تغيير در خود را آغاز كند و يكي از راهكارها در اين زمينه، برگزاري جلسات هم انديشي با مديران و كارشناسان متخصص در اين حوزه است.
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات تعامل مديريت كلان با لايه‌هاي مختلف سازماني و استفاده از ظرفيت، توان و تخصص لايه كارشناسي را يكي از اهداف برگزاري جلسات هم‌انديشي عنوان كرد و گفت: اين جلسات زمينه تعامل در سطح بالاتر، اطلاع دقيق از ديدگاه‌هاي درون و برون سازماني و بيان مساله و جمع‌بندي ديدگاه‌هاي مختلف براي دستيابي به بهترين راهكارها را فراهم مي‌كند.
وي با اشاره به اهميت استفاده از ديدگاه‌ها و تجربيات ديگران افزود: در همين راستا تعامل بيشتر با اپراتورهاي داراي پروانه از سياست‌هاي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویي است.
در اين جلسه چالش‌ها و فرصت‌هاي موجود در تعامل بين رگولاتوري و اپراتورهاي مخابراتي و ارتباطي، اپراتورهاي سرويس‌هاي فناوري اطلاعات (PAP، ISP،ISDP)، حوزه پست و بازار پستي و نهادها و سازمان‌هاي نظارتي از ديدگاه حاضران بررسي و نظرات به صورت مكتوب ارایه شد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبدالله افتاده

ارسال یک نظر