در حال خواندن
قطع سیم‌کارت این بار در کمین مشترکان تالیا
0

قطع سیم‌کارت این بار در کمین مشترکان تالیا

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۱-۱۲-۰۵

خط آن دسته از مشترکان تالیا که بیش از 12 ماه نسبت به استفاده از سیم‌کارت خود اقدام نکرده‌اند از 20 اسفند امسال قطع و واگذار خواهد شد.
نود آی سی تی – شرکت گسترش ارتباطات تالیا امروز از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار به انتشار اطلاعیه‌ای اقدام و در قالب آن اعلام کرده است از 20 اسفند ماه امسال نسبت به واگذاری سیم‌کارت‌هایی که بلااستفاده مانده‌اند اقدام خواهد کرد.
در متن آگهی این شرکت این گونه اعلام شده است «با توجه به استقبال گسترده از سیم کارت‌های جدید، شرکت گسترش ارتباطات تالیا مجری شبکه تلفن همراه تالیا قصد دارد تا به منظور استفاده بهینه از شبکه خود، سیم کارت‌های غیرفعال را که بیش از 12 ماه از خاموشی آنها می‌گذرد، شناسایی و به سایر متقاضیان واگذار کند.
لذا مشترکانی که قصد استفاده از سیم کارت‌های خود را دارند، تا تاریخ 91/12/20 فرصت خواهند داشت تا با افزایش اعتبار و برقراری تماس، جهت فعال سازی مجدد سیم کارت اقدام کنند.
همچنین در این اطلاعیه این گونه وعده داده شده که به پاس همراهی شما، تالیا به زودی با طرح‌های ویژه قدران شما یاران همیشگی خواهد بود.
علاوه بر این از کاربران سیم کارت‌های تالیا خواسته شده است: برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.taliya.ir مراجعه و یا با شماره 999 از طریق خطوط تالیا و 09329990000 از سایر خطوط تماس بگیرند.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر