در حال خواندن
مبین وان سامانه تلفن تصویری عرضه می کند
0

مبین وان سامانه تلفن تصویری عرضه می کند

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۲-۰۱-۲۱

مبین وان به عنوان عرضه‌کننده‌ی خدمات ارزش افزوده‌ی سراسری در حوزه تلفن ثابت در حال آماده‌سازی سامانه‌ی تلفن تصویری است که مراحل پایانی خود را می‌گذراند و به‌زودی این خدمت نیز به مشترکان ارائه می‌شود.
نود آی سی تی – جند، مدیرعامل شرکت مبین وان با بیان این مطلب اعلام کرده است: برنامه‌های پست الکترونیک فارسی و بومی، فاکس، آوای انتظار، کنفرانس تلفنی نامحدود، سرویس صندوق صوتی و سرویس رای‌گیری و نظرسنجی تلفنی نیز از دیگر خدمات شرکت مبین وان است که مشترکان می‌توانند در هر شرایط و در هر مکانی، از همه این خدمات بهره ببرند.
وی افزود: سرویس 2030 خدمت پیامکی مبین وان است که با استفاده از آن، مشترکان می‌توانند از صدها مطلب در زمینه‌های ‌گوناگون مانند مطالب ورزشی، بهداشتی، تاریخی، جغرافیایی، سرگرمی، حقوقی، مهارت‌های زندگی و بسیاری مطالب متنوع دیگر، بهره ببرند.
جند با اشاره به این‌که مشترکان می‌توانند با فعال‌کردن این سرویس، هر روز مطالب جالبی از سرویس 2030 دریافت کنند افزود: دریافت این خدمات برای تمامی گوشی‌های تلفن همراه امکان‌پذیر است و فعال‌سازی و غیرفعال کردن آن نیز برای همه مشترکان بسیار آسان است.
به گفته مدیر عامل شرکت مبین وان و بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات این شرکت عرضه‌کننده‌ی خدمات ارزش افزوده سراسری در حوزه تلفن ثابت است و توانسته برای مشترکان همراه اول نیز دریچه‌ی تازه‌ای به دنیای اطلاعات و سرگرمی باز کند.
 وی افزود: این شرکت با گسترش فعالیت‌های خود در دو حوزه تلفن ثابت و همراه، قصد دارد صنعت مخابرات ایران را متحول کرده و خدمات متنوع و مفیدی را به مشترکان خود ارائه کند تا سرانجام در آینده نزدیک بتواند خدمات و فن‌آوری‌های این عرصه را به دیگر نقاط جهان نیز صادر کند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر