در حال خواندن
تعرفه مکالمه همراه اول از 11 شب تا 7 صبح رایگان شد

تعرفه مکالمه همراه اول از 11 شب تا 7 صبح رایگان شد

نویسنده:  عبداله افتادهتیر ۱۸, ۱۳۹۲

بسته های شب های روشن همراه اول شامل مکالمه رایگان (درون اپراتوری) از ساعت 11 شب الی 7 صبح است که از روز چهارشنبه اول ماه مبارک رمضان قابل استفاده است.
نود آی سی تی – به گزارش روابط عمومی همراه اول، کلیه مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول می توانند با شرکت در این طرح و فعال کردن بسته ها، در ساعات تعیین شده  از سرویس مکالمه نامحدود داخل شبکه برخوردار شوند. بدیهی است در خارج از ساعات ياد شده، هزينه مكالمات مشتركان با تعرفه عادي محاسبه مي شود.مکالمه نامحدود شبانه همراه اول در سه بسته شبانه (24 ساعت) با هزینه فعال سازی 5000 ریال، بسته هفتگی 30000ریال و بسته ماهانه 110000 ریال به کلیه مشترکان دایمی و اعتباری ارایه می شود.
مشترکان اپراتور اول می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به 8057 و یا با شماره گیری کد #333*111* جهت فعال سازی و بررسی وضعیت بسته ها اقدام کنند.
مشترک در صورت دریافت یکی از بسته های مذکور تنها در صورتی می تواند نسبت به فعالسازی مجدد همان بسته یا بسته دیگر اقدام کند که زمان بسته قبلی به اتمام رسیده باشد.
همچنین مشترک امکان فعال سازی همزمان دو بسته (برای مثال بسته شبانه و هفتگی) از دو نوع متفاوت را ندارد.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پرتال همراه اول به نشانی  WWW.MCI.IR مراجعه کنند.  پیرو درخواست پیگیری موضوع طرح شب های روشن با روابط عمومی همراه اول مشکل شما طرح شد و گفتند که طرح همچنان فعال است اما به دلیل برخی به روزرسانی ها در شبکه همراه اول به دلیل فراهم آوردن امکانات نسل سوم برای مشترکان فعلا سیستم مقداری قطع و وصل می شود. روابط عمومی همراه اول اعلام کرد مشترکان در این موضوع مقداری صبر داشته باشند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
37%
علاقه‌مندم
7%
خوشحالم
10%
نظری ندارم
6%
شگفت زدم
3%
ازش متنفرم
14%
غمگینم
22%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر