در حال خواندن
آقای رییس‌جمهور توییت کن
0

آقای رییس‌جمهور توییت کن

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۲-۰۵-۲۶

مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در هفته گذشته بیشترین بازتاب را در فضای مجازی داشت. کاربران در شبکه‌های اجتماعی لحظه به لحظه این مراسم را گزارش می‌دادند و در حین انجام این کار تحلیل خود را نیز منتشر می‌کردند. نخستین نشست ریاست جمهوری نیز که عصر روز سه‌شنبه هفته گذشته برگزار شد، مورد توجه ویژه کاربران در شبکه‌های اجتماعی به خصوص توییتر قرار گرفت. بیشتر کاربران امیدوار بودند خبرنگاران حاضر در این نشست درباره آینده شبکه‌های اجتماعی، فیلترینگ و وضعیت اینترنت نیز سوالی مطرح کنند تا دیدگاه و مواضع دولت جدید را بفهمند. اما در نخستین نشست خبری در این زمینه سوالی مطرح نشد. با این حال کاربران به صورت جدی پیگیر پاسخ‌های آقای رییس‌جمهور بودند. در این نشست خبری موضع رییس‌جمهور در مورد زنان با استقبال زیادی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.
هار ادیبان
اما آنچه تجربه‌اش برای کاربران در فضای مجازی لذت‌بخش، تازه و امیدبخش است، حضور چهره‌های دولتی و آقای رییس‌جمهور در شبکه اجتماعی توییتر است. هنگام برگزاری مراسم تحلیف، در صفحه توییتر آقای رییس‌جمهور درباره برگزاری مراسم و سخنرانی‌ها توییت می‌شد. آقای رییس‌جمهور یکی از دولتمردان ایرانی فعال در توییتر است و بسیاری از کاربران علاوه بر دنبال کردن وی، از حضورش در کنار خودشان خشنود هستند. کاربران انتظار دارند با توجه به حضور آقای رییس‌جمهور در توییتر، بتوانند ارتباط بهتری با وی برقرار کرده و انتظارات و انتقادات خود را به اطلاع او برسانند. اکثر کاربران فعال در توییتر، توییت‌های آقای رییس‌جمهور را دنبال می‌کنند.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر