در حال خواندن
بستنی کاله توییت می‌کند
1

بستنی کاله توییت می‌کند

نویسنده:  عبداله افتاده1392-05-26

فناوران- بستنی محبوب کاله این روزها در توییتر بازار داغی دارد. کاله یکی از معدود کارخانه‌هایی ایرانی است که در توییتر حساب کاربری ساخته و با کاربران توییتر تعامل نزدیک و صمیمی دارد. شنیده شده کاله برای مدیریت حساب خود در توییتر نیروی انسانی استخدام کرده است تا تعامل بهتری با مشتریان و دوستداران خود در این شبکه‌ اجتماعی برقرار کند. @KallehIC هنوز به صورت رسمی از طرف توییتر پذیرفته نشده اما با افزایش تعداد کاربران پیگیری کننده این حساب به زودی باید منتظر رسمی شدن حساب کاربری کاله باشیم.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.
  • ناشناس
    1392-08-25 در 12:15

    سلام.از بابت محصولات با کیفیت شما بسیار ممنونم.قبلا بستنی داشتید با طعم انار همراه با تکه های شکلات.خیلی خوشمزه بود.نمیدونم چرا تولید نمیشه.اگر امکان داره بازهم از این بستنی خوشمزه و منحصر بفرد تولید کنید.
    با تشکر.

ارسال یک نظر