در حال خواندن
کمیته فیلترینگ هیچ نامه ای به دولت نداده است
70 7 0

کمیته فیلترینگ هیچ نامه ای به دولت نداده است

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۲-۰۶-۲۵

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، کمیته فیلترینگ نامه‌ای برای عدم عضویت در شبکه‌های اجتماعی به دولت ارسال نکرده اما کمیته‌ای در این خصوص تشکیل شده و دو جلسه هم برگزار کرده است.
به گزارش نود آی سی تی به نقل از تسنیم،محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری دیروز در حاشیه ختم دایی رییس جمهور در پاسخ به این سوال که کمیته فیلترینگ نامه‌ای را مبنی بر عدم عضویت اعضای دولت در شبکه‌‌های اجتماعی ارسال کرده‌اند یا خیر، گفت: کمیته فیلترینگ نامه‌ای به دولت ارسال نکرده است ولی کمیته بررسی عضویت دولتی‌ها در فیس‌بوک تشکیل شده و به کار خود ادامه می‌دهد.
وی افزود: در هفته گذشته این کمیته یک جلسه داشته و همچنین در این هفته نیز جلسه‌ای دیگر را با حضو اعضاء تشکیل داد.
وی در خصوص اینکه آیا تذکری از سوی نهادها به دولت در باره عدم عضویت اعضای دولت در فیس‌بوک داده شده است، گفت: هیچ تذکری داده نشده است.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر