در حال خواندن
شرکتها تخفیف اینترنت را اعمال نکنند، جریمه می شوند
0

شرکتها تخفیف اینترنت را اعمال نکنند، جریمه می شوند

نویسنده:  عبداله افتاده1392-12-12

رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد این‌که بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده ADSL عنوان می‌کنند که بعضی از مخابرات‌های استانی تخفیف 25 درصدی خطوط انتقال را اعمال نمی‌کنند پاسخ داد: ما به تمام مجموعه‌های مربوط اعم از زیرساخت، مخابرات و سایر شرکت‌ها تمامی مصوبات را ابلاغ کردیم.
نود آی سی تی – علی اصغر عمیدیان اظهار کرد: حال ممکن است بعضی از شرکت‌ها هنوز قرارداد جدید را وضع نکرده باشند که باید این فرایند را انجام دهند. به علاوه در صورتی که مخابرات تخفیف‌های 25 درصدی را اعمال نکند وارد عمل خواهیم شد و با آن‌ها برخورد می کنیم.
او در جمع خبرنگاران افزود: شرکت‌هایی نیز در رابطه با این موضوع که فقط ما تخفیف‌های 25 درصدی را برای 11 شرکت ارائه دهنده خدمات ADSL اعمال کردیم اعتراض داشتند. جواب ما به این شرکت‌ها این گونه است اگر شما در پروانه‌هایتان می‌توانستید خدمات ADSL به مردم ارائه کنید شامل این تخفیف‌ها می‌شدید.
وی در ادامه افزود: ISPها و ISDPها به شرکت‌های تجاری و کمپانی‌های بزرگ خدمات اینترنت پرسرعت را ارائه می‌کنند و هدف ما از کاهش 20 درصدی قیمتها برای کاربر نهایی مردم عادی بود نه شرکت‌های بزرگ چرا که دلیلی وجود ندارد که ما قیمتها را برای ارائه دهنده سرویس‌ها به شرکت‌های بزرگ کاهش دهیم آنها توانایی مالی پرداخت را دارند.
عمیدیان گفت:‌ 80 درصد خانوارهای ایرانی از ADSL استفاده می‌کنند و هدف ما در این طرح نیز مردم عادی بودند.
وی در پاسخ به سوال ایسنا مبنی بر اظهارنظر اخیر وزیر ارشاد در مورد احتمال رفع فیلترینگ فیس بوک در آینده گفت: در رابطه با این موضوع اطلاعی ندارم و اظهار نظر نمی‌کنم.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر