ارتباطات
در حال خواندن
افزایش 3 میلیون نفری کاربران اینترنت پرسرعت
0

افزایش 3 میلیون نفری کاربران اینترنت پرسرعت

نویسنده:  عبداله افتادهمرداد ۳۱, ۱۳۹۳

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: از سال گذشته تاکنون سه میلیون نفر در سطح کشور به استفاده‌کنندگان اینترنت پر سرعت اضافه شده‌اند.
نود آی سی تی – منطقه آذربایجان غربی، محمود خسروی در نشست با مدیران و فعالان حوزه ICT افزود: استان آذربایجان غربی موقعیتی استثنایی از جهت ارتباطات قرار دارد.وی بیان کرد: با توجه به مرز مشترک آذربایجان غربی با کشور ترکیه که راه ارتباطی با اروپا محسوب می شود، سرمایه گذاری های خاص و ویژه ای روی ارتباط بین المللی از طریق این استان انجام داده ایم.خسروی در خصوص وظایف دولت در ارتباط با حوزه ICT گفت: دولت وظیفه دارد در دو بخش فعالیت داشته باشد، با توجه به وظایفی که در برنامه پنج ساله پنجم توسعه پیش بینی شده است. همچنین برای تحقق دولت الکترونیک قبل از هر چیز بایستی زیرساخت ها توسعه پیدا کنند. در اولویت دوم دولت بایستی در تنظیم مقررات، تنظیم چهارچوب فعالیت ها، صدور پروانه ها و حفاظت از سرمایه گذاری همکاری ویژه ای با بخش خصوصی داشته باشد.رییس شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: پیش بینی شده که در دو سال آینده برای توسعه زیرساخت ها 10 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود. 

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر