در حال خواندن
بهره برداری از سامانه‌های جهت یاب و پایش فضای فرکانسی ایران
0

بهره برداری از سامانه‌های جهت یاب و پایش فضای فرکانسی ایران

نویسنده:  عبداله افتاده۱۳۹۳-۰۵-۲۴

با حضور وزیر ارتباطات سامانه‌های جهت یاب و پایش فضای فرکانسی به بهره برداری می‌رسد.
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، بخشی از پروژه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فردا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری می رسد.

فردا در مراسمی سایت های پایش و جهت یاب در شهرستان های ایلام، لار، جاسک و
اردبیل افتتاح خواهد شد. 9 سامانه اندازه گیری موج میلیمتری نیز به بهره
برداری خواهد رسید. 

اعطای اعتبار نامه به 7 آزمایشگاه تایید نمونه حوزه ICT و بهره برداری از
سامانه استاندارد و تایید نمونه لیبلینگ (Labeling) از دیگر پروژه هایی است
که فردا به بهره برداری خواهد رسید. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930524000229#sthash.BYKDFvFc.dpufبه گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، بخشی از پروژه های سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فردا با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری می رسد.فردا در مراسمی سایت های پایش و جهت یاب در شهرستان های ایلام، لار، جاسک و اردبیل افتتاح خواهد شد. 9 سامانه اندازه گیری موج میلیمتری نیز به بهره برداری خواهد رسید. اعطای اعتبار نامه به 7 آزمایشگاه تایید نمونه حوزه ICT و بهره برداری از سامانه استاندارد و تایید نمونه لیبلینگ (Labeling) از دیگر پروژه هایی است که فردا به بهره برداری خواهد رسید.

درباره نویسنده
عبداله افتاده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر