گوناگون
در حال خواندن
توییتر دکمه «خرید» را آزمایش می‌کند
0

توییتر دکمه «خرید» را آزمایش می‌کند

نویسنده:  عبداله افتادهشهریور ۲۲, ۱۳۹۳

توییتر در حال تست دکمه خرید یا buy است که به کاربران این سایت امکان می‌دهد هم خریدهای الکترونیکی انجام دهند و هم به نهادهای خیریه کمک کنند.

خبرگزاری فارس- درآمدهای کلان ارایه چنین خدماتی موجب شده تا توییتر هم به جمع شرکت‌هایی بپیوندند که سرویس‌های تجارت الکترونیک را در کنار سرویس‌های اصلی خود ارایه می‌دهند. این خدمات فعلا به طور محدود و برای خرید اقلام ساده‌ای همچون تی‌شرت و بلیط مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر ارایه خدمات تبلیغاتی منبع اصلی درآمد توییتر است. پیش از این فیس‌بوک هم اعلام کرده بود دکمه خرید را به سرویس خود اضافه می‌کند و اپل هم بر اساس اخبار موجود به دنبال تسهیل خرید همراه در آیفون 6 است. پیش از این هم توییتر خدماتی را در این زمینه با همکاری آمازون و آمریکن اکسپرس ارایه می‌داد، اما از این پس برای این کار فشردن دکمه خرید کافی است و لزومی به ارسال پیام یا هشتگ ویژه وجود ندارد.

حس شما نسبت به این خبر چیست؟
دوستش دارم
0%
علاقه‌مندم
0%
خوشحالم
0%
نظری ندارم
0%
شگفت زدم
0%
ازش متنفرم
0%
غمگینم
0%
درباره نویسنده
عبداله افتاده
دانش آموخته رشته روابط عمومی الکترونیک هستم، به واسطه شرایط زندگی رشته‌های مختلف کاری را تجربه کردم، تا اینکه در سال 1380 با ورود به خبرگزاری ایرنا استان تهران به عنوان خبرنگار متوجه اشتیاق فراوان به این حرفه شدم. از آن زمان تاکنون نیز در رسانه‌های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مشغول به فعالیت بوده‌ام. موجب خرسندی است اگر انتقادات، پیشنهادات و سوژه های خبری خود را از طریق کانال‌های ارتباطی زیر با من به اشتراک بگذارید.

ارسال یک نظر